Jump to content
Sign in to follow this  
Guest caslanova

Bana Bunu Açıklayın Heryerim Titriyor

Recommended Posts

Guest cybershoot

yok artık istedign zaman nasıl görülebilir anlamıyorum anlatırmısn bunu bana yada nasıl çözdün şimdiden teşekürler

Guest natilyus81

bende bunu keşfettim eğer sırt üstü tavana bakıcak şekilde yatıyorsam eğer kesinlikle karabasan gelioo..tabiki görmüyorumm ama geldiğini biliyorumm..

Guest CSFLOW

1313 haklı :) böyle şeyler bir olay gerçekleştirmeden meydana gelmez :) her rüya etkisinde kalınmaz tabi eger bilinciniz ayık degilse

Guest

bende şunu keşfettim onu çok düşünür, gelmesini isterseniz ya da gelmesinden korkarsanız birde sırtüstü uyumuşsanız geliyor. Bana geldi ya psikolojik ya da mistik :D

Guest maiadam

arkadaşım kötü rüya gördüysen kimselere anlatma kesinlikle benim rüyalar kısmına açtığım bir konu var orda bu soruna cevap Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.) efendimizin hadisi şerifini bulabilirisn.

Guest cybershoot

tamam peki geldigini biliyorsunuz ama görmüyosunuz bu bilincle hisetmek le olmazmı yani gözünüzle görünmeyen şeyler hisle alakalı beyin yönlendirebilirmiş gibi geliyor

Guest sinandemiratan

karabasan diger eski adıyla aldır ve al karanlıktır uykuda uzerine gelir cöker eliynen azını kapatır avcunun ortasındaki ufak bir delik nefes alırsan ordan alırsın yasama sansın odur uykudan kalkamassan sebebede afedersin 100_90ı cunuplukten olur perşembe akşamları cok dikat et acıklamamda neden cunup hamile veya cocu olmus kadınların kırkı cıkana kadar kanaması kesilmez abdeslenemezler bu yuzden onları daha cok basar buyuzdende geceleri lamba söndürmezler

--------------------

ve kimsenin o an akıl edemeyeceği birşey vardır can havliyle düşünemessin bile alı yakaladında karabasanı yani her istediğini yaptıra bilirsin ona

Guest BuzzKalpli

:)

karabasan yaşamayan var mı acaba ?

ben alıştım artık karabasan basacağı an anlıyorum tecrübe tabii :D

o zamn dua okuyorum faydsını göruyorum en azından daha az rahatsız ediyor ...

Guest bulut1377

:)arkadaşım.sana şu tavsiyelerde bulunmak isterim.birincisi odaya veya eve girdinmi slm ver kimse yoksa bile.efendimiz (bir mekana girsinizmi slm veriniz.boş olsa bile.zira orada müzlümen cinni kardeşlerinizde vardır)buyuruyo.buna göre slm verdinmi kötü olan cinni zaten allahın rahmetinden kaçar.iyi olanda gerekirse sabaha kadar seni korumak için başında nöbet tutar.çünkü dua ettin ona. allahın rahmeti üzerinize olsun diye. birde korkunu şu şekilde yenebilirsin.allah katında yaradılmışların en üstünü insan olduğuna göre onlardan sen degilde onlar senden korkmalı.buna inan.imanı tam olan kişiye cinmiş periymiş kimse kişey yapamaz. allah insanlar, cinler, hayvanlar, bitkiler olmak üzere sıralamış sınıfları. birde beşinci sınıflar var.onlarda şeytana uşaklık yapan insanlar ve cinniler. allah o sınıfına giren kullarından eylemesin. amin :D

Guest pinkfloyd

Dün gece yataktan öyle bir fırladım ki; sormayın..

içime bişeyler giriyordu...kalkmamla fırlamam bir oldu:S şoke oldum kendime zorla geldim..