Jump to content
Sign in to follow this  
KATSİMATO

Zayıflama Hapı Tavsiyesi Edecek Varmı

Recommended Posts

arkadaşlar,annem menepoz sonrası bir kilo aldı sormayın,ne yaptıysam olmadı,herbal life denen ilaç falan fayda vermedi,en son elma kromda olmadı,bugün one a day smart weight diye krom yeşil çay karışımı vitamin gördüm napsam kullanan varsa rica etsem paylaşabilirlermi,hareket etmez,su içmez ,bu ilaçlarda çare arıyorum,diyette yapmıyor :mad:,nekadar sürede nekadar kg verildiğinide belirtirseniz sevinirim

zayiflama ilaci degil de forumda zayiflamak icin bir konu var bi göz at. esmalarla zayiflasin canim.

Guest Îکє†

eğer verdikten sonra, en geç 3 ay içinde verdiğinin 2 katını geri almak istiosa ben sana bir sürü ilaç önerebilirim... ama yok öle olmaz diosan, birazcık yediklerine dikkat edecek en azından karbonhidratı azaltacak ve hergün en az 1 saat tempolu yürüyecek, ağır ama sağlıklı bi şekilde verir... hem madem menopozda böylesi çok daha uygun... kimyasallara yönelirsen zaten hormonal bi değişim içinde bi de bunları alırsa kalıcı hasarlara neden olursunuz... benden sölemesi

zayiflama ilaci degil de forumda zayiflamak icin bir konu var bi göz at. esmalarla zayiflasin canim.

malesef kendisi bu tür şey yapmaz,kendisi herzaman bilim yolunu kullanmak gerekli der öyle desem eminim:wacko:

Guest prenses12

Sen kendin okuyabilirsin annen için. Allah'tan annenin bilinçlenmesini ve sağlıklı şekilde zayıflamasını isteyerek oku. Hatta belki daha etkili olabilir.

ben yosun hapı kullandım bayağı kilo verdim

bir de kekik yağı içtim denesin bence işe yarıyo

valla canım ilaç zayıflatmıo ben sana söliiim bende hafif kiloluydum ilaç kullandım hatta 3 farklı ilaç kullandım farklı dönemlerde aksine daha çok kilo aldım annene söle porsiyonlarını yarıya düşürsün bol su içsin ilaçla yapamadığımı ben böyle yaptım ve zayıfladım

turkiyede satiiyor mu bilmiorum ama amerikada cok tutalen ve ne cok kullanilan zayiflama hapi alli cok iyi olduguunu soyluolar

Spor yapacak başka yolu yok. Zaten kemiklerinin sağlıklı kalması için bu şart.

ılac kesınlıkle yararlı bır sey degıl ben ılac yuzunden kılo aldım veremedım bır sure sakın denemyın onun yerıne bıtkı caylarını deneyın yada lahana corbasını deneyın........ama ılactan kati suretle uzak durun