Jump to content
Yaraliasik

Kişinin Ahlakının Değişmesini Sağlamak

Recommended Posts

yaralı bu duanın en asgari okuma sayısını yaz barim. başımda bir sürü işe yaramayan insan var..ya ben bozulcam ya onlar düzelecek..benim için önemli olan tecrübe edildiğinde varılan sonuç önemli ,insanlar deneyimlerini yazarsa daha etkili olacak.hayırsız kök söktüren kendini heba eden ve etrafına zarar veren insan için suya okumak içirmek daha iy netice verir o kesin,birde belki resim üzerine okunabilir de sayı ne olmalı , ne kadar devam etmeli tam düzelmesi için ??

diledigin sekilde okuyabilirsin suya okunup icirilmesi daa cauk etki etmesini saglar ancak uzaginda ise resme veya onun niyetine de okuyabilirsin.Gün içinde ne kadar cok okursan o kadar daha iyidir.Vaktin var ise günlük 1000 kere oku yada daha fazla yok ise en aizndan günlük 100 kere okumalisin.

• Like 1

​oy oy kara bahtım kör talihim çok zor 1000 kere..adam edilecek kişi çok..yüreğimin yağı eridi onlardan ,kendim için okusam belki rahata ererim aklım başıma gelir herkesi olduğu gibi kabul ederim o vakit..

• Like 1

​oy oy kara bahtım kör talihim çok zor 1000 kere..adam edilecek kişi çok..yüreğimin yağı eridi onlardan ,kendim için okusam belki rahata ererim aklım başıma gelir herkesi olduğu gibi kabul ederim o vakit..

Dua bu önemsiz bir şey değil ki, sen niyetini yap o tüm kişilerin niyetine gönder ki, bence Yaraliasik konusuna karışmış gibi olmayım; ama ailenle hiç bir sorunun olmasa bile yemek yaparken bile oku, suya oku. Herşeye okunur gibi.Sürekli okuyunca,ezberlemiş olursun,bin kezi bile geçersin zannımca.

bu ayeti kerime kişinin yapisini değiştirmekte buyuk rol oynar ancak sevgisi size nazaran Allah a artacaktir bir anlamda sizin vesilenizle Allah yoluna cevirmiş olacaksiniz kişiyi bunun da sevabini hayrini Rabb im size en guzel sekliyle yasatacaktir.

yazmışın ya allah sevgisi olan kişi zaten çevresine daha duyarlı ve merhametli davranacaktır.kprk allahtan korkmayandan inş tez zamanda faydasını görürüz

Nasil niyet edecegiz acaba duaya baslamadan ?

Evdeki yemeklere toptan okuyayım.Eşim ve kızımın sakin hal içinde olması için

okudunuzmu fayda etmistir ins...

• Like 1