Jump to content
Hak Aşığı

Bölgesel Kilo Vermede Kullandığınız Kürler-Yöntemler Neler?

Recommended Posts

akşam yemeğini kestim derken en son kaçta yemek yedin mesela?

Kendi konuma kendi deneyimimle cevap vereyim

işin aslı kendini bünyeni tanımakdan geçiyor

aslında bildiğim ama bi türlü itiraf edemediğim ,yapamadığım bişeydi neyseki şükürler olsun istediğim kilolara ulaştım gibi...

akşam yemeğini kestim ve sabah 40dk akşam 40 dk tempolu yürüdüm sonuç bu .... size neyin kilo aldırdığını bilirseniz inanıyorum ki başarılı olursunuz ...

Bu başlığın bana göre olduğunu düşündüm fakat aradığımı bulamadım. Ama belki bana yardımcı olabilirsiniz diye yazıyorum. Ben zayıf biriyim. Hiç bir yerimde fazlalığım yok çok şükür. Öyle değnek gibi de görünmüyorum hatlarım iyidir. Fakat daha iyi bir görünüm için bel bölgemi daha da inceltmek istiyorum. Bunun için bir takım egzersizler var. Tabi en güzeli de egzersiz olarak düşünmeden eğlence amaçlı yüzme çok iyi geliyor. Ancak merak ettiğmi bir nokta var. Bir şeyler içmek değil de bel bölgesine sürerek incelebileceğim doğal kür var mı? Çünkü kuru kuru egzersiz yapmayı sevmiyorum. Düzenli olmuyor. Bazen unutuyorum. Yüzme desek her zaman yüzmeye gitme şansım olmuyor. Hayat o kadar hayal fünyası gibi değil :) Hiç bir şey yapamadığım bu durumlarda en azından boş durmak istemiyorum. Bel bölgeme bir kür süsrsem ya da terletsem korse gibi. Bunlar tahmini fikirlerim. Ne kadar etkili olur bilmiyorum. O nedenle sizden de fikirler bekliyorum arkadaşlar.

akşam yemeğini kestim derken en son kaçta yemek yedin mesela?

İşten çıkış saatlerim değişken,bazen akşam saat 6da çıkabiliyorken çok zaman 9-10-11e kalabiliyorum bu yüzden su dahi içsem hem rahatsız ediyor hem kilo yapıyor... Gün içinde istediğimi yedim diyebilirim ama akşam yemeği yemedim... Alışan bi düzenim vardı bu değişti en azından ve kilo verme sürecim hızlandı... Normal öğlen yemeği yedim akşam 6ya 7ye kadar atıştırmalık olurdu elma,kepekli bisküvi,hafif kurabiyeler 7 den sonra hiç bir şey yemedim bazen meyve bazen oda yok :)

Bu başlığın bana göre olduğunu düşündüm fakat aradığımı bulamadım. Ama belki bana yardımcı olabilirsiniz diye yazıyorum. Ben zayıf biriyim. Hiç bir yerimde fazlalığım yok çok şükür. Öyle değnek gibi de görünmüyorum hatlarım iyidir. Fakat daha iyi bir görünüm için bel bölgemi daha da inceltmek istiyorum. Bunun için bir takım egzersizler var. Tabi en güzeli de egzersiz olarak düşünmeden eğlence amaçlı yüzme çok iyi geliyor. Ancak merak ettiğmi bir nokta var. Bir şeyler içmek değil de bel bölgesine sürerek incelebileceğim doğal kür var mı? Çünkü kuru kuru egzersiz yapmayı sevmiyorum. Düzenli olmuyor. Bazen unutuyorum. Yüzme desek her zaman yüzmeye gitme şansım olmuyor. Hayat o kadar hayal fünyası gibi değil :) Hiç bir şey yapamadığım bu durumlarda en azından boş durmak istemiyorum. Bel bölgeme bir kür süsrsem ya da terletsem korse gibi. Bunlar tahmini fikirlerim. Ne kadar etkili olur bilmiyorum. O nedenle sizden de fikirler bekliyorum arkadaşlar.

Bunun için yağlar var tabi ama ne kadar istikrarlı olabilirsiniz bilmiyorum.... Malum sürme alanı geniş olduğu için bilindik yağların fiyatları da kabarık olduğu için maliyetli olur en azından düzenli olunmazsa boşa gider... Lahana yağı en etkili olanlardan denemedim daha doğrusu alıp kullanmadım... Biberiye yağıda aynı şekilde bu durum için etkili... Bunun yerine size önerebileceğim şey egzersiz... Zor değil oturduğunuz yerden dahi yapabilrsiniz ,Normal oturma pozisyonunda sadece yavaş hareketlerle sağınıza solunuza dönerek bel bölgesindeki kasları çalıştırabilirsiniz... Gün için de sabah ve gece yatmadan 30 kez bu hareketle bu kasları çalıştırabilirsiniz...