Jump to content
melek35

Paranormal Dedektör Programı

Recommended Posts

' xParanormal Dedector ' adlı pc programı çevrenizde olan varlıkları ( üreticinin tabiriyle hayaletleri ) tespit ediyor ( ! )

Programın üreticisi eğlence amaçlıdır diye not düşmüştür.Kullanıcıların tesadüfi yaşadığı şeyler dışında eğlenceli olabilir.Yabancı ülkelerde bu tür paranormal olaylara ilgi fazla olduğu için program popüler.

Merak edenler programı internetten bulabilirler..xParanormal Dedector yazmaları yeterli ( 2.0 versiyonu çıktı )

Not : Herşeyi cine,periye bağlayanlar var artık,bu programı kurup da paranoyak olmasınlar sonra.Ben sadece paylaşıyorum.

Ben kullandım aklım çıktı seslerden. 1 kere de tesadüf 5mt ötede ruh var çıktı. Akşam da karabasan geldi. Paranoyak olmayın benimki muhakkak tesadüf. En gelişmiş cihazlar bulamıyor, bu mu bulacak?

bi ara çıplak gösteren gözlük çıkmıştı da alan kişiler etrafındakileri çıplak göremeyince savcılığa şikayette bulunmuştu. sanırım aynı kurnazın işi:cool:

Evet bu tür enerjiler elimizdeki bu bilgisayarlara program indirilip bulunacak şeyler değiller.Lakin programın bir uyarı verdiğinde çıkardığı ses çok kötü,hele ki dalgın bir anınızda çıkarsa zıplatıyor yerinizden :D

Programı kullananlardan bir kesim yaşadığı olaylardan olsa gerek ( tesadüf olarak nitelendiriyorum ) ciddi ciddi programın gerçekliğini savunuyor...Mesela program gündüzleri pek uyarı vermiyor ama gece yarısına doğru artıyor ve hatta sabah ezanı ile uyarılar çoğalıyor.Bunu bende tecrübe ettim.Bilemiyorum belki o saat aralığında daha çok uyarı vermeye programlanmışta olabilir:confused:

evet bende beni delirtecek bişeyler arıyordum sonunda buldum.artık bundan sonraki hayatımı deli hastanesinde yatayata geçirirm. yaşasın. :D

evet bende beni delirtecek bişeyler arıyordum sonunda buldum.artık bundan sonraki hayatımı deli hastanesinde yatayata geçirirm. yaşasın. :D

Allah korusun :) Ama program kullanıcılarının yorumunu okuduğumda gerçekten etkilenenlerin olduğunu gördüm.Bu yüzden konunun başında açıklama getirdim :D

Ben kullandım aklım çıktı seslerden. 1 kere de tesadüf 5mt ötede ruh var çıktı. Akşam da karabasan geldi. Paranoyak olmayın benimki muhakkak tesadüf. En gelişmiş cihazlar bulamıyor, bu mu bulacak?

nerden indirdin bi yardım etsene. çok merak ettim :)