Jump to content
ozer001

Acil!!! Kendime Cin Musallat Etmek İstiyorum

Recommended Posts

ah be yavrum cin dedin sıkıntı dedin, epeydir yoksun..neredesin merak ediyorum seni..hayat hep üzmez insanı elbet sende mutlu olacaksın..umarım iyisindir ........

Özer kardesim ALLAHIM yar ve yardimcin olsun en hayirli sekilde....Dillerim ALLAHIM seni maddi manevi ferahliga kavusturur en hayirli sekilde....okuyabildigim Kadar dilimin döndügü Kadar dua edecegim sana hayirlisiyla insallah...ALLAHIM saglik sihhat afiyet versin arkasindan maddiyattida mutlaka verecektir güzel ALLAHIM ...ALLAHIN selami üzerine olsun .(ne icin el acmadimki rabbim dualarimi Kabul etmedi ELHAMDÜLILLAH cok $ükür )

• Like 1

inşallah herşey düzelmiştir. Rabbim bu mübarek gün hörmetine mucizelerle karşılaştırsın

Guest markos
ozer001, 18.08.2013 - 22:31 yazdı:

Arkadaşlar ne için olduğunu sormayın..

Kendime cin musallat etmek istiyorum. Kısa yoldan çözümü var mı? Belki saçma gelecek ama ben çözümü bunda görüyorum.. Ha cinden istediğim bişey yok.. Sadece bana musallat olsun ve bana acı çektirsin. Hepsi bu.

Teşekkürler, kalın sağlıcakla.

çok basit  davet yap musallat olur yok yapmasını bilmiyorsan karanlıkta bir mum yak  seslen  dedemin ruhu çağırıyorum diye baya bir süre seslen elbet gelir kesin gelir ama başına bela olur normal şartlarda zaten musallatlısındır diye düşünüyorum 

ozer001, 18.08.2013 - 22:59 yazdı:

Ben artık hayattan ümidimi kestim.. Ölmek yerine, böyle bişey yapmak ve acı çekmek istiyorum.. Hepinize saçma gelecek ama yaşadıklarımı bir ben bilirim bir Allah.. Tahammül sınırlarımı zorlayalı çok oldu.. Yeter artık dedim ve konuyu açtım.. Hepsi bu..

kardeşim CENABI HAK kimseye çekemiyecegi yükü yüklemez böyle konuşup isyan etme HAK tealayı gücendirme unutmaki kuluna zulmetmez mevlası kulunun çektigi kendi cezası