Jump to content
lunaticman

Yanıma Cin Geldi ve Sonra Gitti.

Recommended Posts

Allah sitede bayağı bir gürültü kopmuş ben nerdeydim acaba ?? bu olaylar olurken...

zannımca gelen bir hüddam ve yakın bir yerde iştigal ediyormuş vee aşırı meraka cevben gelmiş...

bende dün rüyamda harabe bi yerde cinler gelin bana yardım edin diye bağırıyordum bu ne demek şimdi.

ama ben onları hiç merak etmiyorum aksine çok ta korkarım.annem fal baktığım ve baktırdığım için olduğunu söyledi:sick::scare2:

bende dün rüyamda harabe bi yerde cinler gelin bana yardım edin diye bağırıyordum bu ne demek şimdi.

ama ben onları hiç merak etmiyorum aksine çok ta korkarım.annem fal baktığım ve baktırdığım için olduğunu söyledi:sick::scare2:

rüyada cinleri cagirmak ile cinlerin görunup gitmesi cok farkli bir lay...Ruyanda cinlere seslenmenin nedeni ise ruya tabirine nazaran adagin var bunu yapmamişssin ve bu yuzden bir darliga dusecegini gösterir...

• Like 1

Bu ara benimle çok uğraşıyorlar gece uyuyana kadar kadar devamlı bi çığlık ve garip bi melodi duydum ama korkmadım

• Like 1

belki 5sene kadar önce,vakıa suresini gelen tasallutlara karşı 41 sefer okumağa karar verdim.yatsı namazından sonra okumağa başladım.hatırladığım kadarıyla 30 seferi geçtikten sonra,wc ile mutfak kapısının olduğu yerde tahmini 2 mt. boyu vardı.kapının boyundan dolayı tahmin ediyorum.resmen keçi.iki ayakılı bir keçi, surat keçi suratı.boynuzları, hakeza keçi boynuzu.elleri keçi ayağı.ayakları keçi ayağı.birden dikiliverdi.haliyle ürperdim.hemde iyi ürperdim.okumayı bırakmadım,devam ettim.2 okuma kadar 1 metre kadar ilerimde dikili durdu.o bana bakıyor ben okumağa devam ettim.şükür kayboldu.41 okumayı bitirdim.ALLAH ıma hamd olsun bir şey olmadı.ama bu şerefsizler zaten hiç yanımdan ayrılmıyorlarki.devamlı haşir neşir olduk.yaratanım inşaallah bir çıkış kapısı verecek.

üni arkadaşım anlatıyor

4 kız bi evde beraber yaşıyorlar,ev sahipleri ise kuran kursunda öğretici

kızlardan bri slona giriyor ve çığlık atıyor koltukta siyahlı uzun iri yarı bi adam buna bakıyor

salondan çıkıp tekrar diğer kızlarla salona giriyor bişi yok,kapadıkları ışıklar kendiliğinden arada bir yanıp sönüyor

arkadaşım şunu sordu,niye böyle bişi gördük ,niye bunlar oluyor diye

kendinizi bi sorgulayın üst katınızda ev sahibiniz kuran okuyan biri,dolayısıyla sizde korunuyorsunuz ama evde cenabet gezen yada pis diye tabir ettiğimiz şeyler varsa onları evden uzaklaştırın dedim

bi daha sorun yaşamadılar

Şeytanin en buyuk oyunu kişiyi imandan uzaklastirmak nefsine yenik dusurmektr.Bunu da en kolay yaptigi zamanlardan 1 tanesi de ibadetlerinizdedir.Namaz da kuran okurken vs ....Size evham verere sizi o anki herseyden uzaklasitip sogutmaya calişir....Namaz kilarken biranda akliniza birseyin dusurulmesi ve namazda o an onu dusunmek yada kuran okurken kafanizi kariştirmak korkutmak vs.

