Jump to content
Sign in to follow this  
Guest blondberry

Meditasyon Seslendirmesi

Recommended Posts

Guest blondberry

şanslısın o zaman şehirde hele de gündüz meditasyon yapmak imkansızlaşıo. bir de ben sadece müzük olduğu zaman daha zor kons. oluorum niyeyse aklım başka yönlere gidio. o yüzden seslendirme iyi olucak;)

--------------------

tamam öyleyse en kısa zamanda sitede olur.

Bekliyoruz. siz seslendirdiğiniz medi.yi koyunca ben de eklerim yenisini.

Şimdiden elinize,dilinize sağlık:clapping:

Guest blondberry

başka seslendirme yapmak isteyen çıkmadı sanırım:rolleyes:

evet. Hayalaz ın seslendirmesiyle çekim denemelerim olmuştur benim de. Başka seslendirme bulamadığım için bende kendim seslendiriyorum artık:) seslendirme yapan varsa bende dinlerim. güzel bir meditasyon ekleyene teşekkürler.

Guest blondberry
evet. Hayalaz ın seslendirmesiyle çekim denemelerim olmuştur benim de. Başka seslendirme bulamadığım için bende kendim seslendiriyorum artık:) seslendirme yapan varsa bende dinlerim. güzel bir meditasyon ekleyene teşekkürler.

Seslendirmelerini bizimle paylaşmaya ne dersin;) evet çok fazla medi yok seslendirilmiş olarak . Biz de bu nedenle kendimiz ve tabi ki gönüllü arkadaşlarımızla seslendirme yapmaya karar verdik.

Arkadaşlar, kanat sesleri ve yunus sesleride çok etkilidir.Onlar düzgün kayıtlarla mevcut nette. Elinde bulunan eklerse herkes faydalanabilir.

Guest blondberry

evet onlar da etkili ama bazen yoğunlaşma problemi olabiliyor. Seslendirilse daha etkili olmaz mı? Nette bir sürü yazı olarak belirtilen medi. var. Ama onu okurken de bazen yoğunlaşma sıkıntısı oluor.

Deniz ve yunus sesi üzerine seslendirme yapabiliriz belki.

evet onlar da etkili ama bazen yoğunlaşma problemi olabiliyor. Seslendirilse daha etkili olmaz mı? Nette bir sürü yazı olarak belirtilen medi. var. Ama onu okurken de bazen yoğunlaşma sıkıntısı oluor.

Deniz ve yunus sesi üzerine seslendirme yapabiliriz belki.

Yunus bağılı meditasyonuna fon müziği çok etkili evet.

Seslendirmelerini bizimle paylaşmaya ne dersin;) evet çok fazla medi yok seslendirilmiş olarak . Biz de bu nedenle kendimiz ve tabi ki gönüllü arkadaşlarımızla seslendirme yapmaya karar verdik.

Önerin için teşekkürler blondberry.Gönüllü olmak isterdim;ama seslendirmenin biraz uzmanca olması gerektiğini düşünüyorum. Aralarda hayal etme payı verilmeli, ses tonu düzgün ayarlanmalı vs. Çok kendimce benim yaptığım. Seslendiren olursa dinlemeye gönüllüyüm:)

Guest blondberry

evet haklısın Yeşil2. seslendirme biraz uzmanca olmalı. Ama zaten gönüllüyüz. o yüzden hayal ayaz'ı örnek gösterdim seslendirme yapmak isteyen olur da nasıl olacağı konusunda tereddüt edenler olur diye. Hangi programı kullanıorsun kayıt için? Ah benim bil. düzgün olsa çok istiorum ama malesef...

Guest blondberry

Herkese iyi akşamlar:whistling: yatıcaz kalkıcaz ve ilk sesli meditasyonumuz hazır olucak işallah:clapping:

Aytaşı aslında sen bu konularda baya tecrübelisin belki seslendirme çalışması yapabilirisn ilk kobaylar da biz oluruz fena fikir değil aslında :):)