Jump to content
lunaticman

Yanıma Cin Geldi ve Sonra Gitti.

Recommended Posts

Bu anlattıklarımın hiçbirisi rüya değil,tamamen uyanıkken yaşadığım bi olaydır.

Geçen gün mutfakta yemek hazırlıyordum saat akşam 21:00 civarlarında.

Birden mutfağın kapısında uzun boylu(Tahminen 215cm),esmer,siyah pardesüsü olan bi insan belirdi.

Geldi yanıma dik dik bakmaya başladı.Hayal görüyorum sandım ama hayal değildi.Tamamen uyanıkken göz göze geldik.Gözleri kedi gözleri gibiydi.Ayakları ters mi diye baktım ama pardesüsü ayaklarını kapatıyordu.Yanıma iyi gene yaklaştı.Benim kalp atışlarım hızlanmaya başladı.Öyle dik dik bakıyor ki öldürecek sandım.Sonra elini uzattı ama tam dokunacakken birden kayboldu.

Neden böyle bir şey başıma geldi birisi anlatabilir mi?

onları çokça merak edip düşünmen dikkatlerini çekmiş olmalı ...

Her merak edene gelirlermi teykel:)

• Like 1

Her merak edene gelirlermi teykel:)

düşünmek ve merak davetin ilk aşamasıdır.. illaki birilerinin dikkatini çeker bu ancak kişi herzamn göremeyebilr...

Cinlerin gözeri kedi gözü seklinde degildir.Ayrica bir insanin yanina gelip yuzune bakip cekip gitmezler...Ayrica 2 metrenin üstünde yani ortalama cam yarmasi tarzinda var olanlar adlari ifrittir ki ifrit gelmiş olsa yuzune bakmaz cekip gitmez mutlaka bedeninini esir alir sonra yapacagini yapar ceker gider ki bu durum seni ölüme kadar surukler....Ama sufyan ( subyan) dedigimiz ufak varliklar vardir ve onlar 5 yasindaki yaraaz cocuklardan farki yoktur şleri gucleri muzurluk yapmaktir...Ayak işleriyle ugrasirlar genelde bazi kişileri uzaklastirmak isterler kendi alemlerinden....

2 ihtimal var...

1 Cinlerle alakali her konuya girip cikip okuyorsun bunu bilinc altina yerlestirdin gördugun bir halusulasyndu.

2 yine cinlerle ugrastigin merak ettigin icin onlara kapi actin bir sekilde muzurlardan bride gelip seninle oynadi gitti...

pardesü tarzi bişide yoktur ustlerinde...Ve gördükten sonra mutlak bir etki yaratir birakir öyle giderler...Baş dönmesi kumsa rahatsizlik ufak tefek hastalikalar olusur...Hangisi gelirse gelsin.

Baska bir hitimal...

Diyelim ki gelen ifritti oda boyunu sölediign icin ifrit diyorum...Elini uzattı dokunacakken kayboldu deidn ya...Verilmiş sadakan varmiş senin icin okunan bir dua varmiş ki korunmussun onun yok olup geri gitmesini saglamissin...Bence cok sanslisin

Benim yanıma gelen ne ciniydi ve neden geldi onu merak ediyorum bilgili olan birisi yok mu?

tariflerine göre küffar biri... ancak hangi kavimden olduğunu öğrenmek için bilmek için bakım yapan birine sormalısın... ayrıca kavmini bilsen sana ne gbi faydası olur onu bilmiyorm :confused: merak ettiğin ve hep bu konularla ilgilendiğin için geldiğini düşünüyorm .. yine gelcektir ;) ama geldiğinde sana karşı ustunuk kurmaya çalışan biri olcağına eminim... biço çeşit ifrit turu var tarif ettiğin şekilde olana hiç denk gelemdim ifrit olcağını sanmıyorm ...

