Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

bu sorunun cevabını vereyim

ilk gün 7-11-21-41 hangisini okuduysan eğer her seferinde peygamberimize ve tüm ölmüşlerimize hediye ediyorsun,sonuncuyu da hediye edip dile diliyorsun bitirdiğinde yine 2 yada 4 rekat namaz kılıyorsun

ertesi günler de yine 7-11-21-41 hangisine gücün yeterse başta ve sonda 2 yada 4 rekat namaz kılıp yine okuyorsun

bugün 11 okuyabildiysen yarın 11 okuycaksın şartı yok,7 okursun yada 21 hangisine gücün yeterse:)

Allah razi olsun insallah yarin baslicam ben simdi anladigim sekilde yazayim siz yanlisim varsa duzeltinlutfen

ilk olarak 2 veya 4 rekat hacet namazi kiliyorum ve sonra 7 21 veya 41 yasin okuyorum ama her okuyusta efendimizin ruhuna hediye ediyorum ve okudum sayi bittikten sonra dilegimi soyluyorum ertsi gunu

gene yasin okuyorum ama burda anlamadigim bir sey var ilk gun 41 tane okuduysam her gunmu 41 okumalayim yoksa ilk gun 41 diger gunler ise 7 21 41 hangisine gucum yeterse dilegim kabul ona kadar okuyorum ve deger gunlerde baslarken hacet namazi ve bitirrikende hacet namazi kiliyorum hepsi bu sanirim

bu sorunun cevabını vereyim

ilk gün 7-11-21-41 hangisini okuduysan eğer her seferinde peygamberimize ve tüm ölmüşlerimize hediye ediyorsun,sonuncuyu da hediye edip dile diliyorsun bitirdiğinde yine 2 yada 4 rekat namaz kılıyorsun

ertesi günler de yine 7-11-21-41 hangisine gücün yeterse başta ve sonda 2 yada 4 rekat namaz kılıp yine okuyorsun

bugün 11 okuyabildiysen yarın 11 okuycaksın şartı yok,7 okursun yada 21 hangisine gücün yeterse:)

anladim cok tesekkur ederim rabbim senden ebeden razi olsun..bazen 7 21 41 okunmasi cok guzel cunki insanin her gun vakti olmuya biliyor her gun farkli sayilarda olmasi cok guzel ama gucum yeterse ve her gun vakit bulursam 41 okurum insallah..yanliz namaz kildiktan sonrada ne duamizi ediyormuyuz

namazını kılıp Allahım okumuş olduğum yasini şerifleri dergahı izzetinde kabul eyle dileğimi hayırlısıyla ikram eyle diye dua edebilirsin:)

incim başladığımda perşembe değildi:)uygun olduğun bir günde başlayabilirsin:)

bunu sadece perşembe günleri okumak gerekmiyordu degilmi?

bende okdum yasinin gücüne zaten hep inanrdım çok şükür kabul oldu sevgilim döndü 2 gün sonra hemde çok yumuşamış bi şekilde kesinlikle okumanızı tavsiye ederim gerçekten çok kuvvetli...

Suanda halen bir sonuc yok bilmiyorum belkide hayirli degildir bu yuzden halen gerceklesmiyor ama eger olursa yazarim cunki bende persembe gunu basladim yani daha yeni 41 defa okudum 3,5 saat surdu