Jump to content
Guest INRI

Tanrı Validesi Bakire Meryem’in Ölümü-İkona anlatımı

Recommended Posts

Guest şalom

sayın yalnızkovboy bir soru sordum cevabını bekliyorum namazdan bahsetmedim kuranda yazıyormu yazmıyormu benim soruma cevapla.

--------------------

yalnızkovboy kuran önce oku diyor anlıyarak sonra ibadet et diyor namazı nasıl kılacaksın diye tarif etmiyor tanrı aşkına sen kuran'ı baştan sona kadar okudunmu.

--------------------

sayın ınri seni üzmek istemezdim seni anlıyorum nasıl istersen öyle yap tanrı önüne gelen ona saygı duyan sözlerini kabul eden her kezin ibadetini kabul eder sen benim kardeşimsin senin üzülmeni istemem bende bu konu hakkında bir daha yazmıyacagım.

Guest MEGANOM

Inri ikonlar çok güzel güzel tasvir edilmiş ellerine sağlik hz meryemi nasil ziyaret edebiliriz kendisi nerde yatmaktadir bilgi verebilirmisiniz.

Inri ikonlar çok güzel güzel tasvir edilmiş ellerine sağlik hz meryemi nasil ziyaret edebiliriz kendisi nerde yatmaktadir bilgi verebilirmisiniz.

Bunun icin Efese meryem ana evine gidebilirsiniz.

Guest luz_de_la_luna

Tanrı validesi Meryem!!!???...Yaradan a sirk koşmak,bir insanı kulu Tanrı diye ilahlastirmak!!!Rabbim sen affet bu ne büyük suursuzluk!gercek hristiyanlar bile bu durumdan rahatsız başlık bile tüylerimi diken diken etmeye yetti...:blink:

Tanrı validesi Meryem!!!???...Yaradan a sirk koşmak,bir insanı kulu Tanrı diye ilahlastirmak!!!Rabbim sen affet bu ne büyük suursuzluk!gercek hristiyanlar bile bu durumdan rahatsız başlık bile tüylerimi diken diken etmeye yetti...:blink:

Tanrinin validesi demekteki kasit Tanrinin annesi oldugu anlaminda degildir. Burdaki durum mecazidir. insanlarin inanc degerleri ile ilgili daha dikkatli yorum yapiniz lütfen. Meryem ana isayi doguran özel bir sahsiyettir. Ona olan degeri bu sekilde verilmektedir. isa mesihi doguran anneye hitaben yazilmaktadir. Tabii ki tanrinin bir baslangici veyahut sonu yoktur. hristiyanlarin sahtesi olmaz. Sadece insanlara kendisini hristiyan olarak gösterip hristiyan olmayan kisi sahtekardir.

esenlikler