Jump to content
güneyhan

Telekült Gücü Kardeşliği!!!

Recommended Posts

Guest babanne

Ben de varım.. Şimdilik rahatlamayı öğrenmekle işe başlıyoruz değilmi??

ya arkadaslar nasıl olucak...tam bı acıklama yapabılırmısınız...eğer yapabılecegım birseyse bende katılmak ısterım...ne yapmamız gerekıyo nasıl yapıcaz felan açıkca aydınlatabılırmısınız...

Tekrar merhaba arkadaşlar...

uzun zamandır siteye girememiştim işlerim dolayısıyla ancak şimdi fırsatım oldu. Pek çok arkadaşımızın da istemesi üzerine tekrardan bu sayfadan devam etmek istiyorum. Bu arada yöneticimiz Wahsi'ye konuyu sabitlediği için teşekkür ederim. Bu sefer kitaba bağlı kalmadan ama kitaplardan yardım alarak ve özellikle kendi deneyimlerimizi de yazarak yol gösterici tecrübelerimizi de işin içine dahil etmek istiyorum katılacak arkadaşlarımızın bir listesi yapılacak ayrıca tecrübelerinizle de katılabilirsiniz hepiniz zihin gücü topluluğumuza hoşgeldiniz...

Guest Nazar Boncuğu

bende varımmmmmm ama napcazzz

arkadaşlar ne yapacağımız aslında belli. öğrendiğiniz yada tecrübe ettiğiniz tüm bilgileri burada paylaşacağız ayrıca haftada 1 yada 2 gün belli kişiler ve belli niyetler doğrultusunda bir sinerji oluşturup mevcut enerjimizi isteklerimizin gerçekleşmesi için değerlendireceğiz...

pekala o halde kendi deneyimlerimizi anlatmakla ve bu güzel olayların esnasında neler hissettiğimizle ilgili konuları anlatmakla başlayalım

öncelikle ben kendim bir örnek vermek istiyorum yakın zamanda yaşadığım bir olayla ilgili. Çok kısa yani 2 saat gibi bir vakitte bir yere gitmem ve geri dönmem gerekiyordu bulunduğum yerden vasıta çok nadir geçiyordu yolun karşısına geçtim tek düşündüğüm varacağım yere ulaşmaktı bir vasıta kaçırmıştım araç önümden geçip gitmişti ben karşıya geçerken tam karşıya geçtim daha önce giden araç geri dönüyordu ve ben bindim 2 saat içinde geri döndüm 2 saatte gidip işlerimi halletmem ve geri dönmem imkansızdı ama oldu. bu örnek evet basit bir örnek ve zihin gücüyle alakalı uzun zamandır herhangi bir çalışma yapmıyordum ve işe yaradı. buradaki en önemli nokta sanırım neticeyi düşünmek yani ben gideceğim yere odaklandım sanki o anda oradaymışım gibi düşündüm.

arkadaşlar kişi sayımız tamamlanana kadar bu şekilde örnekler vereceğim yaşanmış olanları seçerek sizlerinde katkılarını bekliyorum...