Jump to content
Yaraliasik

Yasin-i Şerif Dua (Dilek İçin)

Recommended Posts

Guest bahtiyar
:'(((((((((((((((((((((((((((((((((((

--------------------

yalan konuşmayacağım bir iki kere çewirgel duası okumanın dışında başka şeyler yönelmeyi pek düşünmedim içimden zaman zaman acaba dedimsede sonrasında hep rabbime sığındım...ama o beni duymuyor duymuyor duymuyor

:'(((

böyle deme ama.allah sevdiği kullarının duasını geç kabul eder.çünkü o kulunun sesi allaha çok güzel gelirmiş.devam etmesini istermiş.duymuyor demen son derece yanlış.tövbe etmeye devam et.tüm gnahlarını ancak tövbe temizler.allah senin duanı çoktan kabu etmiştir senin haberin yok.sabırla bekleyeceksin..

Guest black_butterfly

biliyorum canım yandı bi an çokca o yüzden saçmaladım...gerçi söylenmez anlatılmaz böyle şeyler ama...az önce namaz kıldım kendimce bildiğim kadarıyla 2 rekat...we namazım bittikden sonra tekrar secdeye kapandım we dakikalarca ağladım yalwardım we beni duyduğunu biliyorum hatta saçımı bile okşadı biliyorum...üzülmememi söyledi bunuda biliyorum...ama elimde değil canım yanıyor canım çok yanıyor :'(((

yarali asik sormak istedigim, kafama takilan bir soru var: yasin'i 41 defa okuduktan sonra yine hergün diyelim 3 veya 7 defa okudugumuzda gün icinde baska dualar etsek, örnegin fatiha ihlas suresi ayet-el kürsi gibi (dilegimiz icin degil misal korunmak icin), bunlarin okudugumuz sureyi kötü anlamda etkilemez degilmi?

hayir arkadasim etkilemez yeterki yasin ile Allah tan istedigin niyetini baska bir dua ile isteme onun ahricinde sitedign duayi oku 1 niyet 1 dua seklinde oku yasin le sevgilim dönsun dedin ayetel kursi ile sevgilim donsun diye dua etme..ama ayetel kursiyi niyetsiz oku yada baska bir niyetin icin oku..bu sadece yasin icin gecerli degil arkadaslar butun dualariniz icin gecerli..ister subhaneke ile okuyun ister fatiha ile ama hangisni okusaniz okuyun tek bir niyet icin tek dua kullanin...

--------------------

kabul olursa haber verin:)

bu sözüne kizdim bahtiyar bunu söyleyince zdün beni oysak senin inancin bana ne akdar kduretli kuvvetli gelmisti :((( kabul olmuyorsa kulldanmidir Allah tanmidir kul duzgun sekilde dua ederse azimle istikrarla israrla Allah kabul etmezmi sevgilim donsun die okudnuz sevgiliniz donmedi baska birisi cikti karisniza yada baska bir kapi acildi duani ettigniz skeilde degil farkli sekilde size yansir bunu unutmayin uzuldum ama beni uzdun bahtiyarim :(

--------------------

insan ne kadar günahkar olursa olsun duaları kabu olur bundan şüpheniz olmasın.dua etmeye devam edin.yanlış uygulamalara kanmayın lütfen.sadece dua.

bahtiyar bak uzulmustum uzmustun beni ama bu sözleirnle sveindirdin can akrdesim benim :)

--------------------

biliyorum canım yandı bi an çokca o yüzden saçmaladım...gerçi söylenmez anlatılmaz böyle şeyler ama...az önce namaz kıldım kendimce bildiğim kadarıyla 2 rekat...we namazım bittikden sonra tekrar secdeye kapandım we dakikalarca ağladım yalwardım we beni duyduğunu biliyorum hatta saçımı bile okşadı biliyorum...üzülmememi söyledi bunuda biliyorum...ama elimde değil canım yanıyor canım çok yanıyor :'(((

black kimin cani yanmiyor ki ?uzdun beni black..tövbe et dua et herkesin gunahi kendisine rabbimden merhamet iste ben seni cok azimli görmsutum sevinerek okuycagni dusunmustum ama uzuldum sen yana yikila okumussun :(( bu bir sinav degilmi sen böyle aglayarak sizlayarak dua edersen rabbim sana kusmesmi demezmi benim kulum bana dua ederken sevincle gulerek dua etmiyor aglaya sizlaya dua ediyor demezmi ? sevinerek dua etmen mi Rabbimi sevindirir aglayrak olumsuz skeilde huzunlerlemi yasin okuyup dua etmen Rabbimi sevindirir okudugun yasini sevindirir? 41 yasin okudun 41 melek görevlendirildi senin icin o melekleri aglayarak mi rabbime yollucaksin ? oysaki o melekler rabbimin kapisina tekbirlerle sevinerek gitmek sitemezlermi ? sen dualarini o melekler ile iletirken o melekrin de yuzleri gulerek gitseler rabbime kötumu olur neden onalrida aglatarak yolluyorsun rabbime nicin yasini kusturuosun kendine neden ? Allah imin karsisina bir kulu icin aglayrak mi cikiosun Allah aski sevgisi icin aglayrak cikmak mi iyi kulu icin aglayrak cikmak mi iyi 41 yasin okudums ukurler olsun Allah im diyp sevincten aglayarak mi cikmak iyi ? olumsuzlukalri defedin seytanin evsveselerine gelmeyin Allah rizasi icin niyet ediyorum yasin okumaya diyorsunuz okurken agliyorsunuz ama Rabbim icin degil onun kulu icin...kul icin aglamsan orda Rabbim demicekmi kulum benim rizam icin gözyasi dökerek benden yasin ile duada bulundu demiycek mi ? huzunlendikce duani zayiflatirsin önce olumlu olucaksin pozitif olucaksin azimli istikrarli kararli israrci inatci olucaksin ve seytani sutunden def ediceksin aglamadan sevinc ile dua ediceksin..Allah dualairni kabul eylesin...

