Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

hadi bakalim hayirlisi :) kac saatte bitcegni napcan kimi 5 dkkada okur kimi 5 saatte bak diger arakdas butun gece azimle okudu ne guzel :) sende azimle oku inanarak oku...

Guest beliz
valla bak artık azimliyim hele şu işim bi bitsin bayramdan sonra inşallah cumartesi günü oturup yapcam 41 yasini yapan arkadaşlar sizlere sesleniyorum kaç saatte bitiyor yazarsanız çok mutlu edersiniz beni ve herkesi en azından insanların gözü korkmaz müthiş bir süre çnükü

hemen yattığım için cevap veremedim

ben gece 1 bucukta başladım aralarda mola veriyorsun belli bir tekrardan sonra harfler birbirine giriyor baş ağrısı telaffuz zorluğu birde abdest tazeliyorsun mecburi ihtiyaçların olduğu için zaten arada abdest alman gerekiyor 41 yasini dileğimi ve namazımı kılıp bitirdiğimde sabah 9 :20 falandı biraz zorlanıyor insan ama azimle bitiyor ve için huzurla doluyor acele etmeye gerek yok molaları sıksık ve kısa tutabilirsiniz yaraliasik seni de unutmadım vesile olduğun için dileğim ve namazımdan sonra senin içinde dua ettim

hepinize iyi bayramlar dualarınız kabul olsun inşallah

Guest beliz
bugun okuyan eden kimse yok heralde :)

sabah 10 a doğru yatınca 4 bucuk gibi kalktım da anca bakabiliyorum foruma :)

Allah kabul etsin okudukalrini ama gunluk 7 veya 11 veya 21 veya 41 seklinde olan okumalairna devame t lk gun 41 idi diger gunler bu sekildede okyabilirsin..Allah dualairni kabul etsin

Guest yağmur damlası

yani 9 saatimizi alıyor 41 yasin sorun değil ya tek sevdigim insan hayırlı şekilde dönsünde bu aradada rabbimin razısı alayım bana yeter çok teşekkürler arkadaşım

Guest beliz

daha kısa zamanda da bitirebilirsiniz ben iki üç molayı biraz uzun tuttum bir de yeni taşındığm için kitabım nerede henüz bulamadım bilgisayardan okudum duayı gözleri baya etkiliyor gece pc ye uzun süre bakmak ama bn bunu yapacağım dedim inandım istedim yaptım :)

Guest yağmur damlası

yapcam inşallah kardeşim inşallah