Jump to content
Sign in to follow this  
Sidre

Redd Şehir Şehir Dolaşıyor!

Recommended Posts

Türkiye'nin en beğenilen gruplarından Redd, Aralık ayında Türkiye’nin farklı illerinde vereceği konserlerde rock müzik severlerle buluşacak!

 

redd-sehir-sehir-dolasiyor--3840411.Jpeg

 

Ekim başından beri 18 konser veren Redd önümüzdeki günlerde de İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Kocaeli, Sakarya,Gaziantep, Marmaris, Muğla ve Fethiye’de sevenleriyle bir araya gelecek!

 

2005'ten bu yana altı stüdyo albümü, bir soundtrack albüm ve bir konser DVD'si yayınlayan ve yaptıkları her işle dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Redd, gerek müzikleri gerekse duruşlarıyla Türkiye’nin en sevilen rock müzik gruplarından biri. Geçtiğimiz yıl çıkarttıkları 6. albümleri ‘Hayat Kaçık Bir Uykudur' ile başarılı bir işe daha imza atan grup, dinleyicilerinin gönlünü bir kez daha fethetmeyi başardı.

 

Redd Aralık ayında vereceği konserlerle Türkiye’nin farklı illerindeki rock müzik severlerle buluşacak: 3 Aralık’ta Kocaeli Sabancı kültür Merkezi’nde, 4 Aralık’ta Sakarya Radio Pub’da, 5 Aralık’ta Ankara IF Performance Hall’da, 11 Aralık’ta Gaziantep Hayal Kahvesi’nde, 13 Aralık’ta Adana Pick-Up’ta, 14 Aralık’ta İzmir Hayal Kahvesi’nde, 20 Aralık’ta Fethiye Vale Bistro’da, 21 Aralık’ta İstanbul Jolly Joker Balans’ta, 27 Aralık’ta Muğla Playback Performance Bar’da, 28 Aralık’ta Marmaris Budha Bar’da Redd konserlerini kaçırmayın!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...