Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

bir sorum olacaktı naçizane...acaba iki niyet için "ayrı ayrı" yapılabilir mi? (mesela bugün biri için başlasam yarın da başka bir niyet için ) sonraki günlerde de biri için 7 diğeri için de 7 tane ayrı ayrı bir okuma yapılabilir mi ? günde 14 okuma olarak?

iki niyetini tek duada birleştirbilirsin istersende dediğin gibi yapabilirsin

bir sorum olacaktı naçizane...acaba iki niyet için "ayrı ayrı" yapılabilir mi? (mesela bugün biri için başlasam yarın da başka bir niyet için ) sonraki günlerde de biri için 7 diğeri için de 7 tane ayrı ayrı bir okuma yapılabilir mi ? günde 14 okuma olarak?
  • Like 1

teşekkür ederim. ben artık kendimi aşmış derecede sürekli okuyorum ama henüz bir kıpırtı yok zamanı daha değil sanrım. duası kabul olan isteklerine hayırlısıyla kavuşanlar lütfen yazsın. lütfen. gerçekten umut ışığı oluyor. yürekleniyoruz...

daha önce okuduğumu ve etkisini gördüğümü yazmıştım,duada sabırsız olmamak lazım ;)

teşekkür ederim. ben artık kendimi aşmış derecede sürekli okuyorum ama henüz bir kıpırtı yok zamanı daha değil sanrım. duası kabul olan isteklerine hayırlısıyla kavuşanlar lütfen yazsın. lütfen. gerçekten umut ışığı oluyor. yürekleniyoruz...

allah razı olsun arkadaşım gun ıçınde 41 okumaya gayret gösterıcem kuçuk çoçuğum var çunku 1 hafta okurum sonra sayısısnı azalıtırım allah razı olsun malum oğlum kuçuk ve bakanı yok benden başka sen 41 daha makbul dedın dıye 41 ıle başlıcam allahın iznınle

evet çok haklısınız, Allah bu sınavları aşma gücü versin herkese. İnsanoğlu işte arada umutsuzluğa düşüyor; hele ki benim gibi dua ettikçe işler sarpa sardıkça insan ne yapacağımı şaşırıyor. son umudum Yasin-i Şerif oldu.

• Like 1

bende ilk gun 41 okudum bazen agirlik basti ama o esnada kalip abdesttimi tazeliyordum varya oyle cok iyi geliyorduki anlatamam yeni abdest alip okudukca sanki enerjiyle doluyordum..ertesi gunu 21 okudum sonralari rahatsizlandim 7 defa okudum ama kendie geleyim bende en az 7 gun 41 , sonra yine 7 gun 21,sonra hep 11 okumaya baslicam rabbimin izniyle rabbim okuyan herkeze guc kuvvet ihsan eylesin Amiin

rabbim tez vakite gonlumuzdeki hakkimizda hayirli eylesin hakkimizda hayirli olani gonlumuze razi eylesi Amiiiin

evet çok haklısınız, Allah bu sınavları aşma gücü versin herkese. İnsanoğlu işte arada umutsuzluğa düşüyor; hele ki benim gibi dua ettikçe işler sarpa sardıkça insan ne yapacağımı şaşırıyor. son umudum Yasin-i Şerif oldu.

sabir inan sabir bende inanin suan zor donemlerden geciyorum ve inan nasil dua edecegimi bilmiyorum artik rabbim benim icin herseyin hayirlisi eyle diyorum baska bir sey diyemiyorum insan hic nasil dua edecegini rabbime nasil el acacagini bilmezmi ama ben suanda artik nasil dua edecegimi bile bilmiyorum :(