Şunu hep es geciyoruz unutyoruz ve bircok seyi de dualara baglyoruz..insan beyni her gördugmuz akreyi salise salise kaydeder ve bilincaltimizda bircok olay devreye girer gerek ruyalarda gerek halusulasyonlar oalrak...Cinlerle ilgili konularda korkarak okudugnuz zaman evde bi tikirti duysaniz yada kulaginiz cinlamaya baslasa aha bişi geldi seklinde tepkiler vermeye basliyoruz.Mesela bir cogumuz bilir basit bir örnek olacak cocuklugumuzdaki korku filmlerinden bir tanesi elm sokaginda kabus freddy krueger...Ruyalara girn bir yaratik...Bu filmi izleyipte korkup kac kişi bişi olmadan uyudu ki ? ya uyursam ruyama girerse dusuncesi almadimi hicbirnizi...Anlatmak isteedigim seyi umarim dogru anltabilmişimdir..

Evhami en cok yasadigniz an korkularinizla yuzyusesinizdir demektir cunku seytanin sizin ustunuzde buldugu en zayıf nokta korkularinizdir.

şeytan vesveseyi önce kalbe atar kalp kabul etmesse hayal olur gider inşallah korku damarı insanlara kendini koruması için verilmiştir bakın ilim onu yok eder cahil onu davet eder çünkü korkar oysaki o an dese korku geldiğinde euzuyu okusa allah bana ŞAH DAMARIMDAN yakın o zaman kimden korkucam ki hayal olur gider bu kadar büyüyle gelen başka ama yinede ben söyleyim asla korkmayın korkmassanız sinek kadar olurlar inşallah:)

şeytan vesveseyi önce kalbe atar kalp kabul etmesse hayal olur gider inşallah korku damarı insanlara kendini koruması için verilmiştir bakın ilim onu yok eder cahil onu davet eder çünkü korkar oysaki o an dese korku geldiğinde euzuyu okusa allah bana ŞAH DAMARIMDAN yakın o zaman kimden korkucam ki hayal olur gider bu kadar büyüyle gelen başka ama yinede ben söyleyim asla korkmayın korkmassanız sinek kadar olurlar inşallah:)

inşaallah dediğiniz gibi olur.ben zaten iyice alıştım şerefsizlere.devamlı görüyorum.ya kaçarken veya uyanıyorum ayak ucumda dikilmiş bana bakıyor .korkuyu elhamdulillah unuttum artık.ama o yazdığım mesajda bayağı tırstım .iyi ürperdim.çünkü resmen yanımda pislik.5 dakikadan fazla durdu.ama elhamdulillah okumayı bırakmadım devam ettim.defoldu gitti.

inşaallah dediğiniz gibi olur.ben zaten iyice alıştım şerefsizlere.devamlı görüyorum.ya kaçarken veya uyanıyorum ayak ucumda dikilmiş bana bakıyor .korkuyu elhamdulillah unuttum artık.ama o yazdığım mesajda bayağı tırstım .iyi ürperdim.çünkü resmen yanımda pislik.5 dakikadan fazla durdu.ama elhamdulillah okumayı bırakmadım devam ettim.defoldu gitti.

birincisi onlar dahi olsa konu serefsiz pislik seklinde hitab etmeyin unutmayin cinlerdede muslumani dogrusu olani vardir gelen size kötuluk etmek isteseydi siz zaten o kurani okuyamazdiniz yada okumadigniz vakitlerde size diledikleirni yapabilirlerdi siz kuran okurken orada dikilmiş duruyor ise musluman olma olasiligi da cok yuksektir yoksa kuranin 1 harfini duysa oradan kacar giderdi hic durmaz bekleme yapmaz idi...Cinler illa kötü diye birsey yok.Sadece hacı hoca dedigmiz tayfalarin cinleri kullanarak buyu yapmasi ve bu işlerde cinleri kullanmasindan dolayı insanlar cinleri kötü biliyorlar ama sunu unutmayın ki 5 parmagin 5 i de bir degil...iyi demiyorum ama kötü de demiyorum....

Size gelenler ruhani de olabilir ? okudugnuz kuranin sesinizin hoslanmis ve Allah tarafindan gönderilen meleklerde olabilirler cin diye tabir ediyorsunuz ancak herkes görmek istedigni görur korktugu anda...

Cin suresi 11.ayet " "Doğrusu içimizde salih olanlar da var, olmayanlar da. Ayrı ayrı yollar tutmuşuz." "

Cin suresi 14.ayet ""Kuşkusuz içimizde müslüman olanlar da var, hak yoldan sapanlar da var. Kim müslüman olursa, işte onlar doğruyu arayıp bulmuşlardır."