Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

hay massallah okadar seyi nasl yazdin yarali okurken bile zorlandim :)

neyse benim bir sorum olucak güzel kardesim diyelim bu gece 11 tane okuduk yarin aksam 21 okusak olurmu yoksa ayni sayidami kalcaz :)

cevabin icin simdiden tsk ederim uykum geldi uyuma gidiom:D

Valla döktum içimi gaza geldim ne biliym bende anlamadim :D arkadasim ben orda 7 11 21 dedim sayilari belirtmekteki amacim ki keske 7 yi yazmsaymisim diyorum icimden ne kadar cok okursaniz 1.si sevabini kazanirsiniz yasin okumanin bu sizi manen guclendirir 2.si ne akdar cok okursaniz o akdar fazla duanizi niyetinizi guclendirmis olursunuz illa 7 11 21 41 okumaniza gerek yok 100 oku 21 yerine 25 oku 7 yerine 17 oku bunun bana bi yarari varmi yok bunun ayrari sana :) sen icinden 1000 tane geliosa otur bintane oku :) ama 7 nin altina dusurme :D zayiflamasin duan cok oku ki guclensin hem sen o huzura eris guclen hem dualarin guclensin...hemde yasini andigin icin yasin sevinsin

Saol tsk ederim cevabin icin ay onu bende biliyorumda dedim soruyum neolur neolmaz dimi:D allah razi olsun hayirli geceler hayirli bayramlar herkeze rabbim dualarinizni isik hiziyla kabul etsin insaallah aminnnnnn aminnn

ben dewam ediyorum hala biraz ağır gidiyor sebebini anlamadım çokda ara wermedim halbuki ama ağır gidiyor işte :(((( daha yeni 25 oldu bitirene kadar dewam allahın iziniyle...içimden bi yandan da allahım güç wer diye dua ediyorum (biraz başım ağrıyor oda olmasa sanki daha kolay olacak)

ee agir gidicekk basin agricak kalbine vesvese giricek acep acaba mi ? okurken bi önceki okumamda burayi sanki atlamisim gibi diceksin ? bunlari yapan kiim sence ? :) mubarek arefe gecesin de seytanin oyunu onun vesveseleri iste :) bak saat kacta basladin hay mubarek 25 olmus ne akdar guzel ya ne kalmis sunun surasinda 41 e ben snein yerinde olsam bu gazla 41 degil 50 yaparim 60 yaparim :))) önemli olan ne akdar cabuk okumaniz yada yavas okumaniz degil onu okumak icin azmetmeniz aizmli istikrarli sabirli okumaniz...yoksa ben yasini 5 dakikada okurum :) 1 saatte 12 yasin okurum 10 satte 120 yasin yapar yanlis hesaplmis olabilirim ama 5 dk da okudugum yasin sizce ne kadar dogru okunmus olurki :) 5 dk da okuyacagima 1 satte okuyayim binkat daha iyi benim icin tane tane onu anlayarak hissederek o huzura eriserek okumak ..1 hafta sonra hepiniz diceksinizki bana icimiz huzurla doluo kipir kipirim dickeisniz bunu dicek olanlar kalben isteyrek aizmle okuyanalr olucaktir..

--------------------

Saol tsk ederim cevabin icin ay onu bende biliyorumda dedim soruyum neolur neolmaz dimi:D allah razi olsun hayirli geceler hayirli bayramlar herkeze rabbim dualarinizni isik hiziyla kabul etsin insaallah aminnnnnn aminnn

Seninde Dualarin kabul olsun Allah senden de razi olsun sanada hayilir geceler hayirli bayramlar..kendine guven inan duayi fazla okumanin yarari sizleredir manevi acidan guclenirsiniz sizler havasci degilsiniz ki bir duayi su akdar okununca basimiza su gelirmis aman ben o duayi okadar okumiym demeyin kuyabildigniz kadar cok okuyun ben 41 dedim siz daha fazla okuyun ertesi gunler icin rahat okuyasiniz sıkılmayasiniz diye 7 ayzdim siz daha fazla okuyun

Guest black_butterfly

aynen dediğin gibi oluyor walla birebir çok doğru tahminler...gerçekten bende hızlı okumayı sewmediğim için mümkün mertebe hem anlayabileceğim hızda we ses tonuyla okumaya çalışıyorum (arapçla bilmiyorum ama bazen hissediyorum işte sanki) az önce kitaba bakarken resmen gözlerim kaydı hani şu 3 boyutlu şaşı bak şaşır resimler war ya onlar gibi oluyorum ara ara :))

aynen dediğin gibi oluyor walla birebir çok doğru tahminler...gerçekten bende hızlı okumayı sewmediğim için mümkün mertebe hem anlayabileceğim hızda we ses tonuyla okumaya çalışıyorum (arapçla bilmiyorum ama bazen hissediyorum işte sanki) az önce kitaba bakarken resmen gözlerim kaydı hani şu 3 boyutlu şaşı bak şaşır resimler war ya onlar gibi oluyorum ara ara :))

seytan simdi senin icin ne oyunlar cevirmeyi planliodur :) o yasini sana okutmamak dua ettirmemek icin :) azminin sonucunu mutlaka alicaksindir buna inan okumaya devame t Rabbim dualarini kabul etsin aklin karistiginda ara ver besmele salavat cek sonra devam et :) seytan senle degil sen seytanla oyna bu sekilde :)

Guest black_butterfly

30 oldu nihayet ihtiyaç molası werdim :)

Guest black_butterfly

ezana kadar yetiştirmek istedim ama olmadı 33 :((

Guest black_butterfly

yetişmedi okundu burda ezan ! :(