Jump to content
Hak Aşığı

Bölgesel Kilo Vermede Kullandığınız Kürler-Yöntemler Neler?

Recommended Posts

göbek bölgesi için her sabah aç karnına küçük bir diş sarımsak çiğnemeden yutun,karın bölgesindeki yağları eritiyor.

yuttugunuz için agızda koku falan yapmıyor...

göbek bölgesi için her sabah aç karnına küçük bir diş sarımsak çiğnemeden yutun,karın bölgesindeki yağları eritiyor.

kaç günde etki gösteriyor incisel?

haşlanmış lahana suyu iç ...

onu denedim abla etkili de oldu ,ama lahana mide asidini yükseltiyormuş reflü oldum :(

bol su 10 bardak gibi çok hareket örneğin mezdeke çal oyna ve hırtlağı tutcan o kadar :P tabi ben uyguluyomuyum hayır :blink:
canım günlük 2,5-3lt su içiyorum zayıflamak falan değil normalde böyleyim suyu çok içerim... tatlı,hamur işi ,ekmek yok ... hamur işi ,tatlı zaten aram yok tu ekmeğide kestim... asitli içecekler içmem ... günlük yarım saat belki 40 dk yürüyüş...Çok kilom yok ama bölgesel :)) mezdekeye vaktim yok ama denemeli:D

incim sarımsağı geçen nette gördüm çayı varmış hatta ünlü bir doktor vardı adını unuttum baya reklamı dönüyor nette ,ünlülerde kullanmış vs hatta evde kendi çayınızı kendiniz yapın diyede tarif vermiş.Direk yutmakda zorlanırım belki aslında faydası çok ama yaptıklarımı belli sürelerde kullanıcam zaten etkisine göre .Zaman zaman ara vericem sarımsağıda denerim...

• Like 1

günde en az bir saat yarı koşar vaziyette yürüyorum birkaç senedir, inip çıktığım merdiven sayısı elli katlı bir binayı buluyordur.. üstüne yöntem tanımam.. :D biraz da mavi cam şişe ya da sürahide güneş ışığında beklemiş, içine karbonat katılmış su

• Like 1

benim kendi imkanlarımla günlük en fazla 40 dk en az yarım saat yürüyüşüm var tempolu.Onun dışında hareket şansım çok olmuyor iş yeri içerisinde ne kadar hareket olursa o kadar:( karbonatlı suyuda içiyorum akşama doğru işten çıkmadan bi büyük bardak ama mavi şişe yada sürahide güneş de beklemesinin faydası nedir öyle mi yapmak daha iyi???

Suya enerji yüklemiş oluyormuşsun ve ne niyetle kullanırsan o işe yarıyormuş.. Yine burda bir sayfada okumuştum.. Cok fazla hareket edemiyorsan oturduğun yerde kaslarını kasıp gevşetmek de faydalı olabilir ya da yürürken ufak ağırlıklar kullanabilirsin ayaklarında .. Daha fazla efor harcamış olursun

• Like 1

kaç günde etki gösteriyor incisel?

metabolizmaya göre degişiyor canım

incim sarımsağı geçen nette gördüm çayı varmış hatta ünlü bir doktor vardı adını unuttum baya reklamı dönüyor nette ,ünlülerde kullanmış vs hatta evde kendi çayınızı kendiniz yapın diyede tarif vermiş.Direk yutmakda zorlanırım belki aslında faydası çok ama yaptıklarımı belli sürelerde kullanıcam zaten etkisine göre .Zaman zaman ara vericem sarımsağıda denerim...

evet canım çayını bende gördüm ender saraçtı sanırım doktor..onu bilmiyorum etkilimi ama benim dediğimden sonuç alanları biliyorum..

evet evet Ender Saraç. Aslında bu daha iyi hem evde kendim yapmış olurum o kadar parayı bayılmam gerçi alacağım yok ama bazen insan alsam mı diyor

• Like 1

Suya enerji yüklemiş oluyormuşsun ve ne niyetle kullanırsan o işe yarıyormuş.. Yine burda bir sayfada okumuştum.. Cok fazla hareket edemiyorsan oturduğun yerde kaslarını kasıp gevşetmek de faydalı olabilir ya da yürürken ufak ağırlıklar kullanabilirsin ayaklarında .. Daha fazla efor harcamış olursun

karbonatlı suyu ne kadar ne ölçü koyuyoruz bir de ne kadar içmek ne zaman içmek gerekir? yemek öncesimi sonrasımı aralardamı? çok soru sordum ama:) mavi şişe şartmı bu arada?

incisel bunu denemeyi düşünüyorum inşallah bütün sarımsak rahatsız etmez mideyi.. yarın sabah deneyeceğim bakalım kısmetse..