Jump to content
seyyitmeytatarun

Sevgi ve Güzellik İçin Sahihdir

Recommended Posts

1:cennetül esma

2:12/YÛSUF-31ve kulne hâşe lillâhi mâ hâzâ beşerâ(beşeren),in hâzâ illâ melekun kerîm(kerîmun).

“Hâşâ! Allah için, bu bir beşer değil, ancak kerim (bir) melektir.” dediler.

3:20/TÂHÂ-39: ve elkaytu aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea alâ aynî.

Ve gözümün önünde (korumam altında) yetiştirilmen için sana, Kendimden muhabbet (sevgi) verdim.

bunlar günlük 5 vakit namazın arkasından 19 kere okunulur üstüne üfürülür bir parfüme üfürülür ve 19 gün devam edilir eğer 5 vakit namazın arkasından okuyamayan

günlük 361 kere okur.veya yatsıdan sonra 2rekat hacet,2rekat ALLAH RIZASI İÇİN namaz kılar verdiğim sayıyı 19 gün abdestli ve kıbleye karşı okunulur denenmiş olup müccerrep"dir

başta niyet,sonunda niyet unutulmamalıdır, başlarken-11kere tekbir,7kere istiğfar,7kere tevhid,7 kere salavat okunulur ve başlanılır ve 361 kere , okuma bittiğinde cennetül esmanın azameti 1 kere okunulur ve bitirilir yine"de doğrusunu ŞANI BÜYÜK H.Z ALLAH C.C bilir

dipnot>>>Not: Kim bizden izinsiz bu form dışında actığıım konuları yayınlarsa hakkım helal değildir. Ve şunu sakın unutma ALLAH C.C H.Z neyle gelirsen gel sakın kul hakkınla huzuruma gelme diyor şu üç günlük dünyada ebedi yaşayacagın hayatı zehir etmek istiyorsan o zaman sana bir şey diyemem hırsızın küçüğü de olmaz büyüğüde hırsız ,hırsızdır emeğe saygı gösterin, izinsiz ve kaynak göstermeden alıntı yapmak kul hakkına girer ,lütfen yazdıklarımızdan alıntı yaparken izin alın ,dua ve nur ile kalın vesselam

imza:seyyitmeytatarun

• Like 1

herkes tarafından da seviliriz değil mi

hepsi ayrı ayrı 19 ar defa değil mi

herkes tarafından da seviliriz değil mi

hepsi ayrı ayrı 19 ar defa değil mi

herkes tarafın"dan sevilirsiniz ayrı değil bir leştirelerek okunacak

ferdun hayyun kayyumun hakemun adlun kuddusun

ve kulne hâşe lillâhi mâ hâzâ beşerâ(beşeren),in hâzâ illâ melekun kerîm(kerîmun).

ve elkaytu aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea alâ aynî.

• Like 1

peki şunu sorucam

parfüme okunur diyorsunuz da,şu anda mevcut olan çoğu parfümde alkol var ve bu haram,alkolü bulunduğu bişeye ayet okumak doğrumudur

sadece gülsuyuna yada suya okunup yüze sürülse faydalı olmaz mı

1:cennetül esma

2:12/YÛSUF-31ve kulne hâşe lillâhi mâ hâzâ beşerâ(beşeren),in hâzâ illâ melekun kerîm(kerîmun).

“Hâşâ! Allah için, bu bir beşer değil, ancak kerim (bir) melektir.” dediler.

3:20/TÂHÂ-39: ve elkaytu aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea alâ aynî.

Ve gözümün önünde (korumam altında) yetiştirilmen için sana, Kendimden muhabbet (sevgi) verdim.

bunlar günlük 5 vakit namazın arkasından 19 kere okunulur üstüne üfürülür bir parfüme üfürülür ve 19 gün devam edilir eğer 5 vakit namazın arkasından okuyamayan

günlük 361 kere okur.veya yatsıdan sonra 2rekat hacet,2rekat ALLAH RIZASI İÇİN namaz kılar verdiğim sayıyı 19 gün abdestli ve kıbleye karşı okunulur denenmiş olup müccerrep"dir

başta niyet,sonunda niyet unutulmamalıdır, başlarken-11kere tekbir,7kere istiğfar,7kere tevhid,7 kere salavat okunulur ve başlanılır ve 361 kere , okuma bittiğinde cennetül esmanın azameti 1 kere okunulur ve bitirilir yine"de doğrusunu ŞANI BÜYÜK H.Z ALLAH C.C bilir

dipnot>>>Not: Kim bizden izinsiz bu form dışında actığıım konuları yayınlarsa hakkım helal değildir. Ve şunu sakın unutma ALLAH C.C H.Z neyle gelirsen gel sakın kul hakkınla huzuruma gelme diyor şu üç günlük dünyada ebedi yaşayacagın hayatı zehir etmek istiyorsan o zaman sana bir şey diyemem hırsızın küçüğü de olmaz büyüğüde hırsız ,hırsızdır emeğe saygı gösterin, izinsiz ve kaynak göstermeden alıntı yapmak kul hakkına girer ,lütfen yazdıklarımızdan alıntı yaparken izin alın ,dua ve nur ile kalın vesselam

imza:seyyitmeytatarun

Merak ettim dipnotunuzda bunu baska yerde iizinsiz paylasanlar hakkim helal degil demişssiniz kafama takild cennetül esma yi sizmi yazdiniz ? Bunu sizden alinti yapilmasna geek yok izin de almalarina gerek yok ucnku benim bildigim bu dualar dua kitalarinda mevcut sanirim onlarin yazarlari sizsiniz ki hakkım helal degil diyorsunuz ?Ayetlerdeki sirlari siz kesfettiniz sanırım...Bildigim kadarıyla zannımca da hocalik gibi birsey yapiyorsunuz bir hoca bir duayı paylasirken nasil olur da hakk tan helallikten bahsedebilir ki ? kafam akrşti şimdi benim açiklarsaniz sevinirim.

• Like 2

peki şunu sorucam

parfüme okunur diyorsunuz da,şu anda mevcut olan çoğu parfümde alkol var ve bu haram,alkolü bulunduğu bişeye ayet okumak doğrumudur

sadece gülsuyuna yada suya okunup yüze sürülse faydalı olmaz mı

Şimdi olay hakkında bi bilgim yok ama alkol olsa ne olacak ki kana karışmıyorki sarhoş etmiyorki :D

Şimdi olay hakkında bi bilgim yok ama alkol olsa ne olacak ki kana karışmıyorki sarhoş etmiyorki :D

Ben dipnotuna takildim kaldim :) alkol konusuna karismiorum simdilik :)

len ufaklık kadınların parfüm sürünüp dışarı çıkmasının haram olmasından bile bahsetmiyorum alkolün haramlığı sadece içilmesi yada sarhoş etmesine bağlı değil

• Like 1

bişi dicem bu parfümdeki alkol durumu için, bu hep aklıma takılır da kullandığımız sabun şampuan bu tür kimyasallarda da etil alkol metil alkol vs var :)

len ufaklık kadınların parfüm sürünüp dışarı çıkmasının haram olmasından bile bahsetmiyorum alkolün haramlığı sadece içilmesi yada sarhoş etmesine bağlı değil

evet yaa bazen yanımızdan geçiyorlar çok güzel parfüm kokuyor :rofl:

• Like 1