Jump to content
güneyhan

Telekült Gücü Kardeşliği!!!

Recommended Posts

Arkadaşlar bu yeni linki açmamın nedeni kitaptan birebir uygulama yapmak isteyişimdir kitabı hep birlikte yeniden değerlendirmeye alarak uygulamaya yeni bir kardeşlik kurmaya başlamak istiyorum katılımlarınızı bekliyorum...

• Like 1

valla ben kurayım dedim kimse istemedi ama istersen başlıyalım wica adlı üye de istiyodu sende istiyosan ve istikralı isen başlarız 11 gün sürücek ama ona göre

o halde yavaş yavaş başlayalım katılmak isteyenler ilk sayfadan itibaren okuyup çalışmaları yaparak bize katılsınlar...

zeren ben okunacaklar derken zaman içerisinde sayfalar dolacak ve o esnada katılmak isteyenler olursa diye yazdım...

Herneyse öncelikle telekült gücü denilen olgu tamamen düşünceye dayalı ve bu beyin gücüyle yapılan etkidir...

Genel olareak bu kitabı okudum ve okurkende deneyler yaptım inanılmayacak bi durum ama her seferinde işe yaradı bu kitap isteklerimizi gerçekleştirmek için bir çok uygulamayı anlatıyor her alanda başarı ve mutluluğa ulaşmak için özetle kitapta anlatılan budur...

--------------------

öncelikle buradaki uygulamanın temelinde ilk çalışma var derin gevşeme hareketlerinden bahsediyor kitap bu hareketleri yaptığınıza emin olun...gevşediğinizi anlamanın en kolay yolu bence uykuya dalmadan önceki zamandır insan uykuya dalmak üzereyken bi gevşeme olur bu gevşeme olurken beyin yavaş yavaş düşüncelerden arınmaya başlar bu esnada vücudunuzdaki tüm uzuvların rahatladığını düşünmelisiniz... ben gevşememi bu şekilde yapıyorum yani kitapla da bağlantılı sayılır...siz nasıl kendinizi uçarmış gibi havada ve en önemlisi rahat hissederseniz o kadar başarılı olursunuz... kötü ya da iyi hiçbirşey düşünmemeli kendinizi mutlu hissetmelisiniz...

bugünlük bu kadar yarın açıklamalar yaparak tekrar devam edicem o zamana kadar sizde derin gevşeme hareketlerini yapmaya çalışırsınız...

Guest ada83

bende ıstıyorum ama kımse bana cevap vermıyo bu konuda yardımınızı beklıyorum aynı gun aynı saatte herkes baslıyo dımı

Guest YEŞİL GÖZLÜ

telkelüt kardşligine varm selm;)