Jump to content
lunaticman

Yanıma Cin Geldi ve Sonra Gitti.

Recommended Posts

birincisi onlar dahi olsa konu serefsiz pislik seklinde hitab etmeyin unutmayin cinlerdede muslumani dogrusu olani vardir gelen size kötuluk etmek isteseydi siz zaten o kurani okuyamazdiniz yada okumadigniz vakitlerde size diledikleirni yapabilirlerdi siz kuran okurken orada dikilmiş duruyor ise musluman olma olasiligi da cok yuksektir yoksa kuranin 1 harfini duysa oradan kacar giderdi hic durmaz bekleme yapmaz idi...Cinler illa kötü diye birsey yok.Sadece hacı hoca dedigmiz tayfalarin cinleri kullanarak buyu yapmasi ve bu işlerde cinleri kullanmasindan dolayı insanlar cinleri kötü biliyorlar ama sunu unutmayın ki 5 parmagin 5 i de bir degil...iyi demiyorum ama kötü de demiyorum....

Size gelenler ruhani de olabilir ? okudugnuz kuranin sesinizin hoslanmis ve Allah tarafindan gönderilen meleklerde olabilirler cin diye tabir ediyorsunuz ancak herkes görmek istedigni görur korktugu anda...

Cin suresi 11.ayet " "Doğrusu içimizde salih olanlar da var, olmayanlar da. Ayrı ayrı yollar tutmuşuz." "

Cin suresi 14.ayet ""Kuşkusuz içimizde müslüman olanlar da var, hak yoldan sapanlar da var. Kim müslüman olursa, işte onlar doğruyu arayıp bulmuşlardır."

yıllardır onlardan gelen sıkıntılardan bıktım yaralı.ağzımdan çıkanı kulağım işitmiyor.biliyorum hata yapıyorum.ama sabır diye bir şey kalmadı.

yıllardır onlardan gelen sıkıntılardan bıktım yaralı.ağzımdan çıkanı kulağım işitmiyor.biliyorum hata yapıyorum.ama sabır diye bir şey kalmadı.

Tabikide herkesin derdi kendisne agirdir.Ben seni suclamiyorum sakin yazdigim sözlri yanliş anlama.Ben genel konustum senden alinti yaptim ama sana nazaran konusmadim.Allah her kuluna bir dert vererek sinar önemli olanda bu dertleri sabirla yenerek dogru yolu bulabilmemizdir...

derdin ne ise buyur gel özelden konusalim inan bana elimden geleni fazlasiyla yapacagima emin olabilirsin.

• Like 2

Tabikide herkesin derdi kendisne agirdir.Ben seni suclamiyorum sakin yazdigim sözlri yanliş anlama.Ben genel konustum senden alinti yaptim ama sana nazaran konusmadim.Allah her kuluna bir dert vererek sinar önemli olanda bu dertleri sabirla yenerek dogru yolu bulabilmemizdir...

derdin ne ise buyur gel özelden konusalim inan bana elimden geleni fazlasiyla yapacagima emin olabilirsin.

ALLAH razı olsun inşaallah görüşürüz.

inşaallah dediğiniz gibi olur.ben zaten iyice alıştım şerefsizlere.devamlı görüyorum.ya kaçarken veya uyanıyorum ayak ucumda dikilmiş bana bakıyor .korkuyu elhamdulillah unuttum artık.ama o yazdığım mesajda bayağı tırstım .iyi ürperdim.çünkü resmen yanımda pislik.5 dakikadan fazla durdu.ama elhamdulillah okumayı bırakmadım devam ettim.defoldu gitti.

çektiğin sıkıntıları anlıyorm... burdan hayırlı baberler vermiştin bizlere umarım bidaha sıkıntıya girmezsin ancak hitap konsuunda sayın yaralı asıkla aynı fikri paylasıyorm... hakarete varan kelimeler kullanmak herzamn kısı aleyhinedir.. iyilerde var kötülerde... anlattıkların kötüler olabilir.. kötüler bu hakaret konsuna cok takılıyor... sen yinde kötü bişe soleme Allaha havele et...

• Like 2

kuran okuyun cevşen okuyun muhakkak cevşen en büyük korunmalardan biridir okumak kaydıyla felak nas çok rahatsız olursanızda felak nas fil suresini okuyun aslında bunlar düzenli okunsa inşallah barınamazlar.

çektiğin sıkıntıları anlıyorm... burdan hayırlı baberler vermiştin bizlere umarım bidaha sıkıntıya girmezsin ancak hitap konsuunda sayın yaralı asıkla aynı fikri paylasıyorm... hakarete varan kelimeler kullanmak herzamn kısı aleyhinedir.. iyilerde var kötülerde... anlattıkların kötüler olabilir.. kötüler bu hakaret konsuna cok takılıyor... sen yinde kötü bişe soleme Allaha havele et...

