Jump to content
ozer001

Acil!!! Kendime Cin Musallat Etmek İstiyorum

Recommended Posts

acı çekmek istiyorum yazdığına göre herşey yolunda demektir. anlayamadığım 'neler çektiğimi ben bilirim'kısmı?

• Like 1

bu yazımla eleştiri alırmıyım bilmiyorum ama seni kınamak da değil amaç insan huzuru bulmanın çaresine bakar dua eder senin ne çektiğini kimse bilemeyebilir ne kadar dile döksede insan içinde yaşar herşeyi inan bende çok zor günler yaşadım, bizim meşhur bir atasözümüz var (eller..........................................hasret)

sen dua et bu fikirleri aklından çıkar

1.si büyü yaparak çözemezsin

2.si sen neden sana yazılan yorumları okumuyorsun? belki birilerini dinlesen işin düzelecekti..hem ben okuman için hacet duası da önermiştim..

Al sana yardim:

6:128 - (Allah), onların hepsini topladığı gün, cinlere: "Ey cin topluluğu! İnsanların çoğunu yoldan çıkardınız" der. İnsanlardan cinlerin dostu olanlar da şöyle derler: "Rabbimiz! Biz birbirimizden faydalandık. Nihayet bize tayin ettiğin vademize ulaştık". Allah da:"Sizin durağınız cehennemdir. Orada, Allah'ın dilemesi müstesna, ebedi olarak kalacaksınız" der. Şüphesiz Rabbin hikmet sahibidir, her şeyi bilendir.

Herkes yasadigini kendi bilir elbette. Ancak, yine de vazgecmemelisin. Ne isin var cin le! Yasadiklarin inan bana ilersi icin tecrube, her ne kadar biz aciz kullar bunu anlamasak da.

Herkesin yasadigi cok kotu olaylar var hayatta. Bakiyorum bazen, kotuler bizden daha iyi gibi gozukiyorlar bazen de, aslinda hic oyle degiller. Herseyin bir zamani var. Kimisi Dunya da cezalandiriliyor, bir digeri Ahiret te. Sanmaki yanina kar kaliyor yapanin, inan bana asla yapilan bir kotuluk yanina kar kalmiyor yapanin.

Bizim dusmanlarimiz vardi. 3 sene cektirdiler bize, ben dua sayfasi dahi acmistim. Arkadaslar bilir, 3 sene yapmadiklari eziyet, yalan, iftira, ahlaksizlik kalmadi. Dua ettik biz, Rabbim 3 sene nin sonun da yardim etti ve defolup gittiler hayatimizdan. Yaptiklari tek tek yazildi. Yanlarina karmi kaldi saniyorlar. :)

Yasadiklarin agir anladigim, yine de vazgecme! Dua et! Bir yerinden basla hayatina tekrar dan. İnan kazanabilirsin. Biraz daha gayret!

İstedigin zaman yaz bana, elimden geldigince yazarim sana... Allaha emanet ol.

Özer diğer konularından hatırlıyorum seni sen dua ediyordun derdine ALLAH'dan derman arıyordun dua istiyordun bi çok kişide sana yardımcı oldu ,şimdi duadan ümidini kesip bunu istemekde neyin nesi,acı çekmeyi istemek cinle olmaz -ki sen bu durumda zaten acı çekiyorsun zaten... Kimden ümidini kesip nerden ne bekliyorsun haşaaaa...Cin sana değl sen cine musallat olmuş gibisin bu durumda ...:)Sana ahireti anlatan kitaplar okumanı öneriyorum,ilmi bilen birinden yardım almanı ve Kur'an-ı Kerim'i mealinden okumanı tavsiye ediyorum.... acını pişmanlığın alâsını yaşarsında nasip olursa öteye de gidersin kardeşim ;)

Birde bunu istemekle ALLAH bilir tabi fazlasıyla günaha girersinde kimseyide sürükleme ... ALLAH selamet versin yardımcın olsun inşallah....