Jump to content
lunaticman

Yanıma Cin Geldi ve Sonra Gitti.

Recommended Posts

4 farklı ifrit krala bağlı 4 farklı firit çeşidi olduğunu biliyorm .. farklı diyorm çünkü görüntüleri birbirinden farklı.. kimisi kuyruklu kimisi kanatlı değişik başka farklılıklarıda vardı... 7 padişah 7 ayrı kavim ancak alt kavimler bu ust kavimelre bağlı olduğu için 7 ayrı kavim olarak gördüğümüzü düşünüyorm .. en doğrusunu Allah bilir ..

Cinlerden de uzun boylu olan kavimler vardır. Bunu Peygamber Efendimiz (sav), cinleri imana davet ettiğinde, görünümleri hakkında verdigi bilgilerden ögreniyoruz. Kaynak olarak 10. Mektubata bakabilirsiniz.

• Like 1

Cinlerden de uzun boylu olan kavimler vardır. Bunu Peygamber Efendimiz (sav), cinleri imana davet ettiğinde, görünümleri hakkında verdigi bilgilerden ögreniyoruz. Kaynak olarak 10. Mektubata bakabilirsiniz.

10.mektubata tam olarak okursan uzun boyludaki kasti detayli olarak görebilirsin....Tabiki bir çok kaynak mevcut onun disinda yasanilmiş şeylerde mevcut....

Cinleirn uzunu kısasi farketmez irisi zayıfı zarifi...sonuc olarak bilginiz tecrubeniz yok ise hicbirsekilde hicbirzaman bulasmayın cunku bu bir bilgisayar oyunu yada bir film degil bir oyunda degil...Durduk yerde basiniza is alirsiniz hem kendi hayatinizi hem ailenizin hayatini mahvedersiniz...bu işler o kadar kolay degil malesef...Selametle...

• Like 1

Okumadigim birseyi kaynak olarak göstermem zaten mümkün degil. Ayrica yorumumu elestiri olarak algiladiniz galiba özür dilerim :) siz haklisiniz :)

• Like 1

evet bu dogru yani 7 padisah ve 7 alt kavim mevcut bu dogru.Ama 4 kral yada 4 farkli firit yok..Zaten Krallari efendileri seytandir.Cinleirn efendisi yada krali da ifrittir ...İfrit seytandan alir görevi ifrit gerekli padişaha götürür padişahda altindaki cinlere verir.Ama hicbirzaman seytan durduk yerde ifriti uyandirmaz.İfriti uyandiran herzaman insanlar olmustur.ve uyandiranada uyandirildigi insana da herturlu seyi yapar o bedeni mahvetmeden öldürmeden o beden den cikip gitmesi cok zordur.işin erbabi insan ancak cikarabilir ki hicte kolay bir iş degildir....en son 4.5 saat surmustu kizi kaybediyorduk az daha 19 yasindaydi.gözümün önünde eriyip gidiyordu resmen kızcagiz...Kolay bir şey degil hemde hiç değil...öyle 3 5 ayete kursi okuayarak ederek temizlenecek gönderilecek bir varlik degil...ifritin bulastigi insana Allah yar ve yardimcisi olsun...

Gece karanlikta sokakta yururken karsimiza bir köpek ciktigni dusunun o köpekten korkarsaniz bunu belli ederseniz köpek saldirir kovalar...Ancak korktugnuzu belli etmez yolunuza devam ederseniz köpek hicbirsey yapmaz...Cinler de aynen bu sekildedir işte..Korkunuzu anladigi anda avcunun icine alir ve oynamaya baslar sizinle.Cinler en cok yaptiklari korku salmaktir...Eger bir muska ile görevlendirilmemiş ise...Kendiliginden karsiniza cikti ise amaci sadece korkutmaktir.Ki kendisini garanti altina alsin.Selametle...

