Jump to content
Melâl

Bağ Kesme Çalışması

Recommended Posts

Bag kesme çalışmalarınızda özellikle baba ile çalışmalarınızda : BABA: Bolluk & bereket, rızk ve para ... ANNE: Duygusal hayat, yaratım, sevgi ve şefkat kapısıdır ..

1.Sakin bir yerde rahat bir pozisyonda oturarak gozlerinizi kapayin.Burundan nefes alip burundan vererek rahatlayin ve karsiniza ...

1. Anne\Baba nizi alin. Onun varligini imgeleyin ve seni seviyorum anne\ baba 3 kez soyleyin karsinizdaki kisinin size gulumsedigini gorun ve davam edin

2.Su an su dakika itibariyle bana yasatmis oldugun tum olaylari kabul ediyorum 3 kez seni seviyorum

Derin nefes devam

3. Su an su dakika itibariyle yasatmis oldugun tum olaylardaki yukleri su dakika itibariyle omuzlarimdan serbest birakiyorum. 3 kez

4. aranizda mesafe birakarak onun gobek deliginden kendi gobek deliginize bagli sari altin rengi bir kordonun bagli oldugunu gorun bu kordonu makasla 3 parcaya kesin ve anne\baba gulumseyerek onu sevdiginizi soyleyin.

Duygusal ve ruhsal yuklerinizi birakin arinin. Bag kesmeyi hayatinizdaki hastalik,is,arkadas,hukuksal dava,para,esya, korkulariniz, yemek bile olabilir sizi rahatsiz eden her ne varsa uygulayabilirsiniz

• Like 1

niçin babayla bağı kesiyoz ki ?? kordon kesme anlamında mı ,bir sürü adı var galiba buda onlardan biri ..özgür olmak başarılı olmak ve babadan gelen negatif davranış ve eylemleri kopartmak maksat dimi..

Melal bunun başarı para ve bolluk için olanı da bekliyoruz..net üzerinde çok var ama yetersiz..

• Like 1

Şanaacıgım bu çalışmada maddi sıkıntıda olan birinin para ile olan sorunlarından kurtulması imgelendiği için ve baba parayı temsil ettiği için sembolik olarak bu bağı kesiyoruz. Bolluk bereket konusunda bağ kesme calışması yapamayız çünkü onlarla bağlarımızı kuvvetlendirmeliyiz, belki de yeni bağlar kurmalıyız :)

Bu konuda bir çalışmayı paylaşırım tabiki.

okey canım..bolluk bereket için tabi ki bağ kesemeyiz, o içerden yani kişinin bünyesinde ve beyninden kaynaklanıyor..bul kolay olan anlatımı biz uygulayalım Melalcim...

çok faydalı bir paylaşım. çok mantıklı. insanların bütün ömürleri o hatıralarla geçiyor ne yazık ki.

Bana iyi şeyler oluyor.epeydir bazı konularda çalışıyordum ve en güzeli emeklerimin karşılığını almaya başlamış oldum, ruhsal gelişimimde epey yol kaydettim ve maddi kazanca dönüştü değişim harika..:)