Jump to content
derya0

Oglum Hala Konuşmadı

Recommended Posts

arkadaşım muabebetn kuşunun içtiğ sudan yavrunuza içirin ALLAHIN izniyle diye başlayın umarım faydası olu komik gelebilir ama denemekte fayda var.

arkadaşım muhabbet yok ama kanarya var,kanarya nın içtigi su olurmu acaba inanın içime ümit dogdu nasıl yapacagım daha ayrıntılı anlatırmısınız acaba rica etsem

Önemli olan çocuğun sağlıklı olması bazı çocuklar geç konuşabiliyor üzülmeyin arkadaşımın oğlu ilkokula başlayana kadar konuşmuyordu özel eğitim merkezine gitti uzun zaman sonra birden okulda açıldı çocuk şimdi susturamıyorlar zamanı gelince konuşur inşallah

arkadaşım muhabbet yok ama kanarya var,kanarya nın içtigi su olurmu acaba inanın içime ümit dogdu nasıl yapacagım daha ayrıntılı anlatırmısınız acaba rica etsem
olur neden olmasında biz muabbet kuşunu içiridk hiç yokmu komşularında tanıgında yda kuşçudan rica edin suyundan alın bir damla içirin çoçuğunuza
  • Like 2

olur neden olmasında biz muabbet kuşunu içiridk hiç yokmu komşularında tanıgında yda kuşçudan rica edin suyundan alın bir damla içirin çoçuğunuza

cevredeki komşulara birsorayım yarın inşallah faydası olur arkadaşım bir kere içirmem yeterlimi acaba

cevredeki komşulara birsorayım yarın inşallah faydası olur arkadaşım bir kere içirmem yeterlimi acaba

sen üç kere içir.

sen üç kere içir.

günde bir kere içirsem olrmu acaba kusura bakmayın sizide yoruyorum hakkınızı helal edin arkadaşım

Taha suresi 25-26-27 ayetleri

Okunuşu: Gaale rabbişrahlii Sadrii.Ve yessirlii emrii. Vahlül ugdetem mil lisaanii. Yefgahüü gavlii.

Manası: Musa dedi ki: "Ey Rabbim! Benim göğsüme genişlik ver! İşimi kolaylaştır. Dilimden düğümü çöz. Ki, sözümü iyi anlasınlar!

Bende 5yaSinda konuSmusum hatta annem doktara götürmüs bu kiz dilsizmi sagirmi diye doktor arkamdan bagirmis ismimi dönüp bakmisim iletisim varmis yani aileyle sonra demis zamana birak yawas yawas acilir simdide kiziyolar 5 dk sus diye alla alla :))))

Deryacım benim teyzemin torunuda konuşamıyordu..Kanaryanın içtiği kaptaki sudan içirdiler..Şimdi hiç susmuyor...Çok konuşuyor...Hergün içirmene gerek yok bir kere içirdiler onlar..

hepinizden tek tek allah razı olsun hepsini deneyecegim elzulkuva arkadaşım bu duayı nasıl okumam lazım

hepinizden tek tek allah razı olsun hepsini deneyecegim elzulkuva arkadaşım bu duayı nasıl okumam lazım

kanaryanın içtigi su dan içirdim inşallah fayda eder