Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

Ben karşılıksız sevdim birini. Onun beni araması için okuyabilir miyim?

hakkınızda hayırlısını isteyerek okuya bilirsiniz..

yasini şerifi okurken en önemli nokta hayırlısını istemektir cunku bu uygulama gucludur ve inat ve hırsla o insan benim olcak modunda okuyup evlenirseniz sayet cok uzun bir dönem evlilignizde hayr yuzu görmeniz zor olur oyuzden de herzaman hayırlısı diyerek duanizi yaparak okuyun.

bahtiyar akrdesim seni sevdim sen bana özelden msn adresini belirt Allah buyuktur..dualar her kapiyi acar sen bana hele bi ulas bakalim :)

--------------------

olur neden olmasin gunduz basliyacaksan ayni anda bitirmen daha makbu olur bana kalirsa ama sne bilirsin kalben oku Allah rizasi icin oku yasin okurken aklin kalbin ivir zivir seyelrde olamsin yeterki :) Allah seismizi duyar cvp vericektir bir skeilde

yaralıasık bahtiyar kardese söyledigin formülü banada söylermisin lütfennnn Allah rızası için ....

Istedigimiz sey gercek olmasa da Allah rizasi icin yapalim inşallah Allah bana da baslamayi ve bitirmeyi nasip eder Allah hepinizden razi olsun :)

benim bir sorum olacak yaralı aşıka ???

Buyrun ...?

yaralıasık bahtiyar kardese söyledigin formülü banada söylermisin lütfennnn Allah rızası için ....

formul vermedim özelden sohbet ettik o bu duayı okudu zaten

Istedigimiz sey gercek olmasa da Allah rizasi icin yapalim inşallah Allah bana da baslamayi ve bitirmeyi nasip eder Allah hepinizden razi olsun :)

Amin cümlemizden.

41 tane yasin'i bir gunde okusak, ardindan dilegimiz olana dek 7 kere okusak olur mu?

Sorumun cevabi ilk sayfadaymis ozur diliyorum.

• Like 1

Bende basladim yasin suresine bugun 9 gun oldu ve ilk 3 gun 41 okumustum simdi 7 taneyle devam ediyorum

acil çözülmesi gereken bir işim için ben günde 41 yasin okuyordum.Amacım 500 yasine tamamlamakdı.Sabahdan Akşama kadar nerdeyse her dakika okuyordum.Onuncu günün gecesiydi korku filimlerinde olduğu gibi bir olay yaşadık ev halkıyla beraber yaşadık çoluk çocuk tek başıma olsam hayal derim ama ailecekdik.Sanki camlara sokak kapısına gerilip gerilip vuruluyordu sanki fırtına çıkmışda rüzgar evin içinden geçmek istiyordu kapıların arkasına koltukları dayadık evin elektrikleri gitti apartmanda ışık var sadece bizim dairede yoktu.Kapının deliğinden bakıyorum kimse yok ama kapı deli gibi yumruklanıyor o kadar korkunçduki anlatamam hepimiz elimize bıçak aldık siz düşünün .

okuduğum dileğim gerçekleşdi.Olması çok zordu oldu.Ama bir daha yasin suresini korkudan okuyamadım.

Ben düşünüyorumda her dakika okuduğum için bazı varlıklar üzerinde rahatsızlık oluştu herhalde onlarda çok kızdı.

Yasin suresinin çok etkili ve çok ağır bir sure olduğunu görmüş oldum.

ilk gün 41 tane okuyup sonraki günler 7 tane okunmalı ,7 günden fazlada uzatılmamalı

Ama çok etkili olduğu bir gerçek