Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Guest sonsuz

Gizli İlimler Kitabi Hakkında

Question

Guest sonsuz

Arkadaslar bileneniniz var ise!!!!

onumuzdeki hafta ici 1980 yilinda basilan ve toplatilan gizli ilimler kitabini getircekler 100 lira dendi 8 cilt olarak hatirliyorum

normal fiyati nedir gercekten piyasadan toplatildimi bilgisi olan varmidir...?????

27 answers to this question

Recommended Posts

• 0

sahaflarda bulabilirsiniz,piyasada yok bende çok baktım,6 sene önce almıstım ama malesef 8 tanesı bır arada değildi ,sadece 5-8 cildini bulmuştum,siz belki bulursunuz istanbulda sahafılar sanırım çoktur ,fiyatı konusundaben tek aldığım ıcın pahalı değildi,zaten 2.el oldundan itiraz hakkınız fiyata her daim mevcut olacaktır :thumbsup:

• 0

ben 50 milyon almıştım 3 sene önce eğer ki 8 cilt ayrı ayrıysa hiç kaçırmayın alın ama siyah kapak 8 cilt fakat 2 kitap içinde 8 ciltse almayın..

• 0
Guest sonsuz
ben 50 milyon almıştım 3 sene önce eğer ki 8 cilt ayrı ayrıysa hiç kaçırmayın alın ama siyah kapak 8 cilt fakat 2 kitap içinde 8 ciltse almayın..

selene dogru senin dedigin gibi anlatti adam

dediki 2 cilt ama birinci cilt icinde 4 tane falan var dedi

2 cilt icinde aynisini soyledi

o zaman sahte mi oluyor heryerde bulamazsin falan dedi hos ben bakirkoy tren istasyonun ustundeki kitapcilarda sordum

ozaman sahtesimi nesidir bu

merak ettim

--------------------

sahaflarda bulabilirsiniz,piyasada yok bende çok baktım,6 sene önce almıstım ama malesef 8 tanesı bır arada değildi ,sadece 5-8 cildini bulmuştum,siz belki bulursunuz istanbulda sahafılar sanırım çoktur ,fiyatı konusundaben tek aldığım ıcın pahalı değildi,zaten 2.el oldundan itiraz hakkınız fiyata her daim mevcut olacaktır :thumbsup:

tesekkurler bilgi icin

:thumbsup:

• 0

tok canım sahtesi değil ama bayağa bir sadeleştirilmiş hali çünkü ben sürekli rastlıyorum bu kitaplara ama 100 milyon çok bir de bunun yeşil büyük 2 cilt olanı var o siyahın 2 katı sanırım bendeki ve senin alıcak olduğun sadeleştirilmiş versiyon..

üstelik istanbuldasın acele etme ayrıca zaten gizli ilimler kitabındaki tüm konular sitemizde mevcut:)

• 0
Guest mornecef
:) bi de kenzül havas diye bir havas kitabı var, onu da burda paylaşıma koydu arkadaşlar, sonsuz arkadaşım kitap almadan önce lahutiyi gezzz:D:D

• 0
Guest c.akeL

50 Liraya var .. ve hala bulabilirsin

• 0

eğer bulabiliosan 1974 basımını bul ve al ama 100 liraya alamassın şimdikinde çoğu şey eksik

• 0

eyvah ben 2 kitap içinde 8cild almıştım hataamı ettim

güzel şeylerde var sizin dedikleriniz nasılki

ben 3 ay önce 60 tl ye aldım

• 0

Mustafa Iloglunun yazdigi bu sekiz ciltli kitaplarda verilen bilgiler ve tarif edilen uygulamalar eksik.Hic bosuna paraniza yazik etmeyin.

74 basimi bulursaniz tamam ama sonraki basimlar eksik olarak bastirilmis.

• 0
Guest assassin_gck

arkadaslar kitap 8 degil 9 ciltten oluyor fakat 80li yıllarda 3 erli 3 cilt haline getirmiş yazarı yesil orta boyutlu kalın kapaklı sarı sayfalı cilt hatta kitabın sonunda e den 3erli 3 cilt yaptıgını acıklamıs nedeni deposta parasının kitap parasından pahalıya gelmesi öle yazıyor

yani su an kitap 3 clt halinde mevcut tabi daha eski döemlerde tek tek alan yoksa kitabın iceriginde aklınıza gelebilecek her sey icin nuska nasıl yapılır nasıl bozulur (baş agrısından kaçan kocayı eve döndürmeye kadar) , altın aramanın yolları su aramanın yolları cin cıkarma cinlerle nasıl iletisime gecilecegi gibi bircok konuda bilgiler var hatta tek cilt olarak düsünürsek 9 ciltten birinde tuhaftır dikkatimi cok cekti detaylı bir sekilde burclardan onların özelliklerinden bahsediyor acıkcası burcların ne işi var die baya garipsedim görünce :) cok tehlikeli olabilecek bir kitap serisi bir kaç işinin ehli ( derin :) ) hocaya göstermiştim bi kaç sene önce tez zamanda yak küllerini göm dedi sonra yok yakma ne sonuc doguracagı bilinmez en iyisi sen kimsenin ayak basmayacagı bir yere göm kurtul dedi ama insanoğlu aya bile ayak bastı basmadık yer bulamayınca gömemedim işte yoksa belki altı falan ararım die degil saygılar yazanın adını da verirdim ama köydeler su an sansınıza küsün

--------------------

arkadaslar kitap 8 degil 9 ciltten oluyor fakat 80li yıllarda 3 erli 3 cilt haline getirmiş yazarı yesil orta boyutlu kalın kapaklı sarı sayfalı cilt hatta kitabın sonunda e den 3erli 3 cilt yaptıgını acıklamıs nedeni deposta parasının kitap parasından pahalıya gelmesi öle yazıyor

yani su an kitap 3 clt halinde mevcut tabi daha eski döemlerde tek tek alan yoksa kitabın iceriginde aklınıza gelebilecek her sey icin nuska nasıl yapılır nasıl bozulur (baş agrısından kaçan kocayı eve döndürmeye kadar) , altın aramanın yolları su aramanın yolları cin cıkarma cinlerle nasıl iletisime gecilecegi gibi bircok konuda bilgiler var hatta tek cilt olarak düsünürsek 9 ciltten birinde tuhaftır dikkatimi cok cekti detaylı bir sekilde burclardan onların özelliklerinden bahsediyor acıkcası burcların ne işi var die baya garipsedim görünce :) cok tehlikeli olabilecek bir kitap serisi bir kaç işinin ehli ( derin :) ) hocaya göstermiştim bi kaç sene önce tez zamanda yak küllerini göm dedi sonra yok yakma ne sonuc doguracagı bilinmez en iyisi sen kimsenin ayak basmayacagı bir yere göm kurtul dedi ama insanoğlu aya bile ayak bastı basmadık yer bulamayınca gömemedim işte yoksa belki altı falan ararım die degil saygılar yazanın adını da verirdim ama köydeler su an sansınıza küsün