Jump to content
Guest foreverminik

Şiddetle Tavsiye Edeceğim Kolaylık Duası

Recommended Posts

evet arkdaslar bi dilek tuttum bu işim kolayca olsun diyede bu duayı okudum..umudu kesmiştik artık.ama bu duayı okumamla halloldu işim.bende buraya yazmak istedm bunu.bende inanıyorum.

Her isi kolay kilar diye okudum internette

bize bu duayı öğreten arkadaştan ve sonrasında anlamıyla katkıda bulunanlardan ve tatbik ederek tecrübelerini aktarıp kalbimizi mutmain eden arkadaşlardan Allah razı olsun aldım kaydettim benim gibi işlerinde sürekli zorluklarla karşılaşan müslümanlara yardım yolu göstermiş oldunuz...Cumanız kutlu ola!

Allah paylaşan arkadaştan ve konuya katkıda bulunan tüm arkadaşlarımdan razı olsun herkesin işi hayırlara varsın inşallah Hayırlı ve bereketli cumalar!!!!!!!

bu kısa duayı okumanız için güncel hale getirmek istedim.okuyun lütfen..

Ben bu duayı buradan öğrenmiştim ve bir çok kere tecrübe ettim...Gerçekten işe yarayan ve güzel bir dua....Konuyu açan arkadaşdan Allah razı olsun....

bende okuyorum, mucize resmen..Kuranin hangi ayeti mucize degilki

Bu Ayet-i Kerime yi abdestli veya abdestsiz her gün okumayı vird edinen, alışkanlık haline getirenin işleri yoluna girer. Tehlike bir durumla karşılaşmanız halinde, korku halinde veya sıkıştığınızda bol bol okuyunuz.. İnanamayacağınız şeylerin olduğunu göreceksiniz. Allah bütün dualarımızı kabul etsin inşallah..

Tecrübe edilmiş zikirlerdendir. Günde hiç olmazsa 7 kere okumak iyidir. V'es Selâm. Vird haline getirilen yani ( devamlı olan ) her ayetin "maksada ulaştırıcı" etkisi vardır. Birde anlık okumalar için anlık etkiler vardır. Bu iş sabr işidir. V'es Selâm.

"Sümmes Sebila Yesserahu"

Abese suresinin 20.ayetidir. Anlamı sonra ona yolu kolaylaştırdı.

Bu Ayet-i Kerime yi abdestli veya abdestsiz her gün okumayı vird edinen, alışkanlık haline getirenin işleri yoluna girer. Tehlike bir durumla karşılaşmanız halinde, korku halinde veya sıkıştığınızda bol bol okuyunuz.. İnanamayacağınız şeylerin olduğunu göreceksiniz. Allah bütün dualarımızı kabul etsin inşallah..

Tecrübe edilmiş zikirlerdendir. Günde hiç olmazsa 7 kere okumak iyidir. V'es Selâm. Vird haline getirilen yani ( devamlı olan ) her ayetin "maksada ulaştırıcı" etkisi vardır. Birde anlık okumalar için anlık etkiler vardır. Bu iş sabr işidir. V'es Selâm.

"Sümmes Sebila Yesserahu"

Abese suresinin 20.ayetidir. Anlamı sonra ona yolu kolaylaştırdı.

konu hakkındaki açıklamaların için teşekkürler kardeşim Allah razı olsun senden

konu hakkındaki açıklamaların için teşekkürler kardeşim Allah razı olsun senden

Okuyan gözlerinizin nuru artsın inşaallah,Rabbim yar ve yardımcımız,dualarımız kabul olsun kardeşim.