Jump to content
Sign in to follow this  
Guest caslanova

Bana Bunu Açıklayın Heryerim Titriyor

Recommended Posts

Guest jenk

ggeçmiş olsun kardeşim ama çığlık attı dşyosun kimse duymadımı çığlını

Guest caslanova

öğrenci ewinde kalıyorum arkadaşlarım noldu dedilerde o korku ile söyledim yarım yamalak onlarda korktu sonra

Guest azazil
kardeş eğer karabasan görmek istemiosan göğsün yatağa yani ön taraf yatağa değecek şekilde arka taraf tavana bakacak şekilde yat eğer bi daha görürsen yapacak tek şey var kafana sık bi daha görmezsin :D ama ilk söylediğimde çok ciddiyim ben karabasanları çözdüm sayılır istediğim zaman görebiliyorum

o şekilde karabasan gelme ihtimali daha yüksek karabasanı gözünle görmessin ama seni daha kolay sıkar

--------------------

sadece uyarılma yüzünden olamayabililr insanlar hayat tarzlarını kötü bir biçimden Allah ın istediği şekilde değiştirirse karabasan ve musallat olma durumları oluşur nede olsa bunlar kötü varlıklar

Guest arkeolog

bir şeye çok sıkıldın ise ondan olmuştur...korkacak birşey yok seni o sıkıntıya sokan kendi yansıman sadece...

Guest buskas
bir şeye çok sıkıldın ise ondan olmuştur...korkacak birşey yok seni o sıkıntıya sokan kendi yansıman sadece...

Hayatta herşey insanın yansıması , kıvıcılcımı yaratanla benzini döken arasındaki farkı iyi anlamak gerekiyor..

Etkiyi yaratan biz , olayın şiddetini arttıran başka sebebler olabilir.

Guest transandantal

caslanova benim anne tarafım da baba tarafım da evliya soyundan geliyor eğer bileniniz varsa annanem molla ismail in torunudur babam da kırşehirli sıddık dede nin torunudur ki ankarada oturanlar molla ismail i muhakkak duymuşlardır bana da oluyor bu cins uyarılmalar en son sıddık dedem içki içtiğim zaman rüyama girip beni uyarmıştı ve ellerim ayaklarım titriyordu benim de senin gibi ve araştırdım biraz bu konuyu ve şu sonuçlara ulaştım bütün bunlar allah (c.c.) nin doğru yoldan çıkmış ya da çıkmak üzere olan kullarına son uyarılarıdır diyor ulaştığım bilgiler ve son olarak sülalende dediğin gibi merhum bi zat varsa o sizi korur zaten biçok olaydan zarar görmenizi de engeller bu gerçek arkadaşlar nasıl koruyucak diye gülmeyin sakın :) ben de yaşadım çünkü senin yaşadığın gibi olaylar ve hala da yaşıyorum sevgiyle kal ve sakın korkma bütün bunlar allah (c.c) nin lütuflarıdır :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Guest azazil

ben sırf uyarı olduğunu sanmıyorum bana 10 yaşımda karabasan geldi bilirsiniz 10 yaşında ki çocuğun günahları yazılmaz

Guest hexagram

uyarılma diyenler neden sadece bir kaç kişide sıkıntı yaratacak şekild emeydana geldiğini söyleyebilirler mi acaba?

Dünya üzerinde herkes müslüman değil,bu durumda hepsi uyarılmalıydı.Bu durumda da dünya üzerinde büyük bir olay çıkardı bu karabasanlardan dolayı.Ama hiç öyle birşey yok...

Guest CSFLOW

karabasan sadece y3ni dogmuş çocukların 40 ı çıkmadan önce karşılaşabilecegi bir olaydır .harici her hangi bir saatte kendi başınıza herhangi bir şeyle karşılaşmanız sizden ve bilinç altınızdan kaynaklanmaktadır diye düşünüyorum. örnegin geceden şeytan hakkında çok şey söylersin yeri gelir dalga geçersin yeri gelir gülersin ona ve meydan okursun TAMAM DUGRUDUR FARK EDİLMEK İÇİN FARK YAPMAK,FARK YAPMAK İÇİN MEYDAN OKUMAK GEREKİR ama böyle bir şeyede meydan okunmaz..dualarla olacak iş degil bu sadece inanç ve allaha şükürle olacak bir şey ... dua ile oluyor diyenler zaten duadan sora böle bişe oalcagına inanan ve duadan sonra şükür eden kişiler ve onlar herşeyi duaya baglar buda dolaylı yollardan allaha baglı demektir ama ben direkt allaha baglarım... ciddi ve büyük bir sorunun olursa pm atabilirsin

teşekkürler

Guest 1313

yaw ayık ol arkadaşım kumpasa gelme :D rüya görmüşsün etkisi altında kalmışsın bu bazen hepimize olur yani bence fazla takılma benin gördüğüm rüyaları görsen ne yaparsın acaba merak ediyorum :D relaxxx :D