7 tane yi kolayca okuyan arkadaslara tavsiyem 7 cok kolay gelmis ise 11 e cikarin 21 e cikarin yasin okumanizi..hata okuyabildigniz kadar cok okuyun sayisnida unutun 7 yi rahatca okuyorsaniz devame din sayi tutmadan okuyun yasinlerinizi Allah razi olsun hepinizden Rabbim dualarinizi kabul etsin..

Özelden yazan arkadaslara konuyu okuyan arkadaslara tekrar rica ediyorum Allah rizas icin konuya yorumda bulunun sorularinizi burdna da sorun ki konu guncel kalsin herkes faydalansin..gunelrdir hepnizden tesekkurler aliyorumhepniz dua eidyorsunuz dualarim sneinle yasar kardes diyrosunuz Allah razi olsun diyorsunuz ben sizlere tesekkur ederim Allah sizlerden razi olsun sizlerin dualairnizi kabul etsin tek ricam su konuya yorum yapijn ki diger akrdesleirmiz arkaaslarimizda görup okusunlar...Allah in selameti uzerinize olsun..ve okuyan arkadaslar okudgnuzu bildirin birbinize bliz black ne guzelde gazvermissiniz iste sitedgim bu ya birbinize gaz verin :D azmettirin birbinizi...

--------------------

böyle deme ama.allah sevdiği kullarının duasını geç kabul eder.çünkü o kulunun sesi allaha çok güzel gelirmiş.devam etmesini istermiş.duymuyor demen son derece yanlış.tövbe etmeye devam et.tüm gnahlarını ancak tövbe temizler.allah senin duanı çoktan kabu etmiştir senin haberin yok.sabırla bekleyeceksin..

helal kardeşim sana sen birtanesin ne guzelde söylemissin ben yokken bu insanlara ne guzel de yazip etmissin Allah razi olsun senden binelrce kez bahtiyar rabbim tez zamnada duani kabul etsin

--------------------

fatihanin rizk havasini paylascaktim gunu bugunduu offff unuttummm bir ay sonraisna kaldi simdi :(

Guest bahtiyar

sevgili yaralıaşık beni yanlış anladın sen sadece duası kabul olan yazsın demek istedim.banada haber verin bende deneyeyim demek istemedim.biliyorsun ben dua denemek lafını sevmem ve sayılara olan takıntımı biliyorsun...

sevgili yaralıaşık beni yanlış anladın sen sadece duası kabul olan yazsın demek istedim.banada haber verin bende deneyeyim demek istemedim.biliyorsun ben dua denemek lafını sevmem ve sayılara olan takıntımı biliyorsun...

biliyorum bahtiyarim yanlis anladim bende hani kabul olan sölesin bende ona göre yapm diosun sandim özur dilerim kardesim senden

Guest black_butterfly

doğru diyorsun...ne diyeyim :(

Guest

saol arkadasim paylasimin icin surekli okuugum sürelrden bi tanesi Hala dilegimde gelisme yok:(:(

saol arkadasim paylasimin icin surekli okuugum sürelrden bi tanesi Hala dilegimde gelisme yok:(:(

dileginde neden gelisme yok ? hic dusundunmu ? ayni dilek icin kac tane dua ediyorum diye ? yada nasil bir vesvese yapiyorumda en buyuk kankim seytandan vazgecmiyorum diye dusundun mu ? kac gun okudun ? ne akdar azimle okudun ? ne akdar inatci israrci oldun ? ne akdar sabredebildin ? Rabbimin rizasi icin dua ettin mi?

BEn de dün okudum arkadaşlar molalar vererek 4-4.5 saatte bitirdim arada bize misafir fln geldi arası uzadı.Bitirdiğinde acayip br mutluluk duydum sürekli gülmek kahkaha atmak geldi içimden :) Allah kavuşturur inşallah beni de sevdiğime :) Düşünün Onun rızası için peygamber efendimiz için 41 YAsin okuyoruz 41 Yasin le kapısını çalıyoruz.Arkadaşlar inanarak yapın

BEn de dün okudum arkadaşlar molalar vererek 4-4.5 saatte bitirdim arada bize misafir fln geldi arası uzadı.Bitirdiğinde acayip br mutluluk duydum sürekli gülmek kahkaha atmak geldi içimden :) Allah kavuşturur inşallah beni de sevdiğime :) Düşünün Onun rızası için peygamber efendimiz için 41 YAsin okuyoruz 41 Yasin le kapısını çalıyoruz.Arkadaşlar inanarak yapın

helall sanaa böyle devam et işteee ver gazi millete ki cossunlar inanarak okusunalr...