Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

Mubin duasi farklidir onu bilerek paylasmadim yani o biraz isteksizlestirir okuyani önce herkes yasine bir liassin gönulleri kalpleri huzurla doldsun içiniz feraha rahata kavussun kalpleriniz göruceksiniz bakin neler yasicaklairnizi hissedecekelrinizi.Allah sizlerdende razi olsun su an öyle buyuk bir pişmanlik duyuorumki bu mubarek duayi neden ramazan basinda paylasmadim da sonunu bekledim diye :(:(:(:( gözumden yaş akıyor bunca insani mubarek ayda yasin okutmak kendi sevaplarina ulastirtmak dualarinin kabul olmasini saglamak vardi mubarek bir aydi bu gece ugurlamak icin yasin hatmimi var Allah hepnizden razi olsun arkadaslar dilekleirniz dualariniz kabul olsun gunahalriniz affolsun

Guest beliz
Mubin duasi farklidir onu bilerek paylasmadim yani o biraz isteksizlestirir okuyani önce herkes yasine bir liassin gönulleri kalpleri huzurla doldsun içiniz feraha rahata kavussun kalpleriniz göruceksiniz bakin neler yasicaklairnizi hissedecekelrinizi.Allah sizlerdende razi olsun su an öyle buyuk bir pişmanlik duyuorumki bu mubarek duayi neden ramazan basinda paylasmadim da sonunu bekledim diye :(:(:(:( gözumden yaş akıyor bunca insani mubarek ayda yasin okutmak kendi sevaplarina ulastirtmak dualarinin kabul olmasini saglamak vardi mubarek bir aydi bu gece ugurlamak icin yasin hatmimi var Allah hepnizden razi olsun arkadaslar dilekleirniz dualariniz kabul olsun gunahalriniz affolsun

haklısın normalde 2 ye kadar yatmayan ben dün gece dua sırasında daha saat 1 bile değilken uyku bastırdı ama yılmadan ve isteyerek devam ettim bitirdim. Üzülme geç kalmış sayılmazsın çünkü benim gibi çoğu üye emnimki bu gece arefe günü ramazanın son günü hangi duaları etsem diye forumda araştırmalar yapacak ve görecektir bu paylaşımı

olsun be arakdasim keske daha erken paylassaydim :( Allah dualairni kabul etsin seytan oyun eder uyku verir siga caniniz ceker vs vesvese ettirir cunku dua etmenizi engellemek siter gecen bir video izledim cok esprili bir hoca idi adamin söyledigi bir sey vardi cennete girmek bedava ama cehenneme girmek parali bu lafi evet dogruydu cunku yaptigmiz her yanlista örnek evriyorum diyelimki alkol iciyosunuz buna para veriyorsunuz ya namaz kilarken ayda camiye gittginizde?bunlar bedava ama cehennem icin hem maddi hem manevi zarar göruyoruz o hocanin videosunu bulursam yeniden fatih altaylida cikmisti cok epsirli bir adam cok gulmsutum ama dogru söze ne denir..biz kendi kendimizi yakiyoruz resmen bende ayniym kimse yanlis dusunmesin bende sizin gibiyim :)

Guest beliz

cübbeli ahmet hocayı diyorsun izlemiştim Fatih Altaylı da evet komik bi adam

evet şeytan oyun ediyor çoğu zaman ve bu oyuna gelmemek bizim elimizde internette saatlerce takılıyoruz mesela msn vs hiç birşey olmuyorken yine internetteyken bilmediğimiz bir duaya rastlayıp okumaya başladığımızda hemen gözlerimiz karıncalanıyor yılmaksızın allaha sğınıp devam edelim dualarımıza

bilmiyorum kim oldugunuda cok iyi bir adamdi acaip hosuma gitti ne akdar dogru konustu etti cok sevdim esprilerle nasilda bir yandan Allah i anlatmaya gunahi sevabi dualari analtmaya calisti ne kadar guzel bir yol secmis hersey seytanin oyunu seytanin amaci gunaha itmek Allah tan uzak tutmak degil mi :)hepimiz ayniyiz ben belki sizlerden daha beterim :D

Guest black_butterfly

öncelikle paylaşım için dualar...ayrıca hiç birşey için geç değildir...herşeyin bir olma wakti waktir...bende 2 gün önce gördüğümde heyecanlandım...fakat kısmet bu akşamaymış...birazdan bende hayırlısıyla başlayacağım okumalar...we niyetim 41 yasini sabaha kadarda olsa okuyup bitirmek...yalnız ufacık bir sorum olacak...arada ihtiyaç molası werebilirmiyiz...su yemek yada malum ihtiyaçlar için...!_?

Guest yağmur damlası

Olumsuzluk umitsizlik bunlar seytanin oyunudur vesvesedir bu sekilde yapma ki okudugun yasin zarar görmesin dusunki yasin ile dua ediosun demesmi bu kul bu insan beni adina alarak dua etti daha ben rabbime bile ulasamadan o aglamaya huzne boguldu sen yasini rabbime sevinclemi yollamak istersin yoksa huzunle mi...?kurtulun olumsuzluklardan inanin azim edin guvenerek okuyun

--------------------

sağol yaralıaşik arkadaşım ama bugün gerçekten çok kötüyüm delircektim sabahleyin bu akşam dayanamayıp orda olmadığını bildiğim halde arabayla işyerinnin önünden geçtim sanki o orda varmış gibi şirket arabalarına baktım o içindeymiş gibi anlamıyorum ben onu bukadar çok severken o nasıl bir başkasıyla olabiliyor anlamyıroum ya çok mu çirkinim çok mu kötüyüm kendimde suç arıyorum artık bazen yeter ölmek istiyorum onsuz yaşayyamıyorum diye kulaklarımı kapatıp bağırmak istiyorum çok özledim rabbimden sabır istiyorum yoruldum artık şu mübarek arefe gününde rabbim sabır versin bana ve en kısa sürede yasini şerifi yapcam arkadaşım inşallah artık içimi onun dönmeyeceği hissi kapladı ailemde zaten bitti unut gitsin dönsede kabul edilmez bişey diyip duruyorlar hatta babam baskı yapcakmış ona beni cabucak boşaması için allahım bir yol göster bana şu mübarek arefe günü sabahtan beri bir mesaj bekledim bi tlf ama yok dönmeyecek unutmuş demekki beni yarın bayram ya küsler barışır ya ama biz gene ayrıyız bir bayram nişanlımdan sevdiğimden ayrı gircem buruk şekilde seni seviyorum aydınım iyi bayramlar aşkım

Allah razi olsun böyle bir güzel duayi bizlerle paylastigin icin rabbim tüm kardeslerimin dualarini kabul buyursun ..

tskler yarali asik :)

Guest ...Günesin Batisi...

evet tesekürler...hem bu güzel duayi paylasdigin icin, hemde bana yardim ettigin icin allah razi olsun...tüm dualarini kabul etsin...

öncelikle paylaşım için dualar...ayrıca hiç birşey için geç değildir...herşeyin bir olma wakti waktir...bende 2 gün önce gördüğümde heyecanlandım...fakat kısmet bu akşamaymış...birazdan bende hayırlısıyla başlayacağım okumalar...we niyetim 41 yasini sabaha kadarda olsa okuyup bitirmek...yalnız ufacık bir sorum olacak...arada ihtiyaç molası werebilirmiyiz...su yemek yada malum ihtiyaçlar için...!_?

tabiki arkadasim aalrda dinlenebilirsin sadece arayi cok uzatma :) Allah kabul etsin simdiden

--------------------

Olumsuzluk umitsizlik bunlar seytanin oyunudur vesvesedir bu sekilde yapma ki okudugun yasin zarar görmesin dusunki yasin ile dua ediosun demesmi bu kul bu insan beni adina alarak dua etti daha ben rabbime bile ulasamadan o aglamaya huzne boguldu sen yasini rabbime sevinclemi yollamak istersin yoksa huzunle mi...?kurtulun olumsuzluklardan inanin azim edin guvenerek okuyun

--------------------

sağol yaralıaşik arkadaşım ama bugün gerçekten çok kötüyüm delircektim sabahleyin bu akşam dayanamayıp orda olmadığını bildiğim halde arabayla işyerinnin önünden geçtim sanki o orda varmış gibi şirket arabalarına baktım o içindeymiş gibi anlamıyorum ben onu bukadar çok severken o nasıl bir başkasıyla olabiliyor anlamyıroum ya çok mu çirkinim çok mu kötüyüm kendimde suç arıyorum artık bazen yeter ölmek istiyorum onsuz yaşayyamıyorum diye kulaklarımı kapatıp bağırmak istiyorum çok özledim rabbimden sabır istiyorum yoruldum artık şu mübarek arefe gününde rabbim sabır versin bana ve en kısa sürede yasini şerifi yapcam arkadaşım inşallah artık içimi onun dönmeyeceği hissi kapladı ailemde zaten bitti unut gitsin dönsede kabul edilmez bişey diyip duruyorlar hatta babam baskı yapcakmış ona beni cabucak boşaması için allahım bir yol göster bana şu mübarek arefe günü sabahtan beri bir mesaj bekledim bi tlf ama yok dönmeyecek unutmuş demekki beni yarın bayram ya küsler barışır ya ama biz gene ayrıyız bir bayram nişanlımdan sevdiğimden ayrı gircem buruk şekilde seni seviyorum aydınım iyi bayramlar aşkım

olumsuz dusunme kurtar kendini olumsuzlukalrdan tamam bunlar kolay degil zor ama bak dua ediosun dualara sigin Allah a sigin onun avrligi ile olumsuzluklari vesveseleri def et kurtul bunlar seytnain oyunu Allah dualairni kabule tsin ayrdimcin olsun

--------------------

güncel güncel

Allah razi olsun..

--------------------

Allah razi olsun böyle bir güzel duayi bizlerle paylastigin icin rabbim tüm kardeslerimin dualarini kabul buyursun ..

tskler yarali asik :)

Amin...Binlerce kez Amin Allah sizlerden razi olsun dualnirniz kabul olsun..

--------------------

evet tesekürler...hem bu güzel duayi paylasdigin icin, hemde bana yardim ettigin icin allah razi olsun...tüm dualarini kabul etsin...

Amin benim dualarim sizlerin dualarinin kabul olmasi niytine kendim icin ettigim sitedigim pek bisi yok Allah sizleirn dualairni kabul etsin Allah hepnizden razi olsun.