Jump to content
Guest yagmurruzgari

ABD Başkanı OBAMA Hakkında Şaşırtan İddialar ve Kanıtları

Recommended Posts

hayvan klonlanmasi 50 lerde basladi, insan=embryo klonlanmasi sözde genetik hastaliklari bulmak adiyla 80 lerde baslandi ve hala günümüzce sözde yasak. tabi bu yasak umumi halk icin gecerli seckin insanlar icin degil. lakin bahsedilenlerin hic bir sözüne katilmiyorum katilacak bir durumda degil acikcasi. Barack Obamanin gecmisi ortada. Barack Obama üzerine basa basa ben müslüman degilim olsam bilirdim diyor, babasinin takdigi ikinci ismi bile kullanmiyor, annemin dininde egitim aldim ve ben kizlarim esim uygulayan hiristiyaniz diyor yinede bazi kesim zoraki adami müslüman etme pesinde. üzerinede sacma sapan teori senaryolari... cok komik bence, siyahi president secilince herkezin agzi yere düsüyor ama hergün yüzlerce siyahi asker irakta ölünce kimse birsey demiyor. iraka gönderilen amerikan askerlerin sizce neden cogunlugu siyahi? kaldiki adamin kendi melez yani beyaz bir anneden dogma.

Guest MEGANOM

Obama veya bir başkasi tek bildiğim abd bir yahudi devletinin askeri ve siyasi uzantisidir obama son abd başkani.

bu klonlanma olayını ben de duydum

ve gerçek oldugunu dusunuyorum cunku sıze mantık dısı gelen seyler seytana normal gelıyor

her yolu denıyor

Guest playades

Kesin olan şu ki Obama da Amerika'daki derin Yahudi devletini yıkmak amacıyla gelmiş bir başkan değil, zaten kurulu düzeni yıkmak isteyen adamı oraya getirmezler... Obama'nın da öncekilerden hiçbir farkı yok... Amerika'da zaten ülke yönetimindeki kişilerin önemi yoktur, önemli olan devletin planının yürütülmesidir. Obama da geldi ve kendinden öncekinin planına devam etti...Suriye'yi tehdit ediyor, İran'a saldırmak için gün sayıyor... Amerika demek Siyonizm'le elele vermiş Ziyonizm demektir...BU devletin planlarını yürütmek için birilerini klonlamaya ihtiyaç duymaları abes olur, zaten beyinleri bu iş için programlanmış adamlarla çalışıyorlar...

klonda nası yapmış iki çocuğu.. düpedüz insan işte amerikan yapımı

Guest luz_de_la_luna

çok ilginç videolar izleyin bence...

Nostradamusun kehanetlerindede obama ile ilgili bilgiler mevcut.A.B.D ye siyah asıllı bir başkanın gelce dışı melek içi şeytan olcanı belirtmiştir.

Guest playades

çok ilginç videolar izleyin bence...

Tabii photoshop ve sinema teknolojileri ile herşeyi herşeye benzetmek mümkün, ama bu videoda çok net olan şeylerden biri Obama'nın illimunati'nin selamlama şekillerinden birini kullanması...

İnsanlar oturup daha gerçekçi şeyler düşünselerya ne kadar komik bir iddia bence

Guest playades
İnsanlar oturup daha gerçekçi şeyler düşünselerya ne kadar komik bir iddia bence

Haklısınız,ilk bakışta öyle olur...Komik gelir, yok artık dersiniz...Konuyla ilgili bir sürü kitap okuyup internet sitelerinde bu işle ilgili yazılmış yazıları inceleyip videoları seyredip dünyayı ve ülkenizi bir de medyanın ve türlü ideolojilerin size öğrettiği şekilde değil de objektif bir gözle görmeye çalıştığınızda "illuminati" insana ilk baştaki kadar komik gelmemeye başlayacaktır...