Jump to content
Guest yagmurruzgari

ABD Başkanı OBAMA Hakkında Şaşırtan İddialar ve Kanıtları

Recommended Posts

Guest yagmurruzgari

A.B.D. Başkanı Barack Obama için Antik Mısır Kralı Akhenaton'un bir çeşit özel çalışma ile İLLUMİNATİ tarafından gelecekte halka (Sahte Kurtarıcı) Mesih olarak lanse edilmek üzere laboratuvarda Firavunun mumyasındaki genlerinden klonlanarak hazırlanmışı birisi olabileceğine dair iddialar var. İlk klipte laboratuar genetik klonlaması diyor.

Sonraki kliplerde ise Firavun Akhenaton'un bizzat enkarnesi olduğunu kanıtlıyor. Yalnız kesin olan şey şudur ki Vatikan Papası XIII Leo’nun Barack Obama ile aynı Ruh olduğuna dair Brian Stalin tarafından Akaşik Kayıtlar okumaları ve Rehber Ruhu teyit ediyorlar. Yorum Sizin. Sevgiler

http://www.youtube.com/watch?v=GqZBTzx7lp0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=kCvNZQVEBNo&NR=1

For your consideration: Is it possible that Obama is some sort of clone from the ancient Egyptian king Akhenaten? No one knows for sure, but you can judge for yourselves!

Guest wica

bana cok komplo teorisi gibi geldi yani Amerika senelerdir müslüman düŞmanlığı ve ırkçılıkla suçlanırken obama ile bir aklanma sürecine girmeye çalışıyor o kadar ayrıca Amerikan dış politikaları bellidir 50 sene sonra ne yapılacağı bile orada başkanın değişmesi çok birşey fark ettirmiyor Obama önce kendi halkını kurtarsın başkanlık görevlerini yapıp, işsizlikten açlıktan sonra dünyayı kurtarır :P

Guest jülide
A.B.D. Başkanı Barack Obama için Antik Mısır Kralı Akhenaton'un bir çeşit özel çalışma ile İLLUMİNATİ tarafından gelecekte halka (Sahte Kurtarıcı) Mesih olarak lanse edilmek üzere laboratuvarda Firavunun mumyasındaki genlerinden klonlanarak hazırlanmışı birisi olabileceğine dair iddialar var. İlk klipte laboratuar genetik klonlaması diyor.

Sonraki kliplerde ise Firavun Akhenaton'un bizzat enkarnesi olduğunu kanıtlıyor. Yalnız kesin olan şey şudur ki Vatikan Papası XIII Leo’nun Barack Obama ile aynı Ruh olduğuna dair Brian Stalin tarafından Akaşik Kayıtlar okumaları ve Rehber Ruhu teyit ediyorlar. Yorum Sizin. Sevgiler

http://www.youtube.com/watch?v=GqZBTzx7lp0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=kCvNZQVEBNo&NR=1

For your consideration: Is it possible that Obama is some sort of clone from the ancient Egyptian king Akhenaten? No one knows for sure, but you can judge for yourselves!

obama yahudi destekli bir başkan ve yönetimde onunla çalışan adamlarıda yahudi kökenli

obama yahudi destekli bir başkan ve yönetimde onunla çalışan adamlarıda yahudi kökenli

1996 da Bulgaristan da ölen Babavanga adlı kahin kadının Amerikanın bir zenci başkanı başkanı olacağını ve onun son başkan olacağını söylediği rivayet edilir.:ermm::ermm:

Guest sarikiz

oncelikle amerikada yasyanlarin hepsi yani amerikalilar musliman dusmani degil onu oncelikle belirteyim ben a.b.d yasiyorum musliman oldugum giyimimle beni belli ediyor ve kesinlikle hic bir resmi daire ve ozel yerlerde sen muslimansin senin isini yapmiyoruz diye bir tepki almadim ilk zamanlar ingilizcemiz azdi diye her gittigimiz yerde tercumana baganiyordu tabiki her toplumun farkli dusunen insanlari var :thumbsup:

Guest janet

Baba Vanga'nın kehanetlerine göre Obama son başkan ve siyahi olacak. Amerika eski Sovyetler birliği gibi parçalanıp Eyaletler bağımsız ülkeler olacak

Son yıllarda başgösteren, Amerikada başlayıp dünyayı etkileyen ekonomik kriz bunun habercisi olabilir, ve gidişat bu yönde şimdilik

Guest Aperion

video da adolf hitlerin - nefertitti nin klonlaması olduğu vardı ama onu napıcaz ?

izlemek istiyorum fakat youtube açamıyorum.DNS neydi bilen varmı?ayrıca konuyla ilgili videolar başka hangi siteden izlenmesi mümkün?

Ben birşey anlamadım. Bu adam doğduğu yıllarda klonlanma diye birşey varmıydı? Yada büyük insanlarda klonlanma oluyormu?