tariflerine göre küffar biri... ancak hangi kavimden olduğunu öğrenmek için bilmek için bakım yapan birine sormalısın... ayrıca kavmini bilsen sana ne gbi faydası olur onu bilmiyorm :confused: merak ettiğin ve hep bu konularla ilgilendiğin için geldiğini düşünüyorm .. yine gelcektir ;) ama geldiğinde sana karşı ustunuk kurmaya çalışan biri olcağına eminim... biço çeşit ifrit turu var tarif ettiğin şekilde olana hiç denk gelemdim ifrit olcağını sanmıyorm ...

ifritin cesiidi yoktur tektir.Cinler de 7 padisahlik bulunur ...Tabirinle kavim bulunur...Hicbir cinin bir insana faydasi olmaz.Hangi padisaha bagli olsa dahi ki cini gec efendisi ile de görussen yinede fayda elde edemezsin.Ettigini sanırsın sadece.

Ama bu konulara merak sardigini sölemişssin bende aynı düşüncedeyim.

ifritin cesiidi yoktur tektir.Cinler de 7 padisahlik bulunur ...Tabirinle kavim bulunur...Hicbir cinin bir insana faydasi olmaz.Hangi padisaha bagli olsa dahi ki cini gec efendisi ile de görussen yinede fayda elde edemezsin.Ettigini sanırsın sadece.

Ama bu konulara merak sardigini sölemişssin bende aynı düşüncedeyim.

4 farklı ifrit krala bağlı 4 farklı firit çeşidi olduğunu biliyorm .. farklı diyorm çünkü görüntüleri birbirinden farklı.. kimisi kuyruklu kimisi kanatlı değişik başka farklılıklarıda vardı... 7 padişah 7 ayrı kavim ancak alt kavimler bu ust kavimelre bağlı olduğu için 7 ayrı kavim olarak gördüğümüzü düşünüyorm .. en doğrusunu Allah bilir ..

4 farklı ifrit krala bağlı 4 garklı firit çeşidi olduğunu biliyorm .. farklı diyorm çünkü görüntüleri birbirinden farklı.. kimisi kuyruklu kimisi kanatlı değişik başka farklılıklarıda vardı... 7 padişah 7 ayrı kavim ancak alt kavimler bu ust kavimelre bağlı olduğu için 7 ayrı kavim olarak gördüğümüzü düşünüyorm .. en doğrusunu Allah bilir ..

evet bu dogru yani 7 padisah ve 7 alt kavim mevcut bu dogru.Ama 4 kral yada 4 farkli firit yok..Zaten Krallari efendileri seytandir.Cinleirn efendisi yada krali da ifrittir ...İfrit seytandan alir görevi ifrit gerekli padişaha götürür padişahda altindaki cinlere verir.Ama hicbirzaman seytan durduk yerde ifriti uyandirmaz.İfriti uyandiran herzaman insanlar olmustur.ve uyandiranada uyandirildigi insana da herturlu seyi yapar o bedeni mahvetmeden öldürmeden o beden den cikip gitmesi cok zordur.işin erbabi insan ancak cikarabilir ki hicte kolay bir iş degildir....en son 4.5 saat surmustu kizi kaybediyorduk az daha 19 yasindaydi.gözümün önünde eriyip gidiyordu resmen kızcagiz...Kolay bir şey degil hemde hiç değil...öyle 3 5 ayete kursi okuayarak ederek temizlenecek gönderilecek bir varlik degil...ifritin bulastigi insana Allah yar ve yardimcisi olsun...

Gece karanlikta sokakta yururken karsimiza bir köpek ciktigni dusunun o köpekten korkarsaniz bunu belli ederseniz köpek saldirir kovalar...Ancak korktugnuzu belli etmez yolunuza devam ederseniz köpek hicbirsey yapmaz...Cinler de aynen bu sekildedir işte..Korkunuzu anladigi anda avcunun icine alir ve oynamaya baslar sizinle.Cinler en cok yaptiklari korku salmaktir...Eger bir muska ile görevlendirilmemiş ise...Kendiliginden karsiniza cikti ise amaci sadece korkutmaktir.Ki kendisini garanti altina alsin.Selametle...