Jump to content
Guest

Eski Sevgiliden Dost Olur mu?

Eski Sevgilimizle Arkadaş olalımmı  

43 members have voted

1. 1. Eski Sevgilimizle Arkadaş olalımmı

• Evet
      4
    • Hayır
      20
    • Bilmiyorum
      10
    • Yanına bile yaklaşmamalı
      9

Recommended Posts

Guest

Bir şekilde bir çok şey yaşandı ve bitti devamı nasıl olur dost kalabilirmisiniz ? Sizce bu doğru mu mantıklı mı ? Görüşlerinizi yazın bakalım.. :)

Guest cybershoot

olmaz :D olmaz mümkün degil bence mantıklı degil ne diyecen dost oldugunda arkadasın gelecek yeniden aşık oldugunu söyliyecek sana sende ay su yöntem kızlarda iyi işe yarar atlama bende işe yaramadı yada yapmadın mı dicen :D sonra neden banada yapmadın mı dicen hehe

Guest iLaaaRa

yok yok yeni sevgilini anlatıp tanıştırcanmı yoksa :) ya da onu arayan karşı cinslerde sakin ve arkadaş canlısı bir kişilikte kalabilecekmisin? olmaz eski sevgiliden kapıya mandal bile olmaz :)

Guest elos02

Olur olmaz değil ama sadece samimiyet derecesi değişir. Kötü bitmediyse dostca arkadaşca ayrıldıysanız, neden o insanla tekrar bir yerlerde karşılaşıp yada arayıp konuşmayasanız ki?

Guest firuzem

olmaz mümkün degil biten bitmiştir... eski sevgiliden ne dost nede post olur:)

Guest

ben bugüne dek anlaşmalı ayrılan pek fazla çifte şahit olamadım yani gözlemlerim şu ki; taraflardan biri ayrılığı mutlaka kabullenemez. E o zaman da arkadaş kalayım belki geri döner diye düşünür. Sonrasında kıskançlıklar başlar ayrılmak istemediği eski sevglisinin yeni sevglileri olduğunu öğrenmek buna acı verir. o zaman da dost kalmak çok zor dayanılmaz bir hal alır. Dayanamaz ve duygularını ona açar ama artık çok geçtir eski sevgili başkasına aşıktır ve onu reddeder. olaylar böyle gider sonuç olarak dostluk biter. Bu anlattıklarımın aksine henüz şahit olamadım şahit olan varsa söylesin :)

haa bir de beyinleri kurcalayan özel anlar var tabi unutması mümkün olmayan :)

Guest ihram

bence bu pek mümkün değil. Bir kişiyle bunu başarabildim ama onunla da görüşmek pek içimden gelmiyor. Kırık yılın başı bir zoraki. Zaten kendime hep sorarım eğer dost sıfatıyla da olsa karşımdakiyle görüşebilseydim ya da o seviyede olsaydı ilişki zaten bitmezdi. Muhakkak istisnaları vardır. Ama azdır sanırım. Bi de bi laf var eski sevgiliden dost, eski kaşardan tost olmaz diye :))

Guest belka

bakın arkadaşlar dost arkadaş kalınmaz çünkü eger hala seviyorsanaız asla o arkadaşca bile yanınızda varsa başkasına odaklayamazsınız ve bu hep bole ızdırap olarak gider ama şu var eger iki taraftada sevgi yoksa gecıcı bır heves olduysa tabiki dost kalınır hemde cok iyi ama bi tarafta bile sevgi varsa hayatta olmaz olamaz

Guest natilyus81

eski sevgilien ne köy olur ne kasaba:D

eski kaşardan tost, eski sevgiliden dost olmaz:rofl:

Guest aris

eski işte adı üstünde....biten bitmiştir...giden gitmiştir....ben yolda tesadüfen bile karşılaşsam asla tanımam...şimdiye kadar da hiçbiriyle arkadaş kalmadım...arkadaşlık öyle kolay birşey degil ki,hayatımızda ailemizden sonra gelen en önemli kişilerde arkadaşlarımız degilimi....herkesle arkadaş olunmaz ki hele eski sevgili ile aslaaa:D