Jump to content
şükrü34

İnanılmaz Güçlü Ve Kuvvetli Bir Dua (Mucize)

Recommended Posts

7 kere

bismillahirrahmanirrahim

yasin vel kuranil hakim inneke leminel murselin den, feağşeynahüm fehüm la yübsirüne kadar, okuduktan sonra 1kerede

(allahümme ya men nevvirhü fi sirrihi ve sirrühü fiy halkıhi ahfini an a yünin nazıriyne ve kulübül hasidiyne velbağıyne kema hafızterruhe filcesedi ente ala külli şey in kadiyrün oku)

sonra bıraktığın yerden başlayarak ve cealeni minel mükremine kadar oku

11 defa: allahümme ekrimni bi kazai havaici

6: defa ve ekrimni bi taatike söyle

süreyi bıraktığın yerden okumaya başla zalike takdiyrülaziyzil aliym ayeti kerimesine kadar oku sonra 14 kere daha zalike takdiyrül aziyzil aliym de sonra 14 kere

allahümme inni es elüke min fadlikel vasi ınnafi en tuğnini an cemiy ı halkıke söyle

sonra süreyi şerifi bıraktığın yerden başlayarak selamün kavlen min rabbirrahiym ayeti kerimesine kadar oku 19 kere daha selamün kavlen min rabbirrahiym söyle sonra 19 kerede allahümme sellimna min afatiddünya ve fitnetiha söyle

sonra süreyi şerifeyi kaldığın yerden okumaya devam et

(eveleysellezi halekassemavati vel arda bikaadirin ala en yahluka mislehüm bela) da dur

(13 kere eveleysellezi halekassemavati vel arda bikaadirin ala en yahluka mislehüm bela kaadirün ala en tef ale li hacetini söyle)

sonra ve hüvel hallakul aliym den başlayarak yasini şerifi bitir

allahın izniyle duan inşaallah kabul olur

aşırı derecede kuvvetli olup kötü niyetle okunmaması tavsiye edilir

kaynak kenzul havas olup bende yılarca okudum ve güzel sonuçlar aldım

bilmeyen arkadaşların okumaları tavsiyemdir

yalnız okumaya başlamadan 2 rekat allah rızası için namaz kılınmalı ve çok dikkatli ve hatasız okunmalıdır

saat önemli değildir ama gece yarısından sonra okumak daha kuvvetli olur

• Like 12
  • Confused 1

Allah razı olsun merakımı mazur görün lütfen siz okudugunuzda hemen oldu mu dualarınız?

Türkçesini de yazabilme imkanınız var mıdır , insan ne dediğini bilince daha samimi okuyor

Yasin sanırım bu duanın içinde farklı bişey var mı?

sevgili kardeşim biri okur hemen olur biri okur 1 ay sonra olur

biri okur yıllar geçer olmaz

önce inanmalı ve kalpten istemelisin

ben ne zaman okuduysam allahıma hamd olsun çok kısa sürede oldu ama gerçekten çok güçlü bunu biliyorum türkçesini bilmiyorum cümlenizden allah razı olsun

allaha emanet olun

adi kendine, kendi de adina laik olan Sükrü kardesim.. Allah razi olsun.. hakkini helal et.. cok güzel paylasimlarin var.. en önemlisi, kendin tarafindan bizzat uygulamis olman ve sahsen tavsiyede bulunabilmen insanda dahada büyük bir güven uygulama arzusu ve haz uyandiriyor.. tesekkürler

buuygulamayı başka başka niyetler yapabilirmiyiz??mesela bugün 1.niyetimiz için.ertesi gün 2. niyetimiz içinn varsa d,ğer niyetler için devamındaki günlerde yoksa olana kadar aynı niyetlemi yapmak geekli...

Guest AsMn

ben anlamadım nasıl olcak ya :confused: