Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

göruceksin sen bu yasin i uygula bak göruceksin yada sana söledikleirmi uygula olucak Rabbim sana göstericek onun yuznu kalben iste eyterki inan buna

--------------------

Arkadasşlar özelden msj atip konu hakkinda yardim almak isteynelr soranlar edenler burdan yazin ki konu guncel kalsin herkes görup faydalansin gözden kacmasin yine sorun özelden de ama en aizndan yorum yazarak konuyu guncel tutalim lutfen herkes faydalansin istiyorum Allah razi olsun hepnizden

arkadaşlar rica ediyorum önemle lutfen özelden msj atin ama burayada yorum yapinki konu guncel kalip herkes faydalnasin gerilere dogru akip gitmesin konu..:(

Guest benny

zate içmden hep 41 yasın okumak vardı okuycam,ama ben çok dua ettım herseyı,artık sadeceya vedud ya mukaddım okuyordun onunla beraber yanı esmayla bırlıkte sorun olmaz sanrım

Guest şirinecik

bence de bu gün başlamak çok güzel olur arefe günü ama işlerim var 41 yasinle başlamak istiyorum bu gün başlarsam bitiremem bayramdan sonraya kalacak.

Guest yağmur damlası

ya ben nedense ümitsizliğe kapıldım bugün ağlıyorum şimdi onsuz bir bayram geçirecem ya arefe günü gezerdik nişanlımla ama yok artık bugün 12de işi bırakacaklardı ve tam 12 de balkona oturdum onu bir kerecik olsa görmek için ama geçmedi ya geçmedi çok seviyorum onu ya dönmeyecek biliyorum cok üzgünüm

Guest çiğdem_8106

yaşar abicim her gün 7 kez okuyun demişsin ya.her gün artırarak okusak olur mu verdiğin sayılar doğrultusunda?

Allah razı olsun Allah gönlündeki muradın neyse versin inşallah abicim

Guest mahra

peki uygulamayı işe girmek için niyetlenip okusak olurmu?

zate içmden hep 41 yasın okumak vardı okuycam,ama ben çok dua ettım herseyı,artık sadeceya vedud ya mukaddım okuyordun onunla beraber yanı esmayla bırlıkte sorun olmaz sanrım

eger niyetin sevdignin dönmesi icin olacaksa ya vedud ile ya mukaddim i cekme esmalari birak onlarin yerine besmele cek sayisizca Allah dualairni kabul etsin

--------------------

Aslında bugün ramazan arefesi.çok özel bir gün.bugün de başlayabiliriz aslında

Evet bugun özel birgun bugunde cok sevap kazanirsiniz ama istedigni her vakit okuyabilirsiniz Allah dualairnizi kabul etsin özel msjina gec cvp verdigim icin beni bagisla özür dilerim hakkını helal et

--------------------

güncel güncel

Allah razi olsun mery kardesim

--------------------

bence de bu gün başlamak çok güzel olur arefe günü ama işlerim var 41 yasinle başlamak istiyorum bu gün başlarsam bitiremem bayramdan sonraya kalacak.

Azim et gun icinde oturu okur basarirsin neden bitiremicem diye dusnuyorsun ben cok kisi gördum diyalarki 1 yasin 1 saatte okuyorum ee sen bi basla bak o yasin kac dakikaya dusuyor azimle oku israr istikrarla oku en fazla 5 6 saatinizi alir arada dinlendignizi dusunuerek söyluyorum ki rabbim insallaha vesile der de onu ezberlersiniz hepiniz

--------------------

ya ben nedense ümitsizliğe kapıldım bugün ağlıyorum şimdi onsuz bir bayram geçirecem ya arefe günü gezerdik nişanlımla ama yok artık bugün 12de işi bırakacaklardı ve tam 12 de balkona oturdum onu bir kerecik olsa görmek için ama geçmedi ya geçmedi çok seviyorum onu ya dönmeyecek biliyorum cok üzgünüm

Olumsuzluk umitsizlik bunlar seytanin oyunudur vesvesedir bu sekilde yapma ki okudugun yasin zarar görmesin dusunki yasin ile dua ediosun demesmi bu kul bu insan beni adina alarak dua etti daha ben rabbime bile ulasamadan o aglamaya huzne boguldu sen yasini rabbime sevinclemi yollamak istersin yoksa huzunle mi...?kurtulun olumsuzluklardan inanin azim edin guvenerek okuyun

--------------------

yaşar abicim her gün 7 kez okuyun demişsin ya.her gün artırarak okusak olur mu verdiğin sayılar doğrultusunda?

Allah razı olsun Allah gönlündeki muradın neyse versin inşallah abicim

Ne akdar cok artirirsan sevabi sanadair dilegni hizlandirmis olursun gunde 41 oku 21 oku 11 oku 7 oku ama ilk baslangicin guclu olsun ilk 41 ile basla daha sonraki gunler okuyabilirsin okuayabildigin kadar faz la oku 21 degil 25 oku 41 deigil 45 oku yeterki bolca oku dualarin kabul olsun sadece duaniz kabul oldugunda azaltrak birak biranda birakip ksuturme Allah dualairnizi kabul etsin Allah razi olsun hepinizden

--------------------

peki uygulamayı işe girmek için niyetlenip okusak olurmu?

Her ne dilegin ne niyetin icin yaparsan olur yeterki hayr için yap şer için uygulama

--------------------

hepinizin dualarini rabbim kabul etsin hepinizden Allah binlerce kez razi olsun gunahalrinizi bagislasin Amin..

Guest beliz

ben mubin ile okunanını yaptım dün gece , içten ve inanarak okudum , gece rüyamda giden sevgilimi gördüm öyle içten öyle sıkı sarılmıştıki sanki gerçekten yanımda gibiydi 41 yasin ile devam edeceğim , yaraliasik allah razı olsun ve

hepinizin duaları kabul olsun inşallah