Jump to content
Elzem

Nişan Bohçasında Olması Gerekenler

Önerilen İletiler

Bence de çok gereksiz. Ben kendi çocuklarıma yapmadım. Evlendiler zamana göre onlara özel şeyler aldık. Benim zamanımda aldıkta ne oldu sandık bekliyor. Annemler öldü eşyalar sandıkta yepisyeni duruyorlar. Fuzili masraf. Hele eski tip çarşafları el işi danteller zebil gibi kullanan yok. TV örtüsü mü örtücez diye dalga geçiyorlar. O göz emeklerime  yazık... Belki torunların zamanına moda olur :)

Nişan bohçası çeyiz vs. Kalktı artık. Bence benim çevremde yok artık. Belki vardır hala da ben görmüyorum artık... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Burasıda beş sene olmuş yazmayalı, ben öylesine yazmıştım. Çok doğrusun aslında artık nikahsız yaşayanlar var evlilikte neymiş... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hacersş, 7 saat önce yazdı:

Burasıda beş sene olmuş yazmayalı, ben öylesine yazmıştım. Çok doğrusun aslında artık nikahsız yaşayanlar var evlilikte neymiş... 

Kim adet usül biliyor uyguluyor. Çok rahat bir toplum olduk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

damat bohçasınının bir kısım eşyalarını ben valiz alıp ona koymuştum,ileridede kullanabilelim diye çokta iyi yapmışım,bana alınan sandık dekor amaçlı duruyor evde gerçi içinede birşeyler koyuyoruz ama ....yeni evleneceklere tavsiyem kullanmayacağınız hiç birşeyi almayın,mesela biz aileden birilerine birşey yapmamıştık baştan öyle konuştuk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tartışmaya sen de katıl!

Yorumunu şimdi yazıp, daha sonra üye olabilirsin. Eğer zaten üyeysen, GİRİŞ YAPI ve yorumunu yaz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...