Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

Kac gun yasını okuyacaz . Bi de ilk gun 41 okusam diğer günlerde 1 tane okusam olurmu. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Like 1

konu sahibi yok ama konu içerisinde yazmış diğer günler 41 21 11 7 şeklinde okunabilir diye.Gücünüz hangisine yetiyorsa o sayıda okursunuz.Bire yetiyorsa bir kez okuyun.

• Like 1

konu sahibi yok ama konu içerisinde yazmış diğer günler 41 21 11 7 şeklinde okunabilir diye.Gücünüz hangisine yetiyorsa o sayıda okursunuz.Bire yetiyorsa bir kez okuyun.

incisel teşekkür ederim :) incisel in de dedigi gibi okumaya devam eidlmelidir.konuun basinda ilk sayfada tum detaylar yazili..

• Like 2
  • Confused 1

Allah senden razi olsun ne iyi bir insansın. İnşaallah bana da nasip olur bunu yapmak.

3 gündür sabah akşam boş zamanımda kitap gibi okudum bütün yorumları :) duası dilediği kabul olan , sevdiklerine kavusanlara kendi duam kabul olmuş gibi sevindim :)

Arkadaşlar korkmayın ben 41 yasini okudum her bir yasini 8 dakika ila 10 dakika arasında okuyorum 10 dakikayı gecmedi hiç umutsuzluğa kapılmayın :) Bir şey sorcam yasinlerden önce ve sonra kıldığımız namazların ardından dua ediyor muyuz yoksa namaz bitiminde hiçbir şekilde dua etmiyor muyuz ? Yani normal vakit namazlarının arkasından ettiğimiz dualar gibi o namazlardan sonra da dua ediyor muyuz ? Bir şey daha soracaktım 41 yasini ben perşembe gunu aksam namazından sonra okumaya basladım sonra bır süre ara verdim yenıden basladım sabah saat 04.13'de bitti hani demişsiniz ya gün içerisinde okuyabilirsiniz diye ben persembe aksamı basladım ama sabah 4'de bitti saat 12'yi gecınce bır sey olmaz degıl mı yani ertesi gune gecmiş sayılmaz degıl mı cunku ancak yetisti :) bır de ben şu an özel gunumdeyım okuyamıyorum bıtınce yıne her gun 7 yasin okumaya devam edcem degıl mı tekrar 41 yasınden baslamama gerek yok herhalde.

incisel teşekkür ederim :) incisel in de dedigi gibi okumaya devam eidlmelidir.konuun basinda ilk sayfada tum detaylar yazili..

Size bir soru sormuştum lütfen cevap verir misiniz görmediniz sanırım sorumu :)

Edited by İη¢ιѕєℓ
çift mesaj

Size bir soru sormuştum lütfen cevap verir misiniz görmediniz sanırım sorumu :)

Bir şey sorcam yasinlerden önce ve sonra kıldığımız namazların ardından dua ediyor muyuz yoksa namaz bitiminde hiçbir şekilde dua etmiyor muyuz ? Yani normal vakit namazlarının arkasından ettiğimiz dualar gibi o namazlardan sonra da dua ediyor muyuz ? Bir şey daha soracaktım 41 yasini ben perşembe gunu aksam namazından sonra okumaya basladım sonra bır süre ara verdim yenıden basladım sabah saat 04.13'de bitti hani demişsiniz ya gün içerisinde okuyabilirsiniz diye ben persembe aksamı basladım ama sabah 4'de bitti saat 12'yi gecınce bır sey olmaz degıl mı yani ertesi gune gecmiş sayılmaz degıl mı cunku ancak yetisti bır de ben şu an özel gunumdeyım okuyamıyorum bıtınce yıne her gun 7 yasin okumaya devam edcem degıl mı tekrar 41 yasınden baslamama gerek yok herhalde.

Doğru yapmışsiniz hiçbir sorun yok 12 D3 değil akşam namazı ile başlar akşam namazı ile biter gün benim bildiğim kadarıyla.

Edited by İη¢ιѕєℓ
çift mesaj