Jump to content
berresu

Hareket Eden Biblo

Recommended Posts

Birgün ailecek küçük teyzemlerde otururken, büyük teyzem vitrindeki küçük bir bibloyu gösteriyor bunu çok seviyorum istesem vermez sen teyzeni oyala ben bunu çalıcam dedi:). Ben küçük teyzemi mutfakta oyalarken büyük teyzem bibloyu çantasına koydu. Teyzemin evine gittim öyle güzel bir yere koymuşki, bak nasılda yürüttüm falan dedi gülüştük. Çok sık görüşmediğimiz için birkaç ay belki bir yıl sonra tekrar küçük teyzemde buluştuk, aynı biblo vitrinde duruyordu. Biz öyle dikkatli baktıkki bibloya yani daha doğrusu bakakaldık, küçük teyzem vitrini açtı bibloya baktı "sizde beğeniyorsunuz bunu ama ben çok seviyorum bu buranın süsü yıllardır burda durur"dedi. Büyük teyzemle o an kalp krizi geçirmediğimize şükrediyorum.

Bu nasıl oldu? Böyle birşey olabilirmi?

Bence ilk gordugun ruya olmasin ..

Keşke rüya olsaydı, hala aklıma geldikçe korkuyorum.

bence teyzen sizin aldığınızı anladı gitti tekrar aynısından aldı..

Çok kıymetli pahalı birşey değil ama teyzem gidip aynısından almaz. Zaten kadın kendinden o kadar eminki biblonun öbürünün aynısı olduğundan zaten bibloda yeni gibi durmuyordu sanki yerinden hiç kıpırdamamış.

• Like 1

Çok kıymetli pahalı birşey değil ama teyzem gidip aynısından almaz. Zaten kadın kendinden o kadar eminki biblonun öbürünün aynısı olduğundan zaten bibloda yeni gibi durmuyordu sanki yerinden hiç kıpırdamamış.

niye ona sormuyorsunuz, ben olsam 1 dakika bile durmaz sorardım. hatalı bile olsam sorardım işin aslını. bence söyle böyle böyle oldu şaşırdık nasıl oldu bu iş diye. hatta hemen ara telefon et sor. çok merak ettim:)

niye ona sormuyorsunuz, ben olsam 1 dakika bile durmaz sorardım. hatalı bile olsam sorardım işin aslını. bence söyle böyle böyle oldu şaşırdık nasıl oldu bu iş diye. hatta hemen ara telefon et sor. çok merak ettim:)

Bende çok merak ettim tamam fiziksel olarak gerçekleşmicek bişey ama neler duyduk nelere şahit olduk bilemiyorum o yüzden.

Küçük teyzen size oyun oynamış!

Çaldığınızı anlamış ama sizin itiraf etmeyeceğinizi bildiği için ve sizi korkutmak için böyle bir şey söylemiş ' O orda yıllarca duruyor zaten....' Sizi saflar sizi... Tongaya düşmüşsünüz!