Jump to content
İη¢ιѕєℓ

İstihare Deneyimleri

Recommended Posts

Arkadaşlar forum içerisinde bir çok istihare uygulaması var....

Çogunu yapıyoruz görüyoruz,benim gibi çok sık göremeyenler de var ...

Ancak konuyu açmamın amacı bu yöntemleri paylaşmak degil,benim merak ettiğim gördüğünüz istihare rüyalarının sonucunda niyetlendiğiniz şey birebir o şekilde mi gerçekleşti?

mesela beyaz gördünüz işinizin sonucu hayır mı oldu yada evleneceginiz kişi içni yaptıgınız istihare sonucu o kişiylemi evlendiniz? yada dileğiniz için niyetlendiniz olacagını gördünüz dileğiniz oldu mu vs... gibi..yani istihare sonuçlarımızı paylaşalım istiyorum....

son olarak hatırlatayım bu başlık altında istihare yorumu yapılmayacaktır....bu yüzden yorum istenmesin mümkünse :)

incim sanırım ilk yazan ben olucam,çoğu istiharemde evet birebir çıktı,ama çenemi tutamayıp istiharelerimin çıktığını söyleyince herşey gibi o da nazara geldi,artık göremiyorum

• Like 2

Canım benim de şöyle oldu istiharelerim. Mesela bu ramazanda bi iş için niyetlenmiştim yemyeşil bi bahçede beyazlarla doluydu her yer ben iyiye yordum malum renklerden,olucak gözüyle bakmıştım açıkçası.Ama sonuç olarak o iş olmadı hayırlısı değilmiş diye geçirdim içimden kapandı yani mesele. İstiharelerimde çoğunlukla görüyorum ama sonucu bana gerçek hayatta dönmüyo ne hikmetse :)

Güzel konu olmuş teşekkürler incisel...

ben genelde renkten ziyade anlamlı rüyalar görüyorum ,çoğu zaman birebir olmasa da benzerini yaşıyorum ...

Bir istiharemin sonucunda değişik bi rüya gördüm sonucunu halen beklemekteyim yada yaşadım farkına varamıyorum :)

• Like 3

tşk ederim cevaplar için bende bir çok istihare uygulaması yaptım ama göremiyorum çogu zaman.bir kaçında gördüm onlarında sonucunu alamadım henüz...en son gördüğümse çok degişikti merak ediyorum açıkçası inşallah hayr olur...

• Like 1

canım gördükleri onlara kalsın ben detay sormuyorum zaten:) gördüklerini yaşadılarmı ben işin o kısmındayım...