Jump to content
nisnue

Denendi Mutlaka Deneyin...

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar;

Ben sizinle bir şey paylaşmak istiyorum.Yapan kişilerden birebir tanık oldum ve kendim de denedim çok başarılı.Bunu sırf sevgili olarak düşünmeyin küs olup barışmayı istediğiniz herkes için uygulayabilirsiniz.

3 gün boyunca 2 rekat namaz kılıp her gün kıldığınız namaz arkasından 1 adet iri tuza (turşu yapımında kullanılan iri tuz)"Ya Kadir Ya Allah,Ya Rahman Ya Allah,Ya Rahim Ya Allah Ya Kerim Ya Allah"zikrini 100 kere okuyorsunuz.Ve saklıyorsunuz Bu işlemi tam 3 gün aynı şekilde tamamlayıp,3.günün sunda saat 11:30 gibi ocakta Kim için yapıyorsanız o kişi için dileklerinizi söyleyip yakıyorsunuz.Üzerinizdeki negatifliğe göre patlıyor hatta un ufak oluyor. sürekli yanana kadar bu dileğinizi tekrarlayın.İnanamıcaksınız.Ben kendim yaptım ve çevremde yaptırdığım kişilerde sonuç aldı.

Her şey istediğiniz gibi olsun.

• Like 2

Bunu yaptıktan sonra ne oluyor niyet ettiğiniz insan mı geliyor yada küs olduğunuz insanla barışıyor musunuz?

Bizim ailede bu küçük çocuklara nazar değmesin diye yapılır ocakta tuz yakma ama dua kısmı böyle değildi.Ne deniyor onuda hatırlamıyorum..

• Like 1

bunu ben görüşmediğim bir arkadşım için yaptım ve 2 gün sonra haber aldım ve barıştırk.bir arkadaşım sevgilisi için yaptı ve 1 gün sonra asla aramaz dediği aradı.Ben şahit oldum.:)Sanırım tuzun ocakta patlaması negatif tüm olumsuzlukları karşılıklı olarak 2 kişinin üstünden kaldırıyor ve o kötü enerji gidiyor küs,kavgalı,kırgın hiç önemli değil her şekilde yapılabilir

• Like 1

evet bu tuz bu büyü değil arkadaşım güvenin bana büyü ile uzak yakın alakası yok

Bu büyü değil. Tuz insanların üzerindeki negatif enerjiyi almak için yakılır. Hatta büyüklerim üzerlik otu ve tuzu beraber yakarlar. Nazara iyi gelir.

• Like 1