korku onalrın kullandığı en büyük güç biliyorm ... bir çok kez korkutmak istmelerinden bunu çok iyi tecrube ettim ... 4 çeşitten kastım gorntu farkı demiştim mazerin kemtamin kasveratın ve teykel e bağlı kavimelrin farkıydı kastetiğim... bunlar bi kaynakta padişahın ust kavimelri olak gosterilmiş ama bence bu çeviri hatasından kaynaklı bir durum bu 4 kavim padışah ustu değil ... ahmere tabi olan 4 buyuk kavim .. çok güçlü bir yapıları var ancak ayet ve ya sure görevlielrinden çok korkuyorlar.. bikaç ayet okuyan kişiden korkacakalrını snamıyorm ama dini anlamda belli bi yerde olan birinin okuması bile onların korkup kaçmasına bi sebeptir...

Ben şimdi bu konuyu okudum tırstım.Zaten Teykel senin cinler alemi ile ilgili yorumunu okuyup sana bunlar neden bizim mutfakta banyoda yaşar diye yer mi yok diye soru sormuştum.Dün gece rüyamda mutfağıma bir kadın ve çocuk hırsızın balkonumdan mutfağıma girdiğini gördüm sonra mutfağa yöneldim bir erkek belirdi bende korkuyla rüyamda dış kapıyı açıp hırsız diye bağırmaya çalışıyorum ama sesim çıkmıyordu korkuyla uyandım.Şimdi tırstım kendime de kızdım cin alemini merak etmem de niye böyle konuları görünce okurum onuda anlamadım.Sanki fazla bilgi işime yarayacak.

• Like 1

aslında cinler aleminin en uzun boyluları ve güçlüleri ifritler değil .. padişahların emir aldığı bir kavim var bütün kavimler bu kavime görev olarak bağlı... ancak bunlar insanlarla pek nadir iletişim kuruyorlar belkide bahse konu uzun boylu olanlar bunlardır... bahsettiğim bu kavme ait olanalrın yuzleri peçe gbi bişeyle kapalı...

• Like 1

her iki yazilanada cevap yazmiştim fakat yanlişlikla sayfayı yeniledim :( simdi cikmam egrek sevgili teykel ama gitmeden pece konusunda birsey yazayaip cikayim...Erkeklerin yuzleri simsiyah kadınların ise yuzleri pecelidir butun cin aleminde...Kaynaklar da kitaplarda cok farkli seyler yazar yazabilir ama bazi seyler hic te kitaplardaki gibi değil...Güzel bilgi alişverişi icinde tesekkur ederim.Selametle.

• Like 2

Sayin yaraliasik sanirim erkek olanlarin yuzlerinin siyah olmasi ifritlre ait bir durum degil mi?

• Like 1

her iki yazilanada cevap yazmiştim fakat yanlişlikla sayfayı yeniledim :( simdi cikmam egrek sevgili teykel ama gitmeden pece konusunda birsey yazayaip cikayim...Erkeklerin yuzleri simsiyah kadınların ise yuzleri pecelidir butun cin aleminde...Kaynaklar da kitaplarda cok farkli seyler yazar yazabilir ama bazi seyler hic te kitaplardaki gibi değil...Güzel bilgi alişverişi icinde tesekkur ederim.Selametle.

nasip değilmiş bugune demekki ... sorun değil başka bir zmana yine bilgi alış verişi yaparız...muhalefet olarak algılanmsın belkide herkeste yansıması farklıdır görüntülerin ancak peçe musluman kavimelrdeki kadınlarda ve bazı kuffar kavimlerdeki kadnlarda var butun kadınlarda yok.. benim bahsettiğim kavimin tamamında bu var ifritler nerdeyse bel hizasına bile gelmiyor bunların... ama onların görevleri çok farklı... selam ve dua ile kalın...

• Like 2

Yazıyosunuz ya böyle şeyler bilmediğim ayrıca da tırstığım konular ama yine de takip ediyorum :)

• Like 1