Jump to content
Sign in to follow this  
Guest caslanova

Bana Bunu Açıklayın Heryerim Titriyor

Recommended Posts

Guest phoebe

bir gece yarım yamalak ogrendıgım bı seyı denemeye kalktım.geceyarısı ayakucumda bır karaltı belırdı.karabasan belırdıgınde daha once nefesım kesılırdı korkudan urperırdım bu varlıktan tam tersı korkmadım...bir iki soru sordum,sorumun karsılıgını agzımdan boyle zorla bır seyı cıkarıyorlarmıs gıbı ben cevapladım gene baska degısık bır sesle..seste dıyemem buna.acaıp bı seydı.sankı dusunce gucuyle hıssettım ama kendımı de sartladıgım ıcın o seslerı ben agzımla cıkarmak ıstıyormus gıbı... soru sorup gene soruma kendim karsılık verdim yani...ama ruya mı baska bır sey mı hala cozemedım...bu olay aklımı basıma devsırmeme neden oldu...bır daha belırlı surelerın belırlı ayetlerını alıp alimmişim gibi bi şeyler yapmaya calısmıycam asla

Guest belka

bak nas süresini okumaya başlarken kaçmış işte duaların gücü ....!

Guest ihram

Ben en son yaklaşık 10 yıl önce karabasan gördüm. Arkadaşların evindeydim ve mecburen yer olmadığı için arkadaşın odasında yer yatağında uyudum. Önceden nerden duyduysam gelirlerse dua oku bunu yapamazsan tükürmeye çalış demişlerdi. Yapamadım tabi. Sadece boğuk sesler çıkardım arkadaşımı uyandırmak için ama maaşallah o mışıl mışıl uyuyodu. İşin ilginci aynı gece aynı apartmandaki kız arkadaşlardan birine de gelmişler. Bazen birine geldiklerinde hazır birini yoklamışken bir kaç kişiye daha el atalım diye düşünüyolar sanırsam.

Guest hacamat

Fala bakmak haramdır ve sen bunu yapmışsın uyarılmış olabilirsin hal ve hareketlerine dikkat etmelisin

Guest sıla

aynı şey benim ablamada olmuştu ize bi anlam veremedik ama canlı canlı yaşadık diyebilirim nese geçmiş olsun

Sirt üstü yattiğimda bana da musllat oluyorlar...ama benim genelde yakaza halinde(uyku ile uyaniklik arasi) başima geliyo bunlar..namzalari kilip abdestli olup dualar da etsem olmuyo..yine olan oluyo işte...bazen bir başliyo sik sik devam ediyo bazen de uzun bir süre olmuyo..nedenini hala çözemedim..hayirlisi bakalim..

Guest capslocksmith

buna inanmayanlar oluyor ama gerçekten var...banada yıllarca oldu, hiç korkmadığım halde sık sık oluyordu...hatta piskopata bağlamış biri olduğum için hoşuma gidiyordu...bazen bi gecede 2-3 defa oluyordu, ama epeydir gelmez oldular, heralde korkutamayacaklarını anladılar:D:D:D bu yaratık her neyse tam uykuyla uyanıklık arasında geliyor ve sanki bütün vücudunu kitliyor ve hiçbiyerin kıpırdamıyor...o anda sesin bile çok zor çıkıyor...yapmanız gereken yatmadan önce ayetel kürsi,felak, nas surelerini okuyun yada o yaratık geldiğinde okuyun..defolup gider hemen

Guest zara

ben sirt üstü uyumustum. gece yataga tavandan biseyin düstügünü hissettim ve o an üstüme bisey cöktü, iki bas parmagini agzima soktu ve bastirdi. zorla ittirmeye calistim ve gözümü actim biyandanda elimle boynuzu oldugunu hissettim siyah biseydi lailaheillallah dedim aninda kayboldu hemen lambayi yaktim baktim bisey yok ama yutkunamiyorum bogazim felaket agridi birkacgün. sonradan ögendimki sirt üstü yatinca gelirmis. artik sadece sagima yatiyorum. Allaha cok sükür iyiyim.

Guest capslocksmith

evet zara doğru, sırtüstü yatmassan bişey yapamaz...

Guest kardelen_e

Dün akşam bende çok değişik bir rüya gördüm. Ailemle ev gibi biryerde idik. Annem Şimdi Allahı göreceğiz, bu kapının ardında diyordu. Kapıyı açtığımızda başka bir kapı çıktı, biz kapıları açtıkça hep karşımıza kapılar çıktı. En son kapıyı açtığımda içeride sadece bir ışık huzmesi vardı. Bu arada ben rüyamda Allahım hangi yüzle senin karşına çıkacağım diye ağlıyordum. Rüyayı kötüye yormadım ama yine de korktum.