Jump to content
Sign in to follow this  
SimqEE

Diyemedim............

Recommended Posts

Diyemedim......

Kime neyi diyemediniz.diyemediklerinizi burdan söyleyin hadi:D........

• Like 1

Bir gün pıtırcıklarımdan birine vereceğim repi ciddi rep verdiğim üyelerden birine yanlışlıkla vereceğim korkusunu hep içimde taşımakla birlikte kimselere diyememenin sıkıntısı içerisindeydim. Amma velâkin bu konu derdime dermân oldu... (:

kırılma noktanı, öfkeni, tepkiselliğini, acını, sonra ;acılarını...kızgınlığını, savaşını,sevilme özlemini, sevme çabanı,hatta şeytanını bile biliyorum.bilmek marifet değil bunu da biliyorum.sen yeter ki bu tarafa gel.sen yeter ki bahane etmiş olup yaptıklarına kılıf hazırlamamış ol.sen yeter ki kurtulmak iste.aşkı derin dondurucuya kaldırıp anlayamayacağımı düşündüğün her an için sevgim günün yemeği.sen sevmesen de olur, iyileşince sevginin kaçınılmaz sonucudur seversin bunu da biliyorum.

şeytan azapta gerek, sonsuza kadar cehennemde yanacak.hem ayrıca ağlarını ören o değil; en büyük suç ve günah onun ama tek suçlu da o değil, bataklığın içinden birgün seninle konuşurkenden anlamıştım daha onun musallatın olduğunu, ama hayatta yöneliş çok önemli herşey bir anlık yönelişle başlamıyor mu, senin günahlarını yargılayacak olan ben değilim.belki tam manasıyla psikolojini de anlayamam.sadece aklın başındaysa diye bir de böyle bir taraf var diyorum.değilse zaten hiçbirşeyden sorumlu değilsin.yokluğunu şükürle farketmiyorsan...uzun lafın kısası tanışmayı şeytana değil; takdire, bunun içindeki senin ve benim payıma borçlandık.bilmediğim şu ki kendi payının arkasında durabilir misin yoksa hepsi bi yana şeytana bile pabucunu ters mi giydirdin.kendini mi kandırdın yoksa?

diyemedim hiç bir şey , heba oldu hiç oldu kuş olduu pırr...:hıh: