Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

Bende namazlardan sonra yasin okuyordum yaraliasik,peki diğer yanına verdiğin dualar etkisini daha mı artırır ne olur?

arkadasa yazdigim dualar namazlardan sonra oknmasi gerekenlerden bazilaridir tabikide manevi olara etki artaracaktir dilekleriniz icinde hizlandirmiş olursunuz.Ama bu sadece namazlardan sonra okudugunuz yasin icin gecerli.41 yasinle birlikte okumaniz icin degil.

Peki her gün 7 taneyi yapamaYan bir hafta icinde yada her hafta yada 2 3 güne bir 41 yasin yada 70 tane okuyabilirmi?? Cünki ben hergün 7 tane okuyamiyorum isin yorgunlugu kafa dinlenmdince kendimi veremiyorum okumaya...

Peki her gün 7 taneyi yapamaYan bir hafta icinde yada her hafta yada 2 3 güne bir 41 yasin yada 70 tane okuyabilirmi?? Cünki ben hergün 7 tane okuyamiyorum isin yorgunlugu kafa dinlenmdince kendimi veremiyorum okumaya...

tabikide okunur dedigin sekilde en azindan her hafta yada 2 3 gunde 1 41 veya 70 yasin okuman gunde 7 yasin okumandan daha etkili olacaktir emin ol.Çünkü ne adar cok okursan o kadar cok dilegini dile getirmiş azmini de kanitlamiş olursun.Ama gunde 7 yasn okuyamayip 2 3 gunde 1 41 veya 70 i nasil okuyacaksin ? :)

bu arada bugun 1 arkadas 3 kişinin maddi sorunlari icin okumus 41 yasini ve 3 ununde maddi sorunlari hallolmuş çok şükür..:) yani dilekleri kabul olmuş şükürler olsun.

Ben de okudumm :) 41 yasin okumuslar denilince ooo derdim eskiden :) ama inanın her okuyusta huzur buluyor insanin içi :) Gözünüzde büyütmeden başlayın arkadaşlar 2,5 3 saat sürüyor inşallah dileklerimiz Rabbimin rızası ve izniyle kabul olunur...Bizimle değerli bilgilerinizi paylştığınız için Yaraliasik Allah sizden razı olsun Rabbim gönlünüzü hayatınızı hep ferah kılsın.

• Like 1

s.a ara arada olsa ne zaman niyetlensem 41 yasini 3 saatte okurum fakat kısmet olmadı hiç diğer günler duam kabul olana kadar okumak..

s.a ara arada olsa ne zaman niyetlensem 41 yasini 3 saatte okurum fakat kısmet olmadı hiç diğer günler duam kabul olana kadar okumak..

Önemli olan 41 i okumus olman en azindan bi gayret azim caba göstermişssin... :)

• Like 1

Önemli olan 41 i okumus olman en azindan bi gayret azim caba göstermişssin... :)

haklısınız en azından niyet edip okumuşum devamını getimeyi unutturum çoğu zaman şükür rabbime azda olsa ellerimi geri çevirmez..

merhaba

benim bir konuda sorum olacaktı,çok istediğim bir dileğim var daha önceden başladığım dualarım var aynı dilek için tıpkı bu yasin duası gibi, şimdi aynı dileğim için hem o dualarımı okuyup hem de bunu okusam olmaz mı? başka dua okunmayacak demişiniz ama