Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

Guest beliz
yapcam inşallah kardeşim inşallah

ben böye zor şartlarda yaptıysam (pc den okuyarak) sizler daha kolay yapabilirsiniz kitaptan okumak daha kolaydır sandalye tepesinde değil istediğin yerde oturur daha rahat okursun hem belki ezbere bilenleriniz bile vardır duayı bir de biraz erken başlanırsa okunmaya , ben gece 1 bucukta başladım ertesi gün bayram bazı işlerim vardı onları toparladım

allah kabul etsin dularımızı

yarali asik sormak istedigim, kafama takilan bir soru var: yasin'i 41 defa okuduktan sonra yine hergün diyelim 3 veya 7 defa okudugumuzda gün icinde baska dualar etsek, örnegin fatiha ihlas suresi ayet-el kürsi gibi (dilegimiz icin degil misal korunmak icin), bunlarin okudugumuz sureyi kötü anlamda etkilemez degilmi?

Guest beliz

bugünde 7 olarak devam ediyorum , dünkü kadar zorlanmıyorum hatta telafuz çok daha kolay bugün

Guest black_butterfly
Gözun aydin bak ne mutlu sana ki 41 yasinini tek basina okuyup bitirdin okuyamam diodun birde :) senden de Allah razi olsun Seninden bayramin mubarek olsun

okuyamamam demedimki hiç...sadece ağır gidiyordu tahminimden...neyse hatalar içerisinde bitirdim allaha çok şükür...bugünde 7sini yaptım gözyaşları içerisinde bitireli yarım saat oluyor ama ben hala damla damla ağlıyorum...çünkü ben 15 aylık biten ilişkim we erkek arkadaşım için dua ediyorum bir çok insan gibi çünkü onsuz yaşam bana ceza gibi günahlarımın cezası gibi...fakat bugün ondan önceki 2*2,5 sene önce biten ilişkimdeki erkek arkadaşım çıktı...dua ettiğim kişiyle çok ümidim olmadığı için bu durum dahada yıkmış durumda beni...ama ben yinede duama allahın izniyle namazdaki okumamdaki bütün hatalarımla dewam edeceğim...kim bilir belkide ! :'(((

GÖZLERİNDE BIRAKTIM AŞKI......................

bu arada ben beliz arkadaşdan önce başladım gece saat 12ye geliyordu sabah 8 gibi bitirdim arada bir iki mola werdim ama mümkün mertebe çok uzun tutmadım

--------------------

Benim durumum çok zor allahin sizin dualarinizi kabul etsin :'(((

Guest black_butterfly

ben çok günahkarım o yüzden kabul olacağını sanmıyorum...yüce rabbim önce onu yollayarak sonrada bu kadar sewmeme sebep olup şimdide onu alarak beni onun sewgisinden yoksun bırakıp onsuz bir hayatla günahlarımı cezalandırıyor biliyorum...kabul olmayacak :'((((

--------------------

ancak onun sewgisiyle onsuz kalarak we bu şekilde yanarak günahlarımı we cezalarımı ödeyeceğim biliyorum :'((

Guest bahtiyar
ben çok günahkarım o yüzden kabul olacağını sanmıyorum...yüce rabbim önce onu yollayarak sonrada bu kadar sewmeme sebep olup şimdide onu alarak beni onun sewgisinden yoksun bırakıp onsuz bir hayatla günahlarımı cezalandırıyor biliyorum...kabul olmayacak :'((((

--------------------

ancak onun sewgisiyle onsuz kalarak we bu şekilde yanarak günahlarımı we cezalarımı ödeyeceğim biliyorum :'((

insan ne kadar günahkar olursa olsun duaları kabu olur bundan şüpheniz olmasın.dua etmeye devam edin.yanlış uygulamalara kanmayın lütfen.sadece dua.

Guest beliz

böyle düşünme , hepimizin günahları var olmuştur belki bilmeden farkında olmadan hala günaha girdiğimiz zamanlar da oluyordur bazen , sen dualarını okumaya tövbe etmeye devam et ümitsizliğe kapılma

Guest black_butterfly

:'(((((((((((((((((((((

--------------------

insan ne kadar günahkar olursa olsun duaları kabu olur bundan şüpheniz olmasın.dua etmeye devam edin.yanlış uygulamalara kanmayın lütfen.sadece dua.

yalan konuşmayacağım bir iki kere çewirgel duası okumanın dışında başka şeyler yönelmeyi pek düşünmedim içimden zaman zaman acaba dedimsede sonrasında hep rabbime sığındım...ama o beni duymuyor duymuyor duymuyor :'(((

--------------------

özür dilerim allahım özür dilerim beni duyduğunu biliyorum hemde çok iyi lütfen beni bağışla özür dilerim :'((((