Jump to content
lunaticman

Yanıma Cin Geldi ve Sonra Gitti.

Recommended Posts

Çakır merak ettim her gun gönderiyorlar demişsiniz ya kim gönderiyor size büyümü yapıyorlar öyle bir sey mı ?

bu tasallut belası,ayet ile, harf ile, remil işaretleriyle ,sure ile,yani her şekilde gönderilir.büyü işleminden daha tehlikeli bir ameldir.mesela bir ayetle gönderildiyse,o ayeti sen kendin okuduğunda,saatin cembereğini kurar gibi kurarsın.yani gelen belayı tekrardan işleme sokarsın.bunu gönderenler şeytandan dahi tehlikelidir.ekseri wc de yaparlar.ilk önce yazılır sonra okuma ile ve sonundaki bir bağışlanmayla gönderilir.çok araştırdım.buldum.ama ben kendim yapmağa cesaret edemedim.ALLAH tan korktum.havas kitaplarında yazanlar hep eksik.tam izah etmiyor.ben bir şekilde öğrendim.yaratana hamd olsun,yapmadımda göndermedimde.

sırf okuma ile gönderilenin tutması çok zor.

ben ALLAH ın veli bir kulu değilim.

salih bir kulu değilim.BU KESİN.

bunu çok iyi biliyorum.

rüyamda gönderme şekillerini gösterdiler.hayret etmemek imkansız.isyan etmemek imkansız.

sırf korunma amaçlı olarak vav harfi ve bir sure ile yapılanı tarif ettiler.kontrol edip veballi mi değilmi,öğrenmem lazım dedim.hiçbir kitapta bulamayacağımı ve bu işleminde eğerki haksız yere yaparsam veballi olduğunu söylediler.

yahu resimle büyü olurmu.oluyormuş.onuda gösterdiler.ama yapılış şeklini izah etmediler.uzak durmam gereken kişileri tek tek gösterdiler.anlamıyorum gitti.

Çakır Allah yardımcın olsun.Yazdıkların karşısında sadece Allah bunu sana yapanların tez zamanda canını yakar ve seni huzura kavuşturur diye dua etmekten başka bir şey gelmez elimizden.İnşallah sorunlarını çözecek yardımcı kuvvetler gönderir yaradanım.Peygamberimizi bir öğümcek ağıyla koruyan yaradan,Kehf suresindeki mucizeyi gösteren yaradan,İbrahimi ateşten kurtaran rabbim sana da yardımcı olacaktır,gerçi sen inançlı birisin bunları bilirsin daha imtahan süren bitmemiş demek ki.

• Like 1

modlara sesleniyorum bana yasak koyun gecenin bu saatinde okumayayım bunları.

arkadaşlar görme sebebinin merak etme olduğunu söylemişler. ben nedense hiç merak etmiyorum onları. bir arkadaşım da biraz meraklı hep etrafında yalnızken dönen veya hareket eden siyah birşey giymiş şeyler gördüğünü söylüyor. sanki eteğinin ucu gibi veya siyah eldiven gibi şeyler görüyormuş, yani tam olarak değil de kıyafetlerinin ucu gibi. Umre'ye gittikten sonra beyaz giyindiklerini söyledi. fakat sonra giderek kararmış gördükleri şeyler. nedir ki bu? çok dua eder namaz kılar. öyle bildiğim kadarıyla günaha mehili olan bir tip de değil.

• Like 2

Konuya bende yaşadığım bir durumu ekleyeyim.10-12 sene önceydi sanırım.Yaz günüyüdü.Gece uykumdan birden uyandım.Sanki uyandırıldım.Sıcak olduğu için yerde yatıyordum.Aynı oda da oğlumda yatağında yatıyordu.Odanın kapısının önünde yaklaşık 1 metre anca biraz toplu biri vardı. Ama çok net görüyordum.Dışarısı karanlık hava tam aydınlanmamıştı.Yüzü karanlıktı gözlerini falan göremiyordum simsiyahtı.Üzerinde oğlumun o gün üzerinde olan tşörtü vardı.Altında kardeşimin o gün üzerinde olan pijaması vardı.Bunları çok net görüyordum yattığım yerden.Önce oğlum sandım senin ne işin var hadi yatağına diye seslendim.Tık yok.kardeşim sandım Onun ismiyle hitap ettim niye uyandın hayırdır diye tık yok.O an bir ürperdim ama Allah bir daha yaşatmasın.Eüzü besmele çekip birden ayağa kalktım kapıya yönelip elimi nasıl ışığa vurduğumu bilmiyorum.O an kayboldu.Aynı gece kardeşimide çok korkutmuşlar uykusunda.Ama beni uyanıkken korkuttular.

Allah yaşatmasın bir daha...

• Like 2