Jump to content
Sign in to follow this  
Guest caslanova

Bana Bunu Açıklayın Heryerim Titriyor

Recommended Posts

Guest hexagram

korunma yöntemi için urum ses masjisini verdi,ben de 2tane başlık açtım.Bunlardan faydalanabilirsiniz....

Guest aloneheart

insan beybi tam uyanamadığı zamanlarda biliçaltı tuhaf halisünasyonlar yaratabiliyor ve bedende bu halisünasyonları gerçek gibi algılayıp tepki verebiliyor..Unutmayın ki cin denilen varlıkları kesinlikle insan gözü göremez

Guest caslanova

bakın anlatamadım galıma bu arada arkadaşlar verdiğiniz bilgileri uygulamaya başladım ama bu gördüğüm şeyi o ankı korku ile tam olarak ifade edemedim sanırım. Bu gördüğüm şey bakın halusunasyon felan demiyorum gözlerim ile gördüğüm şey daha önce olanların hiçbirine benzemiyordu. ifade etme kçok guz geliyo pamuk gib ifelan dedim sonra karabasan dedim sonra cin demişim herşey isöylemişim ama o ankı korku ile söylediğim şeyler. Şu an mantıklı düşündüğümde hiçbir anlamla ifade edemiyorum bu şeyi. Böyle birşeyi bidaha görürsem sanıyorum psikolojim gidecek. Ben daha önce böyle birçok şey gördüm hissettim ama o gece gelen şey çok farklı bişeydi. Ama sanıyorum 1 hafta önce bıraktığım bir işi bir kez daha yaptım. Birisine el falı baktım ve söylediklerimde tam olarak cıktı. Bundan dolayı bi uyarılma mı bu onu bilmek istiyorum sadece. Bu basit bi karabasan ve ya cin vb... varlıklardan diil

--------------------

ha su an çok sakınım o söylediğiniz şeyleri uyguladım. Sakın kafayla düşündüğüm zaman bişeylere biraz ifade katabildim işte. Yardımlarınız içinde tşk ediyorum. Hayırlısı herşey Allahtan

Guest hexagram

" Birisine el falı baktım ve söylediklerimde tam olarak cıktı. Bundan dolayı bi uyarılma mı bu onu bilmek istiyorum sadece."

demişsin.

Eğer böyle düşünüyorsan ve bu tür uyarılmalara inanıyorsan zaten yorumunu kendin yapmışsın.Ama bir çok kişi fal bakarken yada başka şey yaparken uyarılmıyor da sen neden uyarılasın bu da düşündürücü tabi.Yani ben bu şekilde yorumlamazdım :)

Guest Sepia

kardeş eğer karabasan görmek istemiosan göğsün yatağa yani ön taraf yatağa değecek şekilde arka taraf tavana bakacak şekilde yat eğer bi daha görürsen yapacak tek şey var kafana sık bi daha görmezsin :D ama ilk söylediğimde çok ciddiyim ben karabasanları çözdüm sayılır istediğim zaman görebiliyorum

Guest caslanova

sonuçta insan hayatına çokam sokuyor gibi bi durumum var. ben ondan öyle yorumladım ama bilemiyorum kafam baya karıştı

Guest hexagram

kendi yaptıklarınsan sen sorumlusun.

eğer ibadet yapmıyorsan veya kötülük yapıyorsan böyle bir uyarı yerine hayatındaki olumsuzluklarla ödersin.Aynı büyü gibi.Yaptığının karşılığını mutlaka alırsın,yani yaptıkların iyi veya kötü sana geri dönecektir.

Ama islam dini açısından bakacaksan da,öbür dünyada zaten çekeceksin,yaptıklarından da sen sorumluysan neden uyarılasın ki?

Guest Urumhamatahayil
" Birisine el falı baktım ve söylediklerimde tam olarak cıktı. Bundan dolayı bi uyarılma mı bu onu bilmek istiyorum sadece."

demişsin.

Eğer böyle düşünüyorsan ve bu tür uyarılmalara inanıyorsan zaten yorumunu kendin yapmışsın.Ama bir çok kişi fal bakarken yada başka şey yaparken uyarılmıyor da sen neden uyarılasın bu da düşündürücü tabi.Yani ben bu şekilde yorumlamazdım :)

bu yorum doğru değil fal bakan bir çok kişi bazı varlıklar tarafından rahatsız edilebiliyor özellikle el falında bu olay çok ratlanıyor ben el falını 9 sene önce bıraktım çünkü gercekten rahatsız ediyorlar el falını bıraktıktan sonra aynı şeyleri bir daha yaşamadım

Guest caslanova

bende bakmıyordum ama çok sevdiğim bir arkadaşı mrica ettiği için yaptım yapmayı da düşünmüyorum bi daha bana göre bundan oluyo

Guest hexagram

benim kasettiğim uyarılma ruhsal varlığın musallat olması değşildi tam olarak.Yani demek istediğim,islam dini doğrultusunda 1bunu yapmamalısın,günah' vs. gibi uyarılmalrı kastettim.Eğer uyarılma yada musallat olma ihtimali varsa da önlemini almak gerekir.

Her işe başlamadan önce kâr-zararı düşünmek lazım.Ona göre de önlem almak lazım.Zaten kuvvetli bir psişik korunmaya sahip değilseniz en basit birşeyden bile etkilenirsiniz.

Açıkçası ben fal bakmadığım için bu tür birşey yaşamadım :)

ama sen yaşamışsın urum,bu yeterli bir kanıt.O zaman önleminizi alın ve her işinizi önlem almış bir şekilde yapın diyebilirim ancak. :)