Jump to content
Sign in to follow this  
Guest caslanova

Bana Bunu Açıklayın Heryerim Titriyor

Recommended Posts

Guest TraumA

arkadaşım hemen telaşlanma uyku esnasında uyku ile uyanıklık arasında yaşanan bir durum.. hemen cin,hayalet diyorsunuz..

Guest ghostys

Her şey piskolojik tir yani herşey beyinde biter

islam cin leri inkar etmiyor onlar var ama şöyle bir şey var siz insansınız ve Allah ın yarattığı en güçlü varlıksınız

allah belki sizin vucudunuzu cinler gibi ateş ten etmedi veya onlar gibi görünmez veya uçabilir şekilde ama hiç birinde olmayan beyn gücünü vermiştir

Ve arkadaşın dediği nas suresine gelirsek

Tüm cinler aralarında anlaşmışlar ve Efendimiz(SAV) bir gün bi yerden biyere giderken yer yüzüne inip Yüzünde bir yanık izi bırakmaya karar vermişler Efendimiz yürürken Etrafını bir Anda Binlerce 3 Harfli sarmış ve aralarından biri elinde ateşle Efendimizin Yüzüne Doğru yaklaşmış ve o Anda NAS suresi indirilmiş ve hemen okunulması istenmiş O Sure okunduğunda hepsi harap olmuş ve NAS suresi kadar güçlü etkili ayet yoktur o durumlarda

Guest Magister

Bedensiz varlıklar "cin"den ibaret değildir ve bazıları "Nas" ile filan harap olmazlar...Şükür ki,bize bu cinden çok daha tehlikeli varlıkların alanı yasaklanmıştır...Yine de bu varlıklar, bize yanaşan cinleri obsede ederek yaklaşmak isterler...

Guest Tir@n

Tıp dilinde uyku felci.Vücudun dolaşım sisteminin ve sindirim sisteminin yaratacağı bir durum.Ayrıca yatakta yatış pozisyonuylada alakalı.Konuya öncelikle tıpbi olarak yaklaşalım.Herşeyin altında boyut ötesi varlıklar aramak doğru bir netice ortaya çıkarmaz.Davetkar bir ortamda bulunuyorsan ya da yaşadığın ortam buna müsaitse açılmış kapıları bir kapatmayı dene.İrade gücünü korkuyu yenebilmek için kullanabilmelisin.

Guest HuRRiCaNe

Benzer bir şeyide ben yaşadım daha önce, ama ne kadar yoğun düşüncelere sahipseniz o zaman oluyor bu tür şeyler, Uyku ile uyanıklık arasında daha çok. Gündüz hangi oyuncaklarla oynamışsanız geceye de onları götürüyorsunuz. Kişi kendisi aşabiliyor.

Mantık kurallarını harekete geçirin yeter.

gece uyurken biriyle boğuşuyorum sonra kalkıyorum odamın ışığını açıyorum ışık yanmıyorsa uynamamışım demektir yanıyorsa uyanmışım...ışık yanmıosa rüyadayım diyorum yatıyorum tekrar sonra tekrar kalkıyorum kendimi uyandırmaya çalışıyorum

dünde kalktım mutfakta su içiyorum aynaya baktı ordaki elimdeki bardak gözükmüyordu gene uyanamamışım diyorum

Arkadaslar uyku felci olan biri olarak size ikisinin arasindaki farki soyleyeyim. Uyku felci norolojik bir rahasizlik ve genelde baska rahatsizliklarla beraber seyreder. Mesela benim hem uyku felcim hem de katapleksim var. Uyku felci her gece olmaz, iki gece ust uste olmaz. Genelde ayda uc kere olursa ciddi bir olaydir. Uyku felci gerceklesmen once kisi cok fazla uyku hisseder. Hani uzerimde olu topragi serilmis gibi uyudum der bazilari. Uyku felci olacagi gece bu olur kisiye ve gece olmadan gun boyunca parlak cisimler gorur etrafinda. Bu gorduklerine cin degil izotonik halusinasyon denir. Uykuya daldiktan sonra rem doneminde bilinciniz acilir. Bu donemde bir gozunuzu acabilirsiniz veya disarida olan herseyi duyarsiniz. Gercek ve gercek disi ne diye ayiramazsiniz.

Eger gozunuzu acamiyorsaniz bu uyku paralizi degildir. Aradaki farki uyku paralizi olan biri olarak ben anliyorum. His farkli, algi farkli. Felc durumu bitince uyandigimda gun boyu boyutlari farkli algiliyorum mesela. Uyku paralizi olup olmadiginiz genetik bir testle ortaya cikar. Ben cocukken cok fazla anlatmaya calistim ama herkes bana karabasan dedi. Sonra tesadufen bulundu. Benim annem doktor bu arada dusunun. Cocukken tedavi olabilirdim ama bu yas artik cok gec. Siz doktora once danisin sonra pisman olmayin.

uyku felci mi? hanı uyanıp kıpırdayamama, ona kabus basması diyorlar

uyanıyor konusamıyor bir ağırlık üstünde hareket edemiyor, bu mu?

actıgım büyü konusundaki ayetlerin suya okunup içilmesi buna da çare olabilir öyle demişti şeyh

bunlar hep anormal boyut etkileri- saglıkla alakalı olan hariç tabi