Jump to content
ozer001

Acil!!! Kendime Cin Musallat Etmek İstiyorum

Recommended Posts

Zaman....duanın gerçekleşmesi ve ihtiyacın olan yardımın gelmesi için gerekli birşey var o da dünyada zaman olarak algıladığımız şeyin dolması...zaman ve beklemek olmasaydı herşey bir anda olurdu o zaman yaşam olmazdı..bu şekilde kurgulanmış Allah tarafından...devam etmek zorundasınız,zorundayız..

Bu arada duygusal olarak zayıf insanlara daha çok bulaştıklarına ikna oldum, yoksa böyle bir çözüm bulmazdın ..Sakin kalmaya çalış biliyorum zor ama...Derste öğretmene "bu sorulur mu ,sorma böyle soru " demek gibi bişey başa gelene dayanamamak...mecburuz,ölene kadar soru sorulacak bizlere..

biliyorum burda yazılanların hiçbirini ciddiye almıyorsun, kimse seni anlamıyor sanıyorsun ama ben gene de sana iyi bir psikologa görün derim, bu düşüncelerin geçicektir.

mutlu kal :)

Arkadaşlar ne için olduğunu sormayın..

Kendime cin musallat etmek istiyorum. Kısa yoldan çözümü var mı? Belki saçma gelecek ama ben çözümü bunda görüyorum.. Ha cinden istediğim bişey yok.. Sadece bana musallat olsun ve bana acı çektirsin. Hepsi bu.

Teşekkürler, kalın sağlıcakla.

Sana şeytan musallat olmuş zaten!!!

Naapacan cini mini?!

Hem zaten şeytan ve cin aynı üründen mamul!!!

Arkadaşlar ne için olduğunu sormayın..

Kendime cin musallat etmek istiyorum. Kısa yoldan çözümü var mı? Belki saçma gelecek ama ben çözümü bunda görüyorum.. Ha cinden istediğim bişey yok.. Sadece bana musallat olsun ve bana acı çektirsin. Hepsi bu.

Teşekkürler, kalın sağlıcakla.

İnsanların sınırsız istekleri ve insanın hiçliği.

Yazından anladığım kadarıyla sen ondan hiç bir talepte bulunmayacan ama o senden ne isterse yapacan ve o sana ne yaparsa teşekkür edip onu övecen.

Evet kardeşim bunun bir çok yolu var o kadar kolay ki bu istediğin şey.

Zaten bunun için buraya yazmana bile gerek yoktu bence düşünsen bulurdun.

A.E.O.

Kardeşim bugüne kadar hep musallattan kurtulmak için yanıp yakılanları mahvolanları gördüm sitede kurtulan da hiç görmedim ama seninki gibi bir istek ilk defa görüyorum.Allah korusun başına iş mi açmak istiyorsun?Hem onlar amaçları olmadan bir kişiye musallat olmazlar.Sen bu işleri bırak içinde bulunduğun sıkıntılardan kurtulmak için dua et.Allah en kısa zamanda selamete çıkarsın seni

cin olmadan adammi carpican :D yazik yahu daha güzel seyler istemek varken niye Allah belami versin diyorsun sadistmisin sen :)

Var ki bunları söylüyor başınıza kötü işler terslikler başladıyssa vay halinize belirtileri başlamış daha ne arıyorsun siz farkında değilsinizdir musallt olmş tur