Jump to content
Guest tt455

Her Türlü Nimet,Servet ve Huzur Nail Olmak İçin

Recommended Posts

Guest tt455

Merhaba arkadaşlar hasta olduğumdan dolayı yazamadım size olan fakat deneyenlerin şifa bulduğu duayı vermek istiyorum inşallah Allah dualarınızı kabul etsi dua..

hergün sabah namazından sonra yada yatsı namazından sonra

101 Fatiha-i şerife okuyup 101 defa ya kafi ya ğaniyyü ya fettahu ya razzaku esmalarını okuyup

3 kere ya kafi ekfina ya muğni ağnina bi lutfike ve keremike ve bi cahi sahıbilvesileti seyyidina muhammedin aleyhis salatü ves selam

diyen ve bu duayı okumayı adet edinen her kardeşim kısa zamanda malında,canında çok büyük değişiklikler olur şimdiden Allah dualarınızı kabul etsin.:)

--------------------

değerli arkadaşlar bir arkadaşımız bal mumu üzerine bir dua yazmış sonra surei......... ayet......sayfa 284 demiş acaba bir mahsuru yoksa bu celbi muhabbeti açık bir şekilde verme imkanı olurmu eğer verilirse çok makbul olacak şimdiden sağolun.

Guest Tuglasalatasi
diyen ve bu duayı okumayı adet edinen her kardeşim kısa zamanda malında,canında çok büyük değişiklikler olur şimdiden Allah dualarınızı kabul etsin.:)

Çok güzel bi dua ancak canımıza noolacak ki :blink:

Guest Safira

Sanırım huzur bulmak anlamında demiştir.Candaki değişikliği:)

icon1.png Her Türlü Nimet,Servet ve Huzur Nail Olmak İçin

Merhaba arkadaşlar hasta olduğumdan dolayı yazamadım size alıntı olan fakat deneyenlerin şifa bulduğu duayı vermek istiyorum inşallah Allah dualarınızı kabul etsi dua..

hergün sabah namazından sonra yada yatsı namazından sonra

101 Fatiha-i şerife okuyup 101 defa ya kafi ya ğaniyyü ya fettahu ya razzaku esmalarını okuyup

3 kere ya kafi ekfina ya muğni ağnina bi lutfike ve keremike ve bi cahi sahıbilvesileti seyyidina muhammedin aleyhis salatü ves selam

diyen ve bu duayı okumayı adet edinen her kardeşim kısa zamanda malında,canında çok büyük değişiklikler olur şimdiden Allah dualarınızı kabul etsin.
:)

güncellllllllllllllllllllll

Her gün sabah veya yatsı namazlarından sonra selam verdikten sonra 101 kere Fatiha süresi okunur arkasından da 101 defa; Ya kafi, ya ganiyyu, ya mugni, ya fettahu, ya razzakü okuduktan sonra 3 kere ya kafi ekfina ya mugni agnina ya fettahu iftah lena babe rahmetike ya razzaku ürzükna' bi lutfike ve keramike ve bi cahi sahibil vesileti seyyida Muhammedin aleyhissalatü vesselam okunur.

cevap yazan arkadaşlar Allah sizdende razı olsun bu duayı ben ve bir arkadaşım bir aydır yaptık çok güzel sonuçlar aldık buradaki arkadaşlarda faydalanması için yazdım.