Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

Kısa sürede okuyanlar yanlış okuyor gibi bir algı oluşmuş niyeyse.sürekli okuyan insanların zaten dili alışmıştır.düzgün okunmadıgını nerden biliyorsunuz?kendi adıma söylüyorum gayette düzgün tecvid kurallarına uygun okuyorum.ama her zaman söylediğim şey okuyamayan sayı yetiştirmeye ugraşacağına bir kez ama kalben okusun.Allah kabul etsin okuduklarınızı.

yok sizin için demedim zaten :) siz bir kez 41 okuduysanız her gün 7 adet okuyup devam edebilirsiniz.yada ilk gün 21 okuyun diğer günler 7.

inşallah özel günüm bitince devam edicem sizin dileğiniz kabul oldu mu

Arkadaşlar teyzem benim istediğim şey için niyet edip 41 yasin okudu bu şekilde de yapanlar var mı

• Like 1

inşallah özel günüm bitince devam edicem sizin dileğiniz kabul oldu mu

Arkadaşlar teyzem benim istediğim şey için niyet edip 41 yasin okudu bu şekilde de yapanlar var mı

bu dua sekli ile dua edenlerin cogunun duasi kabul oldu..ki bas sayfalarda zaten dilede egtirmişlerdi fakat nazar olur gibi bir niyetle kimsenin paylasmasini istemedim...

Lütfen yanlış anlamayın ama burda edneelrin duasi kabul oldu dur bende okuyım kabul olur dusuncesıyle okursanız gönlünüzdekini Allah bilir ama bu biraz cikar ilişkisi gibi bir durum yaratir...oyuzden onun oldu benimde olurmu diye dusnuuerek degil..Tamamen kendinizi duaya vererek dua okumanizda fayda olur...sizi incitmek icin yazmadim yanliş anlamayın lutfen...

Teyzenizin okudugu dua sizin niyetiniz için tabikide Allah a edilen her dua kabul olur...Ama sizin kendinizin yapmasi da ayrı bir güzellik olur niyetiniz dileklerinizin adina...Allah razi olsun teyzenizden ki sizin için 41 yasin okumus niyetiniz hayr ise Allah kabul eylesin...

ben 41 değilde 21 yasin okudum. ertesi gün duamın kabulunü yaşadım Elhamdulillah.

yalnız ben olsun diye değil hakkımda hayırlısı neyse o olsun allahım diye dua ettim. Rabbim gönlümden geçeni nasip etti çok şükür. Kaldı ki benim duam görünüşte olması mümkün değil diye görüyorlardı ama kalbimde rabbim dilerse olmayacak bir şey yoktur inancı vardı hep.

çok şükür Rabbim yine büyüklüğünü göstermiş oldu.

Yapmanız gereken en başta hayırlısını istemek olsun. Rabbim o zaman o kadar güzel yanınızda oluyor ki siz bile inanamıyorsunuz

• Like 1

Super bir uygulama allah razı olsun yaşar abi kalblerimiz huzur doldu bu uygulama ile allahın izniyle tüm arkadaşların duasi kabul olur hayırlısı ile .....

Ben bu uygulamayi yapmaya basladim fakat son iki gun okuyamadim sehir disindaydim napmamm lazim bilgi verirseniz cok sevinirim