tasallut devam ediyor.tasallutu engelleyemedim.bir şekilde okuma şeklimi biliyorlar 1-2 saat sonra anında yine üşüşüyorlar.teykel nere efendi konuşacaksın.gönderen pisliklerde zaten din iman yok.gelenlerde zaten aynı onlar gibi dört şerefsiz.bazen tesbihte sorguluyorum.hiç oralı bile olmuyorlar.ama kötü konuştummu çoğu terkediyor.birde nefsimi rahatlatıyorum.normal hayatımda küfür nedir bilmem.ama bunlara geldimi bir insanın aklına dahi gelmeyecek küfürleri ediyorum.tabiki gönderenlerede.

kuran okuyun cevşen okuyun muhakkak cevşen en büyük korunmalardan biridir okumak kaydıyla felak nas çok rahatsız olursanızda felak nas fil suresini okuyun aslında bunlar düzenli okunsa inşallah barınamazlar.

benim okuduklarımı eğer bir başka insan oğlu okusun vallahi ALLAH a sığınarak söylüyorum.dağa üfleyecek dağı toz eder.ama ben okuyorum,hiç bir şey yok.boş,sanki türkü söyledim.demekki okuyan ağız ağız olması lazım.

hemen diyeceksinizki onlara karşı yaptığın hakaretlerden küfürlerdendir.veya yaşantına dikkat et diyeceksiniz. vebalden haramdan şeytandan kaçar gibi kaçtım.hele 15 seneden fazladır 5 vakit abdestimi namazımı geçirmem.kendimi bildim bileli kuranı kerimi en geç 6 ayda hatmetmem lazım.gün geldi 4-5 günde hatmettim.ama hepsi boşmuş.3 seneye gelinceye kadar hiç bir şey demiyordum.ve daha güçlü okuyordum.yine aynıydı.hayatta bir insan zalim olması gerekiyor.hiç affetmiyeceksin.bak o zaman sıkıntı gelirmi.ama bir türlü başaramadım.

sizin açmış olduğunuz konudaki mp3 ler çok güçlü bir okuma.ALLAH sizden razı olsun.çok faydasını gördüm.keşke o okumaların yazılı olanını bulabilsem.ALLAH IN izniyle onların hakkından gelmesi çok basit.takip ettim ama bulamadım.çünkü hafız değilim.inşaallah bir arkadaş o okumaları paylaşır.

• Like 1

Çakır Allah yardımcın olsun.Peki niye insanlar bunu yapar anlamadım gitti.Egolarına mı yenik düşüyorlar,Birde 6 ayda kuran hatmederim derken,hepsi boşmuş demişsin ya orayı anlamadım.Okuyarak bu gelenleri kaçırmak mı zor demek istedin ?

Çakır Allah yardımcın olsun.Peki niye insanlar bunu yapar anlamadım gitti.Egolarına mı yenik düşüyorlar,Birde 6 ayda kuran hatmederim derken,hepsi boşmuş demişsin ya orayı anlamadım.Okuyarak bu gelenleri kaçırmak mı zor demek istedin ?

elhamdulillah ihlaslı yaşamağa gayret ediyorum demek istedim.1 ayda 2 ayda muhakkak hatim yaparım.bazen hafta dedimi hatim yaparım elhamdulillah.bu şer niyetli kimselerin yaptıklarına karşı durmanın imkanı yok demek istedim.2 veya 3 güne okuma şeklimi değiştiririm.nasıl biliyorlar ne okuduğumu anlamıyorum gitti.buldukları an, okumalarımın hiç bir faydası olmuyor.hemen okuma şeklini değiştiriyorum.şeytan falan halt etmiş, şer niyetli ademoğullarına karşı.

ben sizi o kadar iyi anlıyorum ki anlatamam hem çok üzüldüm hem çok sevindim ne kadarda çok seviyormuş rabbim sizi imtehanınızda bunu gördüm ne güzel ne mutlu dünya 3günlük nasıl olsa geçer her şekilde geçer üzülmeyin bakın ben boş konuşmuyorum yakadıklarımı anlatsam ağlardınız baya bi hemde valla umrumda değiller canları ceheneneme:)mp3leri ezberleyin tekrarlayın kulaklıkla dinleyin bıkmadan yılmadan onların asıl şifası tekrar etmek yani okurken dinlerken tekrar edin ben allahın izniyle onlarla yüzde yetmiş iyileştim benim şansızlığım gurbette olmam ve doğumlarımı peşpeşe yapmış olmam kısacası az okuyabiliyorum yoksa allahın izniyle onların anasını aılatırdım korkum yok şükür muhattabta olmuyorum onlarla çok canımı sıkarlarsa 3 kaşık sirke içiyorum daha sıkarlarsa valla diyorum bana bakın canımı sıkmayın lailaheillahlah defolun şu sirkeyi kafanızdan boşaltırım geberir gidersiniz sesleri kesiliyor ama az kaldı inşallah sağlam temizliıe başlıcam inşallah sizde büyü vardır kardeş fil ve tebbet okuyun düzenli kahrolurlar hem yapanlar hem yaptıranlar hemde gelen cinler inşallah ama cevşeni bırakmayın o büyük bir zırh felak nası sayısız okuyun birdeyasinide asla bırakmayın geçer gider inşallah:)

sünnetlerde çok önemli

• Like 1

kışkış cinler kışkış yallah cinler yallah:dance2::dance2:

mavi peçeli olanlar da vardı yanlış hatırlamıosam :cool:

